Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 2 : Assassins of Kings

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Bi alışamadım oyuna. Fazla aksyonvari, ne bileyim o prologue sonrası bataklıkta amaçsızca geziyorum falan sürekli aynı combatlar swarm eden undeadlerden başka bişey yok. Tamam grafikler falan güzel de, gerek konsol aparması arayüz gerekse bu oyun hep mi böyle geçecek dedirten swarm encounterlar baydı beni. Ayrıca hikaye namına da bişey göremedik daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ne oldu bittiii diye bağırıyordum evde dün :P Evet hocam çok erken bitiyor DLCleri bekliyeceğiz : P Oyun güzel bu arada tavsiye ederim herkese yan questleri herşeyi yapın - güzei grafik ayarlarında oynayın. - Kitapları iyi takip edin - Msytic River questini kovalayın.Chapter 2 de bütün armor craftlarını alın sonrada zor olacak dönmesi.Hmm swordsmaster oynamayın çok rahat bitiyor oyun go go SIGIL hmmm birde videoları tık tık tık geçmeyin :P

8 / 10 Witcher 2 :p
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun zorluk eğrisi iyi ayarlanmamış. Prologueda bile o LaValette kalesinin avlu kapısını açmadan önce 15dk süren (vur kaç trap at kaç vigor dolsun trap at bi tane vur kaç vs.) combatlardan sonra Quel rune a 2 puan verince bu defa hiç bi düşmanı dodgelamaya gerek kalmıyor dümdüz kesiyorsun, witcher ağacına verdiğin ilk 6 puan resmen hiç bir işe yaramıyor.

Baya iyi olan grafiklerin de sayesinde atmosfer alıp götürüyor ama tekrarlayan combat bi yerden sonra bayıyor, işte kayran fight gibi ara sıra çıkan enstantaneler biraz witcher havası veriyor. Bombadır tuzaktır bunlar da güzel fikirler ama uygulamasında bi başarılı olamadım, belki de ağacına gitmediğim içindir.

Bu arada troll tongue bugı, performans sorunları falan bi sürü şeyi çözen 1.1 patchi yolda hatta bu gece hazır olacakmış.

http://www.en.thewitcher.com/community/entry/30/
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben anlamıorum beğenen arkadaşlar nasıl beğendi bu kadar kötü bir combat sistemi mi var? sol click sag click var ilerde değişiyo mu ben 2 saat felan oynadım. kim sol click iyi spamlarsa kazanıomu combat nedir anlayamadığım. Bide daha öncede arkadaşların dediği gibi speechte seçtiğim text ile adamın söylediğinin alakası olmuyo genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

combatı bende sevmedim. kalkanı aşmanın tek yolu aard çakmak. yoksa bekliyosun adam kalkanı indirsinde vurayım. sağdaki skill treeden splash damage muhabbetini alana kadar kılıcın adamların içinden geçiyo, alet de illa arkaki adamları hedefliyo, kilitlesen kilitlediğin adam inatla arkaya geçiyo :/, o ilk nekker mağarasında canım çıktı valla.

heliatrope sign mıdır nedir çok imba :/ son chapter sonsuz spawnlarında rahat bi 45 dakka kapıştım sayesinde, veriyosun bullettime bitene kadar 1 kere daha doluyo adrenaline bar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Valla combat sistemini seviyorum, oyun cok akici taktiksel RPG olayindan baydim artik bence hep boyle hizli combat'i olan RPG cikarsinlar.

http://elizabethanliteraryculture.files.wordpress.com/2011/01/173-0804215016-burn-the-witch-burn-witch-kill-monty-python-demotivational-poster-1223816026.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...