Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 2 : Assassins of Kings

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ben de bunu açmak için gelmiştim :P. haberi çıksın diye bekliyordum bayağıdır. videoyu görünce bir heyecan yaptım, ilk oyunun hastası olmuştum.

grafikler alpha olmasından heralde bir garip gözüktü gözüme, özellikle geralt'ın kızla konuştuğu sahnede. bir de geralt'ın sesi değişmiş, ilk oyundaki veya ona yakın bir sesle değiştirseler bari.
Sosyal ağlarda paylaş

zlorwf said:

@ Dragonmax

Witcher'da gece ve gündüz oldukca fark ediyor. Yaratıklar genelde geceleri ortaya çıkıp, gündüzleri kayboluyor. Oyun içi potionundan abilitylere kadar gece/gündüz etkisi var.

tamam da witcher 2 videosunu izledin mi sen?
gece/gündüz derken o senin dediğini kastetmedi.
yıllardır oyunlarda olan sistemi koymuşlar "yenilik" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

zlorwf said:

@ Dragonmax

Witcher'da gece ve gündüz oldukca fark ediyor. Yaratıklar genelde geceleri ortaya çıkıp, gündüzleri kayboluyor. Oyun içi potionundan abilitylere kadar gece/gündüz etkisi var.

tamam da witcher 2 videosunu izledin mi sen?
gece/gündüz derken o senin dediğini kastetmedi.
yıllardır oyunlarda olan sistemi koymuşlar "yenilik" diye.

adam yenilik yaptik demiyor ki? yeni oyun motoru sayesinde diyor rpg tarihinin en iyilerinden birisini yaptik diyor ışıklar gölgeler geçişler için.

ki vidyoyu izleyince de insan hak veriyor.

yalnız şu sırttaki kılıcı sırta düzgünce tutumamakta nasil bir sorunsa age of conanda da öyle kiliçla sırt arasındaki boşluk arkadan oynandiği için sorun değilde belli kamera açilarinda o görselliğe hiç yakişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Senior Producer ile interview yapmışlar: http://www.gry-online.pl/S018.asp?id=547
said:
I don’t like Geralt’s voice. Are those final voiceovers for the game?
After seeing the video many of you worried about the quality of voiceovers and the different voices used by lead characters. We’re proud that our team members can imitate native English actors so well that some people would even consider these VOs being part of the final product :). However, we are not planning to change RED into the world’s first non-native recording studio for English movies and games by using non-native non-actors. Don’t worry, we’ll stay in our day jobs. The voices in the video are not in any way final, and were only created for the purposes of the video. By the way - personally, I don’t like Geralt’s voice in this movie either ;).

oh be :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...