Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en yüksek korkutma potansiyeline sahip oyun

KahnX

Öne çıkan mesajlar

Undying ile F.E.A.R. (özellikle 2) böyle daha bir konulu oyunlar ve süper oyunlar. F.E.A.R. 2 için geçen hafta yeni singleplayer bölümler de çıktı. Henüz oynamadım gerçi ama iyidir diye tahmin ediyorum.

Yalnız ben Condemned kadar hiçbir oyunda tırsmadım, 9 yaşında oynadığım Alone in the Dark dahil. Condemned böyle sırf altımıza sıçalım diye yapılmış sayko bir oyun ehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Yalnız ben Condemned kadar hiçbir oyunda tırsmadım, 9 yaşında oynadığım Alone in the Dark dahil. Condemned böyle sırf altımıza sıçalım diye yapılmış sayko bir oyun ehueh.

Alone in the Dark. Babamın ofisinde o uyurken oynardım, çocukluğumu kararttı, odamda geceleri uyuyamamaya başlamıştım. Dur lan yükliyim nostalji.
Sosyal ağlarda paylaş

Undying on numaradır. Ayna sahnesi, portre sahnesi, açık pencere arkasından gece rüzgarında sallanan tüller arasından koşan yaratıklar olsun, tibet war cannon olsun muh-te-şem oyundur. Öyle doom3 gibi ŞAKAAAA diye korkutmaya çalışmaz ucuz gerilim hileleri ile. Eski ama unreal1 motoru yeterli gelemeyebilir

Özellikle AvP 1 ve AvP 2 de marine olarak oyna. O motion sensorun bipbip sesi rüyalarına girsin

Dead Space iyi güzel başlıyorda bi yerden sonra aşırı OP oluyorsun dünya umurunda olmuyor. Bide tabi rezil kamera açısına alışmak var ama genede fena oyun değil. Çok uzun da değil zaten

Doom3 çok erken bayıyor sürekli aynı temada ilerlediği için

Call of Cthulhu oyunu güzel de gameplay tek kelimeyle fail. Korkuyorsun korkmasına da sebebi korktuğu için kontrol etmesi imkansızlaşan karakterinle yüksekten düşmemek için
Sosyal ağlarda paylaş

abi dead space'in kamera açısına hayran olmuştum ben yav... orijinal bi fikirdi.. evet birz kastırıyo ama sinematik oluyore..güzel bence.. bi de vsync sorunu felan vardı o yavaşlatıyodu felan o yüzden de sevmemiş olabilirsin kapatmadıysan vsynci?
Sosyal ağlarda paylaş

dead space fena değil ama zorda ya da orta seviyede oyna kolayda çok kolay sdf

call of cthullu için de başta kolay veya ortada başlayabiliyorsun. ama o delirme efektlerini adam gibi yaşamak için orta bile yetmiyor bence o yüzden googledan zorla başlamak için şifre ya da save ara o zaman eğlenirsin baya. bir de brightness ayarlarını adamların dediği gibi ayala (ayarlar menüsünde onu ayarlamak için bir test var sdf)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...