Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

sonu "S" ile biten oyunların ikincisi çıkmasın ya, adına ekleme falan yapsınlar ne bileyim. Hedehödö : aftermath, hede the reckoning falan gibi eklemeler yapsınlar 2 demesinler.

Bursa'da inegöl pasajından commandos 2 alırken yaşadığım travmayı hala unutamıyorum. şerefsiz herif "ben askerliğimi komando olarak yaptım ehuehu" demişti bi de melih sırıtışıyla
Sosyal ağlarda paylaş

Rasmon said:

şu an aktif olarak oynayan pvp yapan oluşumlar var mı, başlarken hazır öyle bi ortamla oynamak isterim.

Aktif olarak oynamıyorum, ara ara RA yapıyorum. GvG yapmak isterim tecrübeli bir takımla. Oluşturabilirsek buradan yapalım.

Bir de Senarious (teh newbie) da indiriyor. Bu yaz en olmadı Prophecies bitiririz onunla, eğer sıkılıp bırakmazsa. GvG takımı kuramazsak; takılmak, nostalji yapmak isteyen varsa katılabilir bize.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

Bursa'da inegöl pasajından commandos 2 alırken yaşadığım travmayı hala unutamıyorum. şerefsiz herif "ben askerliğimi komando olarak yaptım ehuehu" demişti bi de melih sırıtışıyla

Bu deneyimi bende yaşadım. Bir oyun almaya gittiğimde liseli birkaç çocuk gelmişti sormuşlardır "Commandos 2 var mı?" diye Dükkan sahibi "Yok, Piyade Y... var ister misin?" diyip beni yıkmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Milamber said:

death ve heal sistemi hakkında epey bilgi açıkladılar. Farklı bir oyun olacak healer sınıfı olmayacak diyorlar çünkü yeni "downed mode" ile bir şekilde gerek kalmayacak gibi. Ama daha aksiyonu bol ve eğlenceli olacağı kesin. Orjinal yazısı da burada.

mantıklı valla. inşallah kotarabilirler bu işi.
sonuçta dota / hon oynarken illa bi healer'a gerek olmuyor :D ne alakası var demeyin bence gvg mantık olarak aynı sistem.
yalnız pve yalan olmasın?? bi oyunun zilyon tane abonesi olması için pve de şart. pvp yapmak zor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı, bunu biri yapması gerekiodu

yani herkesin her classın bi support etme her classın yeri geldi mi birisini koruma her classın yeri geldi mi dps yapması gerekirse daha eğlenceli olur.

değişik abiltilyerle tutunmaya çalışırsın sırf böle bi kişi geçip heal spamlemez dierleri sadece dpse bakarken.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...