Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

GW2 iyi olur inşallah bekleyip görecez, şimdi askerde olduğum için hiçbirşey takip edemiyorum ama hele bir dönebilirsek oyun dünyasına dalacam yeniden :) Viperous sen GW2 kısmına mesaj attığına göre cemsin heralde, senle de görüşürüz artık gw2'de hadi öperim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
her zamanki gibi çok güzel şeyler anlatmışlar.. ne yazıkki senelerdir mmolarda olan şeyler bunlar..

tek çekici yanı , daha önce söylediklerini yapabilmiş bir firmadan geliyor olması. eğer söylediklerini yapabilirse , tam da istediğim mmoyu bulmuş olucam demektir.

tek derdim item shop olmasın bu oyunda :)
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel hakikaten efektler. Dikkatimi çeken 1-2 şey;

Phoenix büyüsü eskiden sadece damage bazlıydı. Sanırsam şimdi phoenix geri döndüğünde ya mana veriyor ya da heal veriyor. Ama muhtemelen verdiği damage'e göre mana olsa gerek.

Water Trident büyülerini suyun üstünde yapıyor olmaları da dikkatimi çekti. Acaba suyun üstündeyken water büyüleri bonus mu alıyorki?

yine aynı şekilde elektrik büyüsünü yağmurlu havada yapmış olmasıda bi soru işareti bıraktı kafamda. Hani belki ıslandığı için elektrik büyülerine bonus damage kazandırıyordur vs.

bekliyoruz sabırla.
Sosyal ağlarda paylaş

yo offf ya

bir anda sogudum gene

Will there be a subscription fee for Guild Wars 2?
Nope. Like the original Guild Wars, there will be no subscription fee for Guild Wars 2. You just buy the game and play it online without paying a monthly fee.

ya sunu bu sekilde yapinca iti kopugu dolusuyor oyuna neden aylik ucret koymuyorlar ki. direk oyunu kademe atlatan ya da dusuren bir olay bu.

hey allam..
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda öle amele tipler olmaz beceremezler yani. hem sonucta tamamen free degil oyunu almak zorundasın. ilk oyun cıktıgında her oyunda oldugu gibi bi sürü adam dolar ama sonrasında belli tarzda insanlar kalır. he bide zaten herkesin begenecegi tarzda bi oyun degil oynayan insanlar belli seviyede o yuzden cok seviyodum gw'yi inşallah gw2 de guzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

yo offf ya

bir anda sogudum gene

Will there be a subscription fee for Guild Wars 2?
Nope. Like the original Guild Wars, there will be no subscription fee for Guild Wars 2. You just buy the game and play it online without paying a monthly fee.

ya sunu bu sekilde yapinca iti kopugu dolusuyor oyuna neden aylik ucret koymuyorlar ki. direk oyunu kademe atlatan ya da dusuren bir olay bu.

hey allam..

hakikaten oyunu hiç oynamadan konuşmuşsun bencede. Aylık ücret olan MMO'lardan çok daha az it kopuk vardı oyunda. Çünkü öyle 7/24 lifeless takılıp item'lara boğulabileceğin, pwnz0r equipmenta sahip olabileceğin bir oyun değil. Tek başına da oynayamazsın. Bunlar zaten o iti kopuğu eliyor otomatik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...