Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

GW de tek bir expoansion haric hepsi bulunuyor accountumda yani gw nedir ne degildir biliyorum. oncelikle gw bir mmorpg degil, ancak;

gw2 nin bir mmorpg olacagini soylediler yamulmuyorsam , isim benzerligi disinda bir seyi pek benzemiyor gibi, persistent world, zaman icersinde degisen gorevler, anlik olan olay ve questler vs de vs.

benim korkum bundan yoksa gw1 gibi olsa zaten kendi kendine ve grubunla oynuyor ve belli guildlerle belli alanda carpisiyorsun, ama gw2 persistent olacagim diyorsa bir sekilde persistent pvp de olacaktir ve cevrede lord saxxorz lar olabilir sikintim bundandir efem. keske serverleri secime gore free ve parali yapsalar inanin benim gibi cok adam var ayni oyunu parali serverde oynamak isteyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

gorende satrancdan bahsediyoruz sanir ya :D

nasil oynamiyor oynadigim zamanlarda (ki ara ara da acar bakarim) ki begenirim ben gw yi wow yuzunden gereken ilgiyi goremeyen guzellerden, cevredeki sacmaliklari gorebiliyordum.

herneyse dedigim gibi GW1 Gw2 karsilastiramayiz cunku;

GW1 hellgate london gibi bir oyun iken, GW2 eq2 wow gibi bir oyun olacak dediler. bu zaten karsilastiramayiz demek. herseyin instanced oldugu bir dunya ile herseyin persistent oldugu bir dunya cok farkli bir sey. karakter build olayinin bile wow vari olacagini dusunuyorum ben gw2 de o derece yani :D

neyse ben korkumu yaziyim gerisi cikinca belli olur sizden cok ben isterim yanilmayi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Piyasaya çıkacak oyunlardan Tera ve bunu merakla izliyorum. Adamların GW2 için güzel fikirleri var. Dinamik olaylar gibi şeylerden bahsediyorlar, özel zamanlarda kendiliğinden ya da bi kullanıcının tek başına bile başlatıp devam ettirebileceği olaylar olacakmış, olay etkin olduğu sürece bölgfede değişik olaylar gerçekleşecek filan diyolar. Bi de kostümler ve grafikler çok sağlam duruyo, dövüş videoları da güzel gibi youtube'da, bakalım nasıl bişey çıkacak sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ben oynayacak 2 3 kişi daha getirebilirim. Siz de getirirseniz bir GvG takımı çıkarabiliriz ortaya. Hiç olmadı AB falan takılırız. Olmadı PvE yaparız ortak maksat takılmak. Ama PvP yapalım derim.

Yalnız GvG konusunda tecrübeli olmak gerek. Takımı ona göre kurarız. Benim GvG konusunda epey tecrübem var. Runner olarak başladım, ama herhangi bir midline takılabilirim de. Frontline sevmem, ama illa bana kalırsa Dervish veya Assassin oynayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

@dreagloth

Eski hesabına ne oldu ki? Bu arada yeni hesabı GvG'ye hazırlayamazsın bence hemen. Skill'eri veya en basitinden rune'lerinin weapon mod'larının vs. açık olması gerek. Zaten yeni hesap alırsan muhtemelen tek campaign alacaksın. (Gerçi artık çok ucuzladılar) GvG'de 3 campaign, hatta en temizinden EOTN'in de olması gerek. Öbür türlü eksik skill'lerden dolayı uygun bir build uydurmak zor olacaktır.

GvG için eski hesabına ulaşmaya bak. Ama yeni hesap alırsan noob noob bence Prophecies'de pre-searing kasabiliriz. Ama GW2'yi beklerken GW'de PvE ile zaman kaybetme taraftarı değilim pek:) Üstelik daha Dragon Age oynayamamışken(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Var sağlam gvg ciler ama benim tecrübem yok gvg de pek. Bilgisayarı da 2 haftaya hallederim, o arada yoklayayım bakalım eskileri, bu arada benim baştan gw almam lazım, son nc acc emde gw yok =)

Zaten her halükarda al bence. Steamde en son trilogy olarak bi paket çıkmıştı mesela bakabilirsin. söleyenlerde olmuştur zaten tekrar etmiş oliyim.
Al dememin sebebide oyun içi isimlerin sanırım reserv yapılıcak olması. İlk oyundan 2. oyuna isimini geçirebiliceksin galiba.
Ben sırf adilik olsun diye Chop Chop Panda almayı denedim ama adam silmemiş karakteri =)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...