Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

O_O SC'lerde hala gecikme ve lag mevcut. Ogrendim ki tek bende degilmis, genel bir sorun var belli ki :)

Sinir bozucu olan bu kadar zamandan sonra oyunu bu halde gormek. Ziplasam zipladigim seyin ustunde stuck oluyorum, SC'e girsem, bittiginde eger olduysem 2:30 dk beklemek zorunda kaliyorum, bunun yaninda arada sirada 1-2 saniyelik lagspikelar (primetime'da) bunun disinda hemen hemen her zaman garip bir gecikme, animasyonlarin buyuleri takili kalmasi vs. vs.

"Gelin oyuna bi bakin bak nasil gelistirdik, 10 gunu de biz veriyoruz beles" zamanlamasi bence hic iyi olmamis. Hic kimsenin oyunun bu halini gorupte; "ulan oyun adam olmus, gelin WAR'a geri donelim" diycegini hic zannetmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

senaryoda ölüp, respawn'a bastiginda senaryo biterse, ve respawn süresi sen leave now'a basmadan dolarsa, baslangic noktasina donuyorsun ve bir daha leave now yazmiyor. senaryo bitene kadar ordasin.

serpent passage'da order tarafindaki gemi kalintilarina ziplayarak dalarsan direkt takiliyorsun, belli basli baska yerler de var, groomril junctionda destro cikis mekanindaki kaziklar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...