Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

Eski topik patlamış. Yenisini açın geri gelince birleştiririz dediler.

Sam'den ricam realm başlıklarını sticky yapması.

Konuya dönelim, Order bariz dövüyor. Sabah 6'da Altdorf yapmak zorunda kalıyorsunuz eheuh.

Guild olarak CIR ile 6v6, 12v12 duel yaptık. Bir güzel dövdüler. Gerçi aramızda sandığım kadar fark yokmuş. (td) CIR'a.
Sosyal ağlarda paylaş

abi CIRu gözünüzde büyütmeyin bu kadar, bir iki abartı karakter var guildde, onlar da oynamıyor zaten şu an. yeni aldıkları tiplerin çoğu benden bile düşük gear, renowna sahip. şu an destructionda all starz kıvamında takılan bir guild de yok zaten.

order - destruction konusunu da icye ulaşabildiğiniz zaman konuşuruz. =p
Sosyal ağlarda paylaş

RvR'da gayet iyi durumda CIR şu an. Evil inc, Vitas falan bunlar da iyi işler yapıyor ama şu son 2 haftada CIR kadar efektif değiller bence.

Dün değil önceki gün ICdeydik. Haftalardır IC görememiş Order eze eze ilerledi, boş yere konuşmuyorum :D Bugün de fortlara kadar pushladık. Defans mı oluyor dövmek, tank wallu kurup aoelemek için dövüyor denemez herhalde :)
Sosyal ağlarda paylaş

heal spece döndün heralde debufflardan yakındığına göre, yoksa bg olarak en çok dps spec amler canımı yaktı şimdiye kadar. =p
inanılmaz bir rangeiniz var zaten, bugün daha nickini hatırlamadığım bir amin yanına ulaşana kadar %40ın altında hpim kalmıştı, sonrasında hpsi bir iki gidip gelmesine rağmen yetemedim.

aslında yanılmıyorsam skillerinizin çoğu curse (ailment ya da hex de olabilir aslında, ama curse daha mantıklı geldi) olarak geçiyor, etrafımda ne zaman bir archmage olsa banish weakness 1200~1500ün altında hp restore etmiyor. ama kısa sürede banish weaknessa yeticek kadar morale build edebilmem pek mümkün değil sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

1.3.0b ile biraz DPS denedim moral bozdu, malum felaket nerflendi. Gerçi top3'deydim hep. Ondan beri healerım.

Muhtemelen Wisterie'dir bahsettiğin AM. Sandstorm staff bulmuş, iyi vuruyordur.

Range standart, 100 feet. Curse yok, hep Hex. 4 dot var, banish weakness süper yani. Yalnız son patchten itibaren -10% defans şansının yanına -15% disrupt -15% block geldi yani tank falan dinlemiyor.

Bir nevi glass cannon olduğundan ofansif yaklaşmak lazım. 2 handi çekip ne varsa girmek kazanmanın tek yolu.

Tabii henüz ortada öyle oynayan kimse yok ama full life tap spec de mümkün oldu son patch ile. İşte onu 1v1'de ne alır, nasıl alır bilemiyorum ehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

ee sabahin altisinda girilen altdorf kac dakkada kitlendi,siz kac saat uyuyorsunuz? :D

hadi bakalim :P

bu arada an itibari ile herhangi bir yabanci siteye giremiyorum. baska patilerde de ayni sorun var mi?

Edit aha toparladi, bizim santrallerde birsorunvar heralde oluyor arada bir.

Bu arada Server durumu ile ilgili olarak
[img=http://img122.imageshack.us/img122/4808/serverdurumu.th.jpg]

o mavi nokta ne kadar manidar duruyor degil mi high'in yaninda. artik ilgili kisilerden biri baksa su acilis ekranina da su komiklik gecse :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...