Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

CK bırakmış sanırım.Norn'da başka Türk - Order Guildi var mı? K8p destro'dan bunaldım. Artık tek yaptığımız ORVR, IC City Siege olmaya başladı. Doğru dürüst renown gelmez oldu. 1 Renown rank'i atlamak 3-4 günümü alır oldu. Eskiden scenario'da eziktik şimdi City Siege harici her yerde. Destro nüfüsu 'da iyimiş Norn'da,13 WP'im var şimdiden t1-t2 güzel geçiyor. Destro nüfus olarak fazla order'da gayretli bayağı, kıyasıya güzel mücadele oluyor şu ana kadar gözlemlediğim kadarıyla. Eğer Türk guildi varsa yazı verin bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim bütün türk guildleri bane of chaos ile birleşti ve tandığım bütün türklerden sadece ben ve arcane kaldık oynayan. bir hevesle gelip de bir hafta sonra bırakan o kadar çok insanla guild yürümüyor.

ha bu arada IC stage 2'nin son 15dk'sine yetişebildim maalesef, foruma bakacağıma oyuna girseymişim keşke heh.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah, debufflarının arasında mind killer yok, yandaki rune prieste sardırmışım sanırım. ve inanılmaz lag vardı, bu aralar keep fightlar bile fortress kıvamında geçer oldu, hatta sayı sınırı olmadığından daha yüksek oyuncu sayılarına çıkıyordur muhtemelen.

IC siegede de ilk defa geldiğinizden olsa gerek, bir süre köşede saklanıp lord tarafından wipe yiyip yiyip geri gelmelerini izledim. hatta bir ara bana da sardırdı lord, 2 dmg filan vurdu da biri taunt attı sağolsun.

bir de bu stage 2 pqlerinin lordları niye destroya dmg verebiliyor ya, bright wizard collegeda filan böyle mi sizin de?
koridorda koşmayın diyip tokadı basmıyordur heralde müdür beyler?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir Stage 2 göreyim o zaman sana haber veririm :P Yakındır gerçi...

Keep haliyle çoook daha laglı. Fortu neredeyse hallettiler, biraz daha tweaklerlerse kaymak gibi fort yapacağız, ilerleme var. Ama cap gelmeden rahat keep ı-ıh :D

Sam said:
tandığım bütün türklerden sadece ben ve arcane kaldık oynayan.
4-5 kişi daha var başka guildlerde. Tabii onlarla irtibatımız yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

servera baya türk geldi aslında bi guild altında(yabancı veya yeni)toplansak güzel olur.

Katılıyorum, ben server^'a geldikten bir gün sonra bir Türk arkadaş buldum azgal 'dan gelme hatta o bana teklif etti hadi bir Türk guildi kuralım daha bir kaç arkadaş daha varmış onun- da tanıdığı. Bence bir tekrar Türk guild'i oluşumu yapılmalı, ya da aramızdan biri bu işe girişmeli en azından yeterli talep olursa toplarız bütün Türkleri.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha öldürebilmeyi beklemiyorum zaten ya, battle of praagde bi ton orderın arasından sana ulaşmaya çalışmam ciddiyetsizliğimin göstergesi gayet. ve kayıtlara geçsin diye söylüyorum, healerımız da yoktu. =p

ayrıca benimle aynı zamanlarda oynayan bir pocket healer bulamadım gitti, onun bunun insafına kaldım adeta.
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla vurmadığım için sana pek birşey olmadı zaten duvar gibi adamsın da o yandan gelen Sorc'a yazık oldu hahah :D

Valla ben isyan ettim ondan böyle build deniyorum yoksa hiç dps veya life tap oynayasım yok. Soruyorum premade premade diye, kimseden tın yok. Sam'e de denk gelemedim onun anime saati falan galiba geç saatler :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...