Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

marauder ftw. tier 4 magus'um ve gerilerden deparla gelen black guardimla freak show'a dogru kosuyorum destronun en gucsuz classlarini alarak.

order'da da shadow warrior'um ve white lion'um acizlikleriyle göz dolduruyorlar :P

Bu arada magusa gücsüz falan diyorlar ama, ben uzun bir zaman sonra ilk kez rank 32 magusumla 1k+ criti gördüm, hem de adamin pesinden gitmeden, duruyosun böyle oh gelsin critler. marauderdan sonra bir degisik geldi tatli bir huzun, buruk bir sevinc adeta.

tabi sorceress var rank 23'te 1.9k crit (word of pain tabi ki)koyan onu klasman disi birakiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın ne diyim benide 2 gündür ayar ettiler yani order şöle böle demiyorum destroda bişiler var adamlar zerglük bile yapamıyolar:D şaka bi yana harbiden lider felan kalmamıs durumda destroda 1-2 haftaya farmlar order ic yi hergün.ben liderlik yapayım diyorum sonra düşünüyorum ulen rezil olmakta var daha önce hic denemedik diye:)önümüzde 2 tane eşşek gibi kale var adam gidip boları alın diyo order felanda kitlemicek bolgeyi yani kitlemeyi durdurmak icin yapıyo desem neyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...