Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

k8p geldi evet güzel zevkli ama lag bütün zevki götürüyor acıkcası bütün gün warcamptan cıkmadım 1 kere cıkayım dedim 2 saat once bastıgım skiller 2 sn sonra devreye girdi kıl oldum dahada gitmedim goa yine kendi ayagına kursun sıktı /tebrikz
bende alternatif oyun arayışına girdim artık yeter hem para veriyoruz hem paramıza rezil oluyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar bir nevi atlama tahtası olarak kullandılar oyunu. playerlarda kobay. :D ne kadar berbat yaparız bu işide insanlar ne kadar dayanabilir diye. sonuç ortada. ocak ayını görürmü serverlar artık kimse bilmiyor. sanırım zaten firmanında bir beklentisi kalmadı. işte iyi kötü anlaşma bitene kadar devam edicekler. sonunda 1 server deney yapıcak kadar adam kalsa yetecek onlara :D
Sosyal ağlarda paylaş

Qui said:

Server sayısının azlığı şuan aldığınız keyfi nasıl etkiliyor anlamadım. Ha 15 tane, ha 1 tane; dolu bir server'da oynadıktan sonra ne fark ederki?

15 serverla 1 server elbette fark ediyor serverlar stabil çalışmıyor.(zaten ne düzgün çalışıyorsa oyunda) devamlı dc olmaktan keyf alıyorsan orasını bilemem tabi. ya da sen adama vuruyorum diye bakarken zaten ölmüş olduğunu görmen falan.
Sosyal ağlarda paylaş

t3 elf diyarları dünden beri yok, lost vale çıkışında karakterimi orda bıraktığım için giremiyorum, bu sabahla birlikte 5. kez destek için csra başvuruyorum, 2 sinde lokasyonunu değiştirdiklerini söylediler, hala avelorndaydı, bir tanesinde bizden destek istemeden önce /stuck veya scroll deneyin dediler ki inanılmazdı. en son hatayı rapor ettiğiniz için teşekkür ederiz, siteden takip edebilirsiniz filan diye bir bot mail attılar.

ilk defa ihtiyacım oldu, onun için de dünden beri bekliyorum. yarın subscriptionım bitiyor, muhtemelen yenilemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...