Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

ben de 10 günlükle beraber döndüm. order açmak için kendimi zorladım ama squigin dili dışarda salak salak koştururken görünce vazgeçtim.
ismim mafucci, precision'dayım, low level varsa her zaman ninja inv'a açığım :P
orderlar siz de öldürürken bi /hug fln yapın, bunca hukuğumuz var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Norn'da t3'te oynuyorum t4'e henuz gecemedim ama t1, t2 ve t3 hakkındaki izlenimlerim Order'da ne yaptıgını iyi bilen, iyi oyuncuların oldugu fakat Destro. oyuncularının onlardan da iyi oldugu... t1 sclerde Order kök söktürüyor fakat t2 ve t3'te healer azlıgı ya da dps yapmak isteyen healerlar yüzünden baya baya cuvallıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aslına bakarsan bir olayı yok, tanklanıyor gayet, hatta çıkmadan önce bir kere daha denedim de, gayet yetiyorum. ama arada çok ağır vuruyor, bir 8k aoesi var sanırım, herkes full superrior olmadığından yarısı patır patır dökülüyor. zaten o sorun olmasa exorcism bişiler diyip bir kere vuruyor. onu geçmeye yetemedik, bir kere tank değiştirmeyi denedik, %75e kadar düşürdük hpsini, ama yine wipe.

aslen m3, m4larla filan geçilebilir, ya da engellenebiliyorsa herkes uzaklaşıp ben block parry ratei %100lerim de öyle kurtulabiliriz. ama puglarla olmuyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

fortresslar inanılmaz lagli olmaya başladı ama ya, düzeldi diye seviniyorduk. reikwaldda yaklaşık bir 3~4 saniye lag vardı sanırım.

ayrıca zerg filan, sıkıcı olmaya başladı server, burlok öncesi gibi olabilse keşke. 22sinde subscriptionım bitiyor, devam etmeyebilirim. en azından biraz daha dengelenene kadar beklerim heralde. gayet laf olsun diye giriyorum bu aralar, alt filan oynuyorum. pek bir keyfi kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

sen çıktıktan sonra sw düştü, üç tane daha fortress saldırısını püskürttük arka arkaya. en sonunda yeterli adam kalmadı ikinci reikwald saldırısında. gerçi alliance wb ile bizim instance'daki dest'i kaçırttık, kalanlar da guardlara saklandı heh. 500 cont ile yeşil bag kötü ama. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...