Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

benimde aklıma takıldı, gelicek savaşı düşünmüş olabilir. ya da kızının savaşırken öldüğünü fln düşünmüştür belki, çünkü o sahnede çat çut ure dead diyip duruyodu shaggy.

sıpoylır

geçmişteki şavaşlar büyük ihtimalle ama niyeyse aklıma bu kingslayerin kralı öldürüğü ile ilgili olabileceği geldi. ned in babasını falan yakmış ya hani, o. Bilmiyorum, saçmalamışta olabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

dizi hep ileriye dönük işliyorda geçmiş hep laf arasında geçiyor sanırım kitapta daha ayrıntılı anlatılıyor bunlar.

Geçmişle ilgili şeyler izleyebilcez mi acaba.
Mesela mad king,targaryenlerin sürgün edilişi ne biliyim kingslayerın brütüs moda geçmesi vs çok güzel olurdu onlarıda izleyebilmek, yada kitap konusuna yazıyım bunlar anlatılıyor mu daha detaylı ona göre sezon sezon okumaktan vazgeçecem :)
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

onetimebaby said:

overrated

ilk 3 bölüm için katılıyorum.

hasta oldugum zihniyet.kılıç kalkan eski çağ sevmiyorum dersin izlemezsin

1.5 saatten oturup arka sokaklar izlemeye alısmıslar herhalde haha

ilk 3 bölümde herşeyin olmasını bekliyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ilk 2-3 bölüm ilgi çekmek için aksiyonla başlayıp sonra yalan olan diziler gibi mi olsun istiyorsunuz anlamıyorum ki =) ilk kitabın rahat yarısı giriş bölümü karakterleri ve dünyayı tanıtma fln. yani 2-3 bölüm daha bu seyirde gidecek. ama uzun vadede mükemmel seri.

toplamda 7 kitap (ort 1000er sayfa) olacak bir seri için bu şekilde giriş normal. geleneklerini, o dünyayı vs bilmeden hababam savaş izleseniz çok güzel senaryo mu diyeceksiniz =)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölümün altyazı berbattı ondan altyazı açmamıştım 3 bölümdür ama baktım şimdi güncellemişler hep. adam milyon tane kelime uygurmuş seride çevirmekte biraz zor oluyor ondan. fantastik serilerin cilvesi bu da =)

6 ile 7. kitapları 3 er senede çıkartır belki. dizi olunca daha yoğunluk verebilir. hem açıklamasında sadece 5.yi yazmıyorum 6 ile 7 nin de genel şablonunu da oluşturuyorm demişti yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...