Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Descartess said:

[spoiler sean beam]http://www.imdb.com/title/tt0944947/ burda 10 bölüm oynamış gözüküyor..Dizinin pek tarzı değil ama birisinin anısında filan mı görücez ned reisi? yoksa imdbnin eşeklii mi?

spo--kitabı okuyan cvp verebilir.okumayanlardan da 9. bölümü seyreden okuyabilir

ölmemeiş olma olasıığı var mı yaaa?kitabı okuyan biri...

Sosyal ağlarda paylaş

Abi kitabı okuyanlardan spoiler istemeyin işte hiç mi düşünemiyorsunuz. Ben istemiyorum arkadaş kimin nesi nereden sallanıyor öğrenmek, "YEA HAKKATEN Mİ YEA KİTAPLARI OKUYAN BİRİ SÖYLESİN YEA" muhabbetlerinizi diğer topicte yapın çok spoiler yemek istiyorsanız. Ben istemiyorum şüphelerimin teyit edilmesini arkadaşım kitapları okuyan biri tarafından. Azıcık düşünceli olun artık.
Sosyal ağlarda paylaş

zombi olup geri gelecek. 10. bölümün sonunda white walkerlar başkente kadar gelip cesedini kemirecekler, tekrar ayaklanıp kafayı bedene yerleştirmesiyle sezon bitecek. yoksa zaten ölümüyle biterdi. hatta white walker ordusuyla bayağı bi toprak ele geçirecek, 2. sezon finalinde de zaten büyüyle adamı tekrar insan haline döndürecekler hatta. jon snow arkadaşlarıyla beraber duvarın ötesine gidip orada öğrendiği bi büyüyü kullanacak diriltmek için. ehah ne biçim yedirdim ama, tabii ki sallıyorum şu anda, hatta dikkat çekmesin ilk bu cümleyi okumayın diye paragraf ayırmadan yazıyorum ki önce başı okuyup kitaptan spo diye bi dellenin. Hatta smiley de koyamadım dikkat çekmesin diye.

Sosyal ağlarda paylaş

"Overrated" kelimesini nerede, ne icin kullanirsan kullan tabii ki tepki ceker. Cunku overrated dedigin zaman bir seyi kendinin begenmedigini soylemekle yetinmiyorsun, bir de baskalarinin begenmemesi gerektigini iddia ediyorsun. Bu da haliyle begenen insanlara itici geliyor.

Tepkiler seni korkutuyorsa, "ben begenmedim" demekle yetin.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

"Overrated" kelimesini nerede, ne icin kullanirsan kullan tabii ki tepki ceker. Cunku overrated dedigin zaman bir seyi kendinin begenmedigini soylemekle yetinmiyorsun, bir de baskalarinin begenmemesi gerektigini iddia ediyorsun. Bu da haliyle begenen insanlara itici geliyor.

Tepkiler seni korkutuyorsa, "ben begenmedim" demekle yetin.

Farz-ı Misal Behzat Ç'yi de beğeniyorum ama Overrated diyen insanlara da tepki vermiyorum neden ? Çünkü abartılıyor,doğru söze diyebileceğim bir şey yok.Overrated demek ben beğenmedim siz de beğenmeyin demek değil,o kadar überalles değil demek,hayır yani yoksa kelimenin anlamı "beğenmemek" olarak mı türkçemize geçti de ben mi yanlış kullanıyorum bu kelimeyi ?

Onun dışında olayın savaş yok ile alakası yok,oyuncular karakterlere tam olarak oturmuyor,oturuyor diyebileceklerim de mesela kafadan; Jason Momoa - Khal Drogo,Peter Dinklage - Tyrion Lannister,Sean Beann - Eddard Stark vs. sayılabilir.Ama mesela Lena Headey'i kaçınız bir oyuncu olarak beğeniyor ? Maisie Williams dışında çocuk oyuncular'ı mesela beğeniyor musunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...