Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi su seriyi okuyan milletten nefret ettim. adamlar resmen kitaplari okuyup su ani bekliyormus. ciddi ciddi bi yerde organize olup "gordugunuz her yerde spoil edin" gibi trollemeye mi calisiyorlar? spoilers, spoilers everywhere durumu.

artik millet o kadar bikmis ki haber sitelerinde bile kitaptan kesinlikle spoiler yazmayin diye uyari geciyorlar ahaha. ilk defa gordum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

piyalepiyale said:

shae'nin lannisterların yeni kraliçesi olacağı bölümü merak ediyorum ben.
joffreyin karabüyüyle yarı insan yarı akyürüyen olması, starkın bloodmagicle tekrar hayata dönmesi, drogonun yedi krallığı fethi falan.

şaka

- altını çizdiğim yer spo, taglayın //gerge

Altını çizdiğin yer spoiler derken gerçekten öyle bir olay olacak mı demek istiyorsun?

Açmasın görmeyenler, ben de cevaba göre acaip küfür edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
spoiler'ı açan zaten en son bölüme kadar izlemiştir, izlememesine rağmen açıyorsa beni pek ilgilendirmez diyorum ve niye mesajı editlediğimi bildiriyorum bir daha dikkatli olsun diye. Öyle bir olayın olup olmacağı alttaki ikinci spoilerda belli edilmiş yani. Bir de, o kadar da değil gardaş =)
Sosyal ağlarda paylaş

tagi kullanip yazan yazsin da kitaba kacinca bozuluyor. mesela komutan'in kitap spoileri vardi dragon hakkinda bolum ile alakali sanip acip okuduk. eh yani.

ilk baslarda buradan spoiler kaptik o biraz kotu oldu da cozumu sonunda buldum. hic bir sitede dizi basligina bakmayacaksin, youtube'da video felan izlemeyeceksin. bi yerde bi sekilde godosun biri kitaptan spoileri veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

piyalepiyale said:

shae'nin lannisterların yeni kraliçesi olacağı bölümü merak ediyorum ben.
joffreyin karabüyüyle yarı insan yarı akyürüyen olması, starkın bloodmagicle tekrar hayata dönmesi, drogonun yedi krallığı fethi falan.

şaka

- altını çizdiğim yer spo, taglayın //gerge

Altını çizdiğin yer spoiler derken gerçekten öyle bir olay olacak mı demek istiyorsun?

Açmasın görmeyenler, ben de cevaba göre acaip küfür edicem.

hayır olm adam starkın öldüğü spoilerini veriyo yani
önceden spoiler içinde değildi
stark işte canlancak yazmıştı
izlememiş birisi görse onu NEEEEE ÖLDÜMÜÜÜÜ diyebilirdi

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...