Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Lan ben prewiev leride seyretmiyorum niye oralardan da spo veriyorsunuz. Madem verecekseniz prewiev spo deyin yaa

9 u izlemeyen açmasın

Ned reis bu zeka ile zaten bu yaşa kadar iyi yaşamış helal olsun. Ama şey çok iyi oldu ya ned ben hainlik yaptım hede hödö dedi ya zaten jamie de yakalanmış diğer tarafta, tamam dedim bunlar al gülüm ver gülüm yapar pöff filan diyordum tam o sırada dallama geoffrey "kadınlar merhametli kesin bunu" dedi bir anda işin rengi değişti.

Ayrıca ned kesilmeye giderken adamın tekine bakıp baelor dedi ya sonra aynı adam arya yı tuttu ne ayak o herif

Bu arada drogo ya yazık oldu demiş birkaçınız çok sağolun hiç merak etmiyordum blood magic tuttu mu tutmadı mı diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

9 u izlemeyen açmasın

Ned reis bu zeka ile zaten bu yaşa kadar iyi yaşamış helal olsun. Ama şey çok iyi oldu ya ned ben hainlik yaptım hede hödö dedi ya zaten jamie de yakalanmış diğer tarafta, tamam dedim bunlar al gülüm ver gülüm yapar pöff filan diyordum tam o sırada dallama geoffrey "kadınlar merhametli kesin bunu" dedi bir anda işin rengi değişti.

Ayrıca ned kesilmeye giderken adamın tekine bakıp baelor dedi ya sonra aynı adam arya yı tuttu ne ayak o herif

Bu arada drogo ya yazık oldu demiş birkaçınız çok sağolun hiç merak etmiyordum blood magic tuttu mu tutmadı mı diye.

o baelor heykelin ismi, baelor diyince adam dönüp direk heykele baktı kızını görünce uyandı ne istediğini. aslında ned bastardo bu diye
bağırsa bari ölürken ortalığı karıştırırdı. simdi tek beklediğim blood for blood jamie de ölsün.

Sosyal ağlarda paylaş

hayırrrrr diye kapattımmm sayfayı dizinin sonunda.....

neden neden neden spo

bu olmamalıydı!.... niyee öldükii yaww?kitaplarda da böyle miydi???ben daha ned babadan çok şey bekliyordum,o saflığını atmasını gerçek bir komutan olmasını ve krallıkta kalmasnı...ya da surlara gitmesini oğluylaa winter da omuz omuza dövüşmesiniii böyle boktann ölemezdi ama..

Sosyal ağlarda paylaş

9. Bölüm ve tahminlerim

Nefis bölümdü. Maester Aemon konuşmaya başladı aha dedim geliyo bu herif eski lordlardan heralde dedim. Maekar, the first of his name dedi HASSİKTİR dedim direk ve bunu derken ki sesi müthişti herifin.

Şöyle çok sikko bir durum vardı. Jaime Lannister 10 kişiyi öldürdü dedi. bi 20 kişi de yanlarında olsa 30 hadi 50 kişi gidip SIEGE altındaki Riverrundan Jamie'yi mi aldılar noldu çok boşluk kaldı oralar. Ama tahmin bu bölümdeki tüm boşluklar finalde aydınlanıcak. Ned Stark'ın öldüğü spoilerını daha ilk bölümü izlemeden okudum. Ama güzel boğazda düğümlenen bi sahne oldu.

Ve kim ne derse desin inanılmaz bir King adayıdır Joffrey. Çocuk direk tyrant. confession yerine direk halka karşı piç oluşunu söylesin isterdim ama Ned'in.

Bir de şöyle bir puştluk seziyorum. Lord Varys Eddard'ı güzel güzel yönlendirdi Joffrey'i rightful hale getirmesi için. Direk halk önünde kabullendirdi akıllarda soru işareti kalmadı. Kendisi de councilde güzeeel güzel devam edicek.

Joffrey'nin piç oluşunu tek bilen ve EN ÇOK bilmesi gereken kişi biliyor artık sadece... LORD STANNIS !!!

FİNAL:

Bence STANNIS REIS, Renly ve The Knight of the Flowers güneyden bangır bangır gelicek. Kuzeyden de Robb paşayla beraber Tywin tost olucak. Blood magic olayından Drogo yaşar Rhaego ölür gibi. Tek isteğim BARRISTAN BAŞKANın inanılmaz epic bir sahneyle oowwww dedirtmesi başka bişey beklemiyorum diziden.

Bir de Yoren sanki Arya'yı Walla götürüp Night's watchta takılcaklar Snowla beraber.

Syrio Forel noldu abi? Barristan reisle beraber dönsün please.

Sosyal ağlarda paylaş

SPO.

Chris_Metcalf said:

9. Bölüm ve tahminlerim

FİNAL:

Bir de Yoren sanki Arya'yı Walla götürüp Night's watchta takılcaklar Snowla beraber.

ya bu olsunn valla bunu ben de isterim...

bir de ben haal ned'in ölmediğini umdunu taşıyorum...kılıç sesi falan duyulduu indi o kılıçç ama...belkibiri durdurmuştur,belki ned geri çekilmiştir...belki de bir RÜYADIR..

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...