Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Havalı tüfek aldım:) süperr

Trafalgar_manya?

Öne çıkan mesajlar

20 metreden 50 metreden karı kızı dürbünlü havalı tüfekle avlamak çok mu zevkli geliyor. O zaman bir düşünün bir gün annenizle beraber yada kız kardeşinizle sahilde ya da bir parkta yürüyüşe çıktınız ve "hadi karı kız avlayalım zevkli olur" diye tüfeği kapıp sokağa çıkan ayının biri tüfekle yanınızdakini (annenizi yada kız kardeşinizi) vurdu. Bir baktınız 20 metre ötede zevke gelmiş ayı gibi gülüyo eğleniyor. Acaba ne yaparsınız?
Eğer gidip o tüfeği bir yerlerine monte ederim diyorsanız o zaman tüfeği bir canlıya karşı kullanmak istediğinizde direk aynı işlemi kendi üzerinizde yapın. Yada hiç kasmayın direk tüfeğin üstüne oturun olsun bitsin. Yalnız dikkat edin alışkanlık yapmasın.
[hline]
Bu lafım tamamen havalı tüfek yada benzeri cihazları sırf eğlence olsun diye başka bir canlıya karşı kullanma amacında olan bu cihazların sahipleri ve bahsi geçen daha önce yapmış arkadaş takımı için söylenmiştir. Bu tür emelleri olmayan kişilerin üstüne alınmasına gerek yoktur. Yine de alınan varsa zaten bu konuda pek de suçsuz olmadığından söylediklerim onlar için de geçerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte bu tarz tüfengim var sağa sola ateş ederim embesilim ben diyen insanımsılar yüzünden yurdumun düzgün insanları hem tedirgin oluyo hemde bunlardan çokça yurtdışına ithal ettiğimiz için yurtdışına giden adam akıllı insanlarımız üçüncü sınıf muamelesi görüyolar[hline]MAN WHO WALKS ALONE
Sosyal ağlarda paylaş

manyaklık paraylamı .. deil[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ...
Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ...
Chang-chang, changadee-chang-chibop ....
Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ...
Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ...

AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
JackAss izledim bugün babacumda
Adam önce kardan top yapıodu külaha koyuyodu sonra işeyerek sarıya çeviriodu sonrada yiyodu üzerine kusuodu:)*!HUBÜEAK! *[hline]Babacum yane Haydar:Öle aynı anda fazla msg atma lamer post kasıo derler...
Ben:Kasarım alla allaa:)
babacum:Olmaz ama
ben:Olur
babacum:ardı ardına atma bari
ben:çakdırmadan atim dimi stealth modunda
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 yıl sonra ...
Havalı silahlar spor amaçlı hedef atışları gibi zevk için kullanılan silahlardır avlanmak kanunlarımızca yasaktır.Mesela yeni aldığım yerli yapım hatsan markalı modelHatsan Torpedo 150 TH OD Havalı Tüfek (5.5mm)linkteki siteden aldım çok güçlü çok etkili bir tüfek sadece spor amaçlı kullanacak arkadaşlara tavsiye ederim

Kolay gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...