Jump to content

Grease

=o=
 • Mesaj sayısı

  64
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Grease hakkında

 • Rütbe
  Grease
 1. Grease

  T.a.t.u`nun Öpüşmesi Yasaklandı.

  İyidi öpüşmeyi yasaklayan Rusya değil, Eurovision komitesi.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 2. Grease

  Elemanlı reklamlar

  Reklamın verildiği ajansın müdürüymüşsünde sanki fikri beleşe getiriyormuşsun gibi bir hava oldu sanki.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 3. Grease

  Gelecek Program...

  E bunu nasıl editledin alla alla.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 4. Grease

  MFÖ Show

  Dekorları boğdu ama beni.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 5. Grease

  Abdülhamit Düşerken

  2.Meşrutiyet ve o devirler hakkında tarihsel bilgilerinizi geliştirmek ve tarih kültürünüzü genişletmek istiyorsanız tavsiye ederim. Hürrem Sultanı seyredenler olduysa, 300 yıl geçsede 500 yıl geçsede, aynı hamam aynı tas olduğunu. Ayrıca, kadınların bir imparatorluğu yok edebilecek kadar tehlikeli olduğunu öğreten bir film. Kadınlardan daha akıllı olmayı öğreten bir film..[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 6. Grease

  Ömerçip

  Ukala mukala ama komik adam Mehmet ali erbil. iyidir film gibi geliyor.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 7. Grease

  Eurovision (Örovizyon)

  Ya zaten, telefonla oylama var artık birçok ülkede, eskiden olsa şansımız bu kadar çok olmazdı. Gerçekten o yüzden "Dinle" nin başarısı bence tarihimizde kolay kolay yakalanamıyacak kadar büyük bir başarıdır.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 8. Grease

  Chigago

  E yalanmı, o postu sivrilikten başka bişeymi. Karşı fikirli olan insan fikrini karşısındakini yermeden yapmalı. Yapıcı değil kırıcı eleştirinin faydası yoktur. Bunu yapan kişi, ya kibirli yada medyatik olmaya çalışan biridir. Sözüm meclisten dışarı.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 9. Grease

  Eurovision (Örovizyon)

  :) Süperdi .. Nedense hep herkesin aklına o gelir. Ama hakikaten efsanedir. Gerçi en beğendiğim şarkı Halleydir, 86 daydı sanırım 9uncu olmuştu. Hatta Levent Çoker 3üncü olana kadar da en iyi derecemizdi.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM! [Bu mesaj Grease tarafından 23 April 2003 18:19 tarihinde değiştirilmiştir]
 10. Grease

  Pascal Nouma 'nın sözleşmesi tek taraflı Fesh edildi.

  Bırak arcane .. Beşiktaşın büyüklüğünü kavrıyacaklar.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 11. Grease

  slms ben geldim

  walla patlatcak birini arıyorum ..[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 12. Grease

  Pascal Nouma 'nın sözleşmesi tek taraflı Fesh edildi.

  Federasyon ceza verdi. Verdiği ceza şu dakikadan itibaren nouma cezalıdır şeklindedir. Yani anlıycağınız dille söyliyim, Nouma şuan Futbol federasyonundan BAN yedi. Zaten bu yüzden BJK yöneticileri fesh kararı aldılar. 3 maç 5 maç değil yani.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 13. Grease

  Yarı Finale Çıkanlar

  Juventus alır gibi geliyor kupayı.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 14. Grease

  Erken Yaşta Yaşlılık Psikolojisi

  Çok haklısın ama insan yinede dalıyor gidiyor. Geçen Taksimde bir arkadaşımla içkinin de etkisiyle derin bir muhabbete daldık. Epeyce konuştuk bu konuyu, 8 yıl sonra 30, sora 35 yolun yarısı dedikleri. 8 yıl çok zaman derler ama 8 yıl önce yıl 1995 ti. Hani 2000 e 5 kala dedikleri. Cumhuriyetin 75.inci yılı için hazırlıkların o tarihten başladığı. 2000 olimpiyatlarının Sydney e verildiği çoktan belli olan 2004 üde Atinaya, kaptırdığımız sene. Hadi 2008 e inşallah dediğimiz.. Formulada Schumaher şampiyon oluyordu hala öyle. Yani çok geçmedi. Futbol nostalji seyrettim, Fenerbahçede Uche Högh, dün gibi. Löw teknik direktör . 98 .. ama bakıyorsun 5 koca sene geçmiş.. Championship 95-96 vardı. Roberto Baggio formunun zirvesindeydi. Titanic 97 yapımı bir film, sanki 2 hafta önce seyretmiş gibiyim ama bakınca 6 koca sene geçmiş. Bruffyhhh.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!
 15. Grease

  T.a.t.u`nun Öpüşmesi Yasaklandı.

  Eurovisionda, Rusyayı temsil edecek olan grubun showundaki öpüşme sahnesine Eurovision yetkilileri tarafından veto geldi.[hline]Rama lama lama kadingy,kading-a-dong ... Shoowop, shoowally,wally yippity boom-de-boom ... Chang-chang, changadee-chang-chibop .... Yip, ayip,ayip, ayip, shoowa, sha wooly-woo ... Booglede, boogldee, booglede,booglede, shooby shoowop, shabop ... AWOMP BAMMA LOOMA AWOMP BAM BOOM!

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...