Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla ben de black widow'u erken aldım ama sadece iki kere gördüm dialoglarda. iyi kurtardı iki durumda da ama lady killer gereksiz olsa gerek hayli. neyse ki çoğu düşman erkek olduğundan bunun dmg'si işe yarıyor.

jade dodger işte +5 AC perk'i, israf olarak görülür genelde ama o build'de hepsinin faydası var.
Sosyal ağlarda paylaş

takıldım

fazla ugrasmadım ama baska bi evrene gidiyoruz yada çocuklugumuza dönüyoruz orada bety diye biri size görev veriyor 2. görevini yapamadım karı kocanın arasını boz ama birbirini öldürmesinler diyor. valla bütün konusmaları denedim olmadı yukarda bi günlük buldum orada yazan kişiyle konustum fln bi kaç farklı kombinasyon denedim olmadı?

Sosyal ağlarda paylaş

of biliyodum ya, oradan ciki$ oldugunu soylemi$ti zenci granny. Ama onlara tikladim arasira bip sesi verdigi icin fazla uzerine gitmedim, bi pu$tluk sezmi$tim.. sirasini dogru bilince sorun kalmaz sanirim. Zira iyilik elçisiyken bir anda evil karaktere dondum pu$t yuzunden.

$imdi, eger gorevleri yaparak cikmak istiyosan anlatiyim;

Oncelikle speech varsa kadina kocan marthayla yatiyor diyosun, ba$arirsan kiziyor =P , sonra yatakodasina cikiyorsun, ortadaki komodinin uzerinde gunlugu war, onu okuyunca anliyosun ki daha once de kocasina baya yazmi$ martha simpson ve elimde olsa oklavayla feci doverdim onu diyor.. sonra martha nin evine gidip yatakodasina cikiyorsun, yataktan geceligini alip rotterdamlarin evinde mutfagin yanindan inilen warehouse daki cali$ma masasina koyuyosun, sonra mutfaga girip masada duran oklavayi alip, martha yi bi güzel dövüyosun, tercihen headshot cekiyorsun ama bir $ekilde kolu kopuyor.. Sonra eve donup kocaya karin boyle boyle yapti, oldurdu diyosun. Kocasi da gaza geliyor tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

başka yol

Ben biraz daha değişik yapmıştım. Kimseyi dövmedim. Gittim hatunun birinin geceliğini alıp adamın kilerindeki masaya koydum. Sonra gittip karısına "bak kilerde ne buldum hoho" dedim. Kadın geceliği buldu "kocam napıyo ki bu kadın kıyafetiyle?" diye sorunca geyik olsun diye "kocan kendi giyiyodur belki" dedim. Kadın dellendi bitti olay. :p

Sosyal ağlarda paylaş

matrix

reelde ölmüyor ama elemanlari kesince direk karma kaybediyosun, doktor ya$ama tekrar dondurdu martha simpsonu =)

Yalniz lvl 20 yi goremeden oyun bitti. 20 olup explorer perk ini almak isterdim, 19 da kaldim löl. Her ne kadar gidilmedik yer kalmasa da, vardir ila ki bir$eyler, ranger binasiyle rivet city arasini da gezmek lazim, ben oralara bakmadim hiç...

oyunun hemen bitmesini istemeyenler icin spoiler

Vault 87 ye gitmeyin hemen. Ben olabildigince dola$tim, butun haritayi actim neredeyse, ona ragmen yine de gorev kalmadi yapacak =)

Oyunun sonu da cok belliydi, senaryo basit ve kisa , ama kasmi$lar i$te.. Ben FPS olarak oynadim ve mutlu oldum, baya sardi, devami da boyle gelirse devam ederim, yok eskiye donerse ugra$amam =)
Sosyal ağlarda paylaş

@Esh

According to the notes on the Invasion program, this program disables the fail-safes on most of the pods, meaning that dying in the simulation will kill the real world person as well.

(chinese invasion vardı ya çinli askerler milleti öldürüyordu)

fallout.wikia.com da böyle okumuştum valla, quest bitip tranquility lane den çıkıp tekrar vault a dönünce, insanların podlara bak, o eleman dışında diğer herkesin kalp atışı sıfır, vücut sıcaklığı düşük falan, ölüyorlar yani. chinese invasion dışında sen birilerini öldürürsen, onlar reelde de ölüyor mu bilmiyorum ama.

ha bir de ben de oyunu lvl 19da bitirdim ama sonra baktım ki haritada daha zilyon tane mekan quest falan varmış, ben sadece rivet city-megaton civarını baya gezmiştim oyunda, güneyde de sol taraftaki tenpenny ye gittim geldim, daha kuzeyde-doğuda hayvan gibi yer varmış meğer, haritadaki her yeri gezip 19da bitirmen olanaksız gibi, zira çıkan bir mod, max levelı 25 e çekiyor mesela, xp sıkıntısı olmuyor yani. ben vault 87ye, fort constantin, oasis, mineyard vs vs vs falan gitmedim, random encounterlarla falan oldu demek lvl19.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir de not geçeyim: Oyunun zorluk seviyesi aldığınız xp'yi de etkiliyor. Mesela hard oynayınca adam öldürmek daha zor oluyor, daha çok mermi harcıyorsunuz falan ama ona göre de daha fazla xp alıyorsunuz. O yüzden zor seviyelerde oynayanlar daha yüksek level'da oluyorlar oyunu bitirirken.
Sosyal ağlarda paylaş

millet lvl 8'de bitiriyormu$. $a$irdim..

ama fort constantinden tut oasise butun vaultlari falan gezdim. questleri yaptim. bilmiyorum yani quest kalmadi acikcasi. Belki farkli oynamak gerekiyordu. Mesela gittim tenpenny i kestim underworld den aldigim quest sonucunda. Ne biliyim belki kesmesem o da quest verecekti. Yani 2-3 ihtimalli geli$iyor oyundaki questler. Megatonu patlatsam tenpenny den bi$eyler cikardi belki, ya da slaver kasabasini komple indirdim, cocuklari kurtardim felan, otomatik quest tamamlandi dedi almadigim halde =P

Sonra enclave in merkezine gitsem direk oradan da bir$eyler cikabilirdi belki, main quest gidince direk enemy oldu adamlar =P

bubbleheadler

vaultlarda da quest olmasini umardim ama yok malesef. sadece 2 tanesinde bubblehead var.radyo vericilerini actim mesela onlardan 2 tanesinde de bubblehead var.

guzeldi i$te oyun, ama tadi damakta kaliyor expansion lazim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...