Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3

arcane

Öne çıkan mesajlar

kaldırıp tekrar kurdum çözülmedi, araştırdım biraz genelde kaldırıp tekrar kurunca veya başka bi sürücüye kurunca çözülmüş millette. şimdi bende başka sürücüye kurmayı deniyorum son olarak, bu seferde olmazsa kasmıcam bi daha.

bu sefer başka diske kurdum gene olmadı, soğudum zaten oyundan.
Sosyal ağlarda paylaş

updateleri yapcatım tam biraz daha araştırdım, sağolsun yahoo ansvers gördü işimi.

launcherdan ayarlara girip advanceddan hiç bişeyi 0 olmayacak şekilde(minimum 1) düzeltince düzeldi. nasıl ve neden diye sormayın herkesinkini ve benimki çözdü daha nolsun :).

extra olarak herşeyi ultra higha getirdim dahada iyi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
gta oynar gibi oynayınca boku çıkıyomuş anlaşılan, özür dileme gibi bişey yokmu . megatonad yanlışlık bişey çaldım, millet bana dalıncada katliam yapmak zornda kaldım :(

Silahın çekiliyse silahını kaldırmak teslim olmak yada özür dilemek anlamına geliyor. Yanlışlıkla birine ateş ettiysen falan işe yarıyor da çalmak için de geçerli mi bilmiyorum.

Arcane'in dediği gibi bir süre beklemen gerekiyor sanırım. Ama her şehirde işe yaramıyormuş kitapçığa göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Karag8z said:

nası yani max lvl 20 değilmi benimki 20 de tıkandı kaldı artık lvl gelmiyo

" basıp konsolu açıyoruz klasik.
Sonracıma

setgs iMaxCharacterLevel 30''veya istediğimiz sayı''

edit : Ben mod çektim bilgisayara fakat sonrasında araştırmalarım sırasında bu komutu buldum ve bununla yaptım.
Fakat modu yükledim mi, yükleyipte mi komutla yükselttim bilmiyorum.Daha doğrusu hatırlamıyorum yüklediğimi modu.
Direk yazınca olması lazım yani.kısmet.
Sosyal ağlarda paylaş

CrayTotem said:
Karag8z said:

nası yani max lvl 20 değilmi benimki 20 de tıkandı kaldı artık lvl gelmiyo

" basıp konsolu açıyoruz klasik.
Sonracıma

setgs iMaxCharacterLevel 30''veya istediğimiz sayı''

edit : Ben mod çektim bilgisayara fakat sonrasında araştırmalarım sırasında bu komutu buldum ve bununla yaptım.
Fakat modu yükledim mi, yükleyipte mi komutla yükselttim bilmiyorum.Daha doğrusu hatırlamıyorum yüklediğimi modu.
Direk yazınca olması lazım yani.kısmet.

Binevi hack mi bu ? Yani oyunu kolay bitirmemizemi yarıyor max lvl'ı arttırmak ?

(Pek sevmemde oyunun kolay bitmesini o yüzden merak ettim)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır.
ama oyun genel olarak pek zor değil o yüzden tavsiyem benim gibi hardda oynaman.
Oyunda 20 level cap var. 20 ye kadar mutlaka main gidip oyunu bitirebiliyorsun, hatta çok erken levelda canın isterse.
Fakat benim gibi bütün side ve minor questleri bitiriip, ortamları gezmeden bitirmek istemiyorsan bir noktada 20 oluyorsun, sonrada hiçbir kazanç olmuyor. E tabi buda hoş değil.
O yüzden komutu girip capi 30 a yükseltiyorsun ki xp almaya devam edesin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...