Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG Retardins =p

Gangren

Öne çıkan mesajlar

consecration kullanamıcaz QQ diyenlere cevap gelmiş GC'dan

said:
We think you can go almost indefinetely on mana by using Divine Storm, Crusader Strike and a Seal / Judgement. If you want to add things to that, Consecration, Hammer or a heal perhaps, your mana will start to dip, but Divine Plea should make up for that. In PvP, you can make the choice to blow all of your mana knowing that you have time before the next fight to build your reserves back up. Or if you want to go from target to target with no downtime, don't blow all of your mana.
Sosyal ağlarda paylaş

pre-tbc 2.0 oynadım, aynı olay diyorum işte.

yukarıda güzel özetlenmiş zaten:
Roqq said:
Böyle olacağı belliydi. Exp öncesi OP olan bir Paladin, Exp sırasında itin g.tünden bakan bir paladine dönüşecek işte, olay bundan ibaret alıştık artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ya ben 1vs1 de 3 tane paladin dövbdüydümmü ard arda geçen gün bg de

hımm

olsun :D

1v1 de 3 paladın dovemezsın 1v3 olur o zaman. :)Ard arda demıssınde gene de arada hp regen almıssındır o zaman.

Resto Druid le AV de DB bunker ı aldıktan sonra gelen bır paladın ı 2.5 dk falan oyalamıstım sonrada bırakıp otekı bunker a gecmıstım.

Tabi eskısıne gore daha cok zorladıkları kesındı.
Sosyal ağlarda paylaş

hic 2.0 filan gibi degil

ustumde kiytirik outland instance mavileri ile s3 warrior a girisip full mana ile cikabiliyorsam hemde becerisiz bir paladin olarak bu iste bisey var derim yani

yahu stundan ciktin repentance i yedin healladi kendini pala kasiyorsun kasiyorsun tam kesicen pop bubble, hatta bubble dan sonra heallamiyor bile direk girisiyor

son 2 haftadir girdigim BG lerde 7 den az paladin yoktu ve harbiden hunter gibi pvp ozurlusu bir karakterle oynayinca nerd rage e giriyorsun sinirden

sirada isallah boomkin ve arcane mage var
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
hic 2.0 filan gibi degil

ustumde kiytirik outland instance mavileri ile s3 warrior a girisip full mana ile cikabiliyorsam hemde becerisiz bir paladin olarak bu iste bisey var derim yani

yahu stundan ciktin repentance i yedin healladi kendini pala kasiyorsun kasiyorsun tam kesicen pop bubble, hatta bubble dan sonra heallamiyor bile direk girisiyor

son 2 haftadir girdigim BG lerde 7 den az paladin yoktu ve harbiden hunter gibi pvp ozurlusu bir karakterle oynayinca nerd rage e giriyorsun sinirden

sirada isallah boomkin ve arcane mage var

ustumde 3 parca s4 1 parca s3 falan disiplin priyim 11 k kusur buffsız hp 7-8 k lı pala dalıyor cartcart hp gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

klassik blizzard.. bir classi bufflarlar, ama asla ellerinin ayari yoktur, buffliycaz derken EZMODE GODLIKE yaparlar, sonra forumlarda 2 hafta boyunca 21397218732 tane oyuncu aglar, sonra beklenen nerf gelir, GODLIKE yaptiklari o classlari itin bir yerine sokarlar ve oyundan silerler.. paladin retribution gecmisi hep boyle olmustur zaten, boyle de kalicak gibime geliyor ama prot oynayanlara da yazik bizim ne sucumuz vardi..
Sosyal ağlarda paylaş

Warriorlarin eskidende simdide dogru duzgun oyniyan paladin karsisinda sansi yoktu zaten, Roguelara gelince burda yetenekten cok hp ve cooldown da bitiyor bu is.. Yakalarsa rogue seni ilk stunla cooldownlarinda dolmamissa zaten 95% bitmissin demektir. Ama ilk basta rogue u yakalarsan stunlamadan once bu patch oncesindede simdide sanslari yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

gelmesi gereken nerf tamamen gelmedi.

judgement of wise nerflendi ve jo wisdomdan gelen mana miktarı ve proclama şansı yarıyarıya düştü.

Yinede single target yeterince güçlü, Seal of commnad damage ı %20 nerflendi. Martyr nerflenmedii için pve damage aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...