Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG Retardins =p

Gangren

Öne çıkan mesajlar

release'den beri paladin oynarım. holy ya da ret oynadım genelen. şu anda daha çok mage ve warrior'umla oynasam da pally sanırım wow'da en keyif aldığım class oldu hep. op olmasını hiçbir zaman istemedim class'ın, ezik olmasın yeterdi ama bence bu değişiklikler en çok oyun içi ilişkilerini kötü etkiliyor palaların. retrilerle son patche kadar dalga geçiliyodu, efektif değillerdi zira. malum lolret, retardin vs vs. e şimdi 3 haftalığını op oldular bu sefer herkes nefret etmeye başladı palalardan. kaç yıllık palayım, ben bile mage'imle pvp yaparken ilk palalara dalıyorum hırstan :D.

e şimdi noolacak; paladin nerflenecek (ki gerekliydi, umarım dengeyi tuttururlar bu sefer), hem dalga geçilen, hem nefret edilen class olacak. yav nedir bu bizim çektiğimiz :P yazık oldu güzelim class'a bildiğin
Sosyal ağlarda paylaş

sanmıyorum, hep böyle oldu bir classa nerf geldiğinde. bir kesim forumlarda ağlar, oyunu bırakmayla tehdit ederler (lol) birkaç hafta sonra da unuturlar. bu nerflere rağmen bence paladin çok daha iyi bir durumda olcak, bekleyip görmek lazım 80de arena sezonu başlayınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
_Gandalf_ said:
Barathrum said:
ben full pvp oynuyorum günde 12-13 saat oyun çıktığından beri..

oha mı diyim, çüş mü diyim, ne diyim? tüyo ver

3.5 sene uzayan üni bozulan aile ilişkileri sosyal yaşam :) sonuç istediğini kesip isim yapmak elde var 0 hehe.bıraktım patchten önce baya güzel bi fiyata sattım charları.PvP is a lifestyle dı benim için Uo dan beri.Şimdi kurtulucam Allah izin verirse :)

7 seneden sonra atmıyolar mı abi 3.5 sene nası uzatıyon
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
İÇİMİZDE HAİN VAR ALIN KELLESİNİ!

ehu tankadinim ben, satarim =P

lathander said:
ne yazık ki bu retri palanın yanında çok ciddi biçimde tankadin in threat ini de nerfliyor ancak GC bunu düzeltmek için çalıştıklarını yazmış umarım 20 gün içinde düzeltirler yoksa çoğu tank paladinler reroll yada bırakırlar

yani affiniza siginarak soylyoum, mevcut durumda bu yuzden birakacak tankadin bir zahmet rogue rerollasin zaten. yahu patch oncesi 400 spell up ortalama duzeyde bir BT raidine yeterken, su an benim mitigation gearimla 700 spell upim var, saka gibi

hani tek hafif uzuldugum nokta seal of wisdomi nerflemeleri ama o bile iyi olmus, civigi cikmisti mananin da. SA ise yaramaz hale gelmisti resmen wisdom acikken
Sosyal ağlarda paylaş

Prot paladinde zaten spell dmg devri kapandı dikkat ettiyseniz spell dmgin yerini str aldı setlerde zaten asil tps yüklendiğin abilityler Shield of Rigteousness (level 75 blockvalue+300 x3 threat) ve Hammer of the Righteous (Main hand DPS x3 Holy dmg olarak + x3 Threat (Spell dmg dan etkileniyor) yani prot paladinin tps seti Block value ve str olacak gibi gözüküyor ki şu an bile 3-4k tps yapıyorsun demon/undeadlara t6 ve dengi gear ile.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
1-Af yakalamış olabilir ki hani yakalıyorlar çok zor değil 2-3 yılda bir çıkıyor akademik af
2-Sallıyor olabilir ki bu daha büyük muhtemel.

neyse konu sapmasın birilerinin özel üniler konusunda hiçbi bilgisi olmadığı belli.Parayı basarsan 10 senede okursun derslere giremez vizelere giremez finallerden 50 alırsan geçersin.

Nerf tabiki gerekli ama mlee shamanlar lvl 60 boyunca gelene geçene tek atarken bi süre sonra insanlar alışmıştı ve sadece hordetaydı tabii.Şimdi warlock mage rogue r.druid ezceğine değişik bi class ezsin bence biraz değişiklik gelsin oyuna.Mesela elemental shaman parçalasın s.pri eskisi gibi olsun falan.Classların imbalığı el değiştirirse güzel olurdu retri palayı bu yüzden savundum

//edit: Pati görür , Pati bilir dikkat edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:
axedice said:
İÇİMİZDE HAİN VAR ALIN KELLESİNİ!

ehu tankadinim ben, satarim =P

lathander said:
ne yazık ki bu retri palanın yanında çok ciddi biçimde tankadin in threat ini de nerfliyor ancak GC bunu düzeltmek için çalıştıklarını yazmış umarım 20 gün içinde düzeltirler yoksa çoğu tank paladinler reroll yada bırakırlar

yani affiniza siginarak soylyoum, mevcut durumda bu yuzden birakacak tankadin bir zahmet rogue rerollasin zaten. yahu patch oncesi 400 spell up ortalama duzeyde bir BT raidine yeterken, su an benim mitigation gearimla 700 spell upim var, saka gibi

hani tek hafif uzuldugum nokta seal of wisdomi nerflemeleri ama o bile iyi olmus, civigi cikmisti mananin da. SA ise yaramaz hale gelmisti resmen wisdom acikken

Yetme meselesi sadece değil tercih meselesi tabiki player>skill&class ancak bir warrior şu an senin yapabildiğin herşeyi yapabilmekte sen bir tercih unsuru oluşturmuyorsun
warrior single target de şu an 5k ya çıkabiliyor bu senin demon olmayan bir boss da yaklaşık olarak 2 katın olacaktır, tps&dps azlığına rağmen tps'imiz yine düşecek
warrior aoe de de şu an çok çok iyi senle aynı mitigation'u var ben olsam paladin yerine warrior alırım daha çok tps&dps yapan bir class ı niye az olanına tercih edeyim ?
Bırakacak dediğim adamlar eu&us da adını duyurmuş tankadinler istersen takip et maintankadin forumunu
ancak GC nin halen 11 puanlık talent sözü var bakalım ne yapacaklar protection için
Sosyal ağlarda paylaş

Avustralya filan civarlarındaydım o arada nerf durumları filan olmuş. Sağlık olsun, olan olmuş. O bu değil de, bu şimdi paladin karşıtı bi community oluşturan arkadaşların isimlerini biz not ettik, siz gece oyunu almak için DNR a gelmeyi bileceksiniz, ha işte orada ışığın savaşçıları modunda bişi olacak, ondan sonra onları keserseniz GODLIKE dediğiniz süper ötesi filan achievement lar kazanacaksınız, ha aman dikkat achievement kasayım derken de böyle yandan yeme filan durumları olmasın, sonra daha fazla QQ, daha fazla acı daha fazla üzüntü, istemiyoruz biz bunları, yapmayalım etmeyelim.

Herkesin Cumhuriyet bayramını kutlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım kimseye bi lafımız yok, şaka mahiyetinde yazıyorum ben, ciddiye alınması taraftarı değilim. :)

Bu son nerfler açıkçası tüm paladin specleri için ağır oldu, hoş bakalım yeni oyun içerisinde işler değişik olabilir. Ayrıca bi kaç talent sözleri var. Yerine getirirler mi bilinmez ama şu an ki durum içerisinde en ağır nerf i yiyen paladin class ı olduğu için Blizzard a diyecek laf yok, sevmiyor adamlar bizi ne yapalım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...