Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG Retardins =p

Gangren

Öne çıkan mesajlar

İÇİMİZDE HAİN VAR ALIN KELLESİNİ!

Burstu sağlam nerflediler ama overall dps için righteous vengeance ın yeni halini görmeden bişey diyemiyorum. Özellikle mana nerfi pvpde çok gerekliydi mana hiç bi şekilde bitmiyordu.

Bide feral druidler de pvpde op şu anda. Kitty chargedan ben bile korkuyorum, nerf batin yeni hedefi druidler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

:D gerçekten merak ediyorum 20 günde düzeltmezlerle kaç paladin bu sebeple charını bırakır.

Şahsen benim umrumda bile olmaz, %10 az agro üretsem ne olur üretmesem ne olur. Hangimiz o derece ince hesaplarla oyun oynuyoruzki? Hadi dps'den bahsederken neysede konu tank olunca kimsenin ruhu duymaz.

Zaten tps uçmuş gitmiş en sağlam abanan fury warrior bile zar zor yetişiyor, onada hand of salvationu koyuyorum olay bitiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar ezim ezim ezildi yıllarca be.Keşke nerflenmeseydide bütün lvl 80 boyunca ezselerdi.Anasını satiyim LvL 60 ta warlock mlee shaman dalga geçti milletle.70 te r.druid BELEŞLERİN BELEŞİ oldu arenada başka healer kalmadı turnuvada 1 tane priest görünce sevindik kimse Retri paladine ağladığı kadar ağlamadı.Mlee shaman tek atıyodu herkeze yahu kimsemi hatırlamıyor o günleri..

Nolurdu yani LvL 80'dede retri pala ezseydi?Arenada full r.druid warrior rogue görceğimize retri pala görseydik.Hiç olmazsa DPS abi 2 aksiyonu var.Healer egemenliğinden kurtarırdı oyunu hiç olmazsa 2 dps giren bol olurdu arenaya.

Ha ben nefret ederim paladan o ayrı.Full s4 rogueum ve warlockum vardı benim oynadığım ve zevk aldığım classlardan kustum arenada aynılarını görmekten.Birazda retri pala göreydik yaw.Olaya bide bu açıdan bakmak lazım.ben full pvp oynuyorum günde 12-13 saat oyun çıktığından beri.S3 e kadarda baymamıştım yani...

Hardcore pvper olarak healerlı takıma kaybetmektense 2 dps retri paladinli takıma kaybetmeyi yeğelerim.
Sosyal ağlarda paylaş

_Gandalf_ said:
Barathrum said:
ben full pvp oynuyorum günde 12-13 saat oyun çıktığından beri..

oha mı diyim, çüş mü diyim, ne diyim? tüyo ver

3.5 sene uzayan üni bozulan aile ilişkileri sosyal yaşam :) sonuç istediğini kesip isim yapmak elde var 0 hehe.bıraktım patchten önce baya güzel bi fiyata sattım charları.PvP is a lifestyle dı benim için Uo dan beri.Şimdi kurtulucam Allah izin verirse :)
Sosyal ağlarda paylaş

_Gandalf_ said:
kurtuldunmu kurtulacakmısın?

yada

what is the matrix?

öyle alışmışım ki pvp ye.2 ay falan oldu hiçbi oyunda pvp yapmadım adam gibi baya canım sıkılıyor açıkçası.Bu bi eroin gibi bilgisayar açmasam bigün eksiklik hissediyorum :) pvpden anlayan bir şirketin oyun çıkarmasını bekliyorum yoksa mecburen bırakıcaz hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...