Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG Retardins =p

Gangren

Öne çıkan mesajlar

yav 12 sayfayı bastan sona okudum. yazık yav utanın azıcık 3 senedır ezılen class pala %80-85 healer ile tek spek oynamaya zorlanan class pala.
rahat bırakın adamları bıraz yav.. yok oyle over yok boyle over. her classın zaman zaman over oldugu donemler oluyor bakınız hunter warlock s.pri vs.
zamanlar nerf gelecektır tabı ama bu palayı bufflamanın sacma oldugu anlamına gelmez. yav ben utanmasam 60-70 arasını holy kasacaktım o dereceydı yanı :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
yav 12 sayfayı bastan sona okudum. yazık yav utanın azıcık 3 senedır ezılen class pala %80-85 healer ile tek spek oynamaya zorlanan class pala.
rahat bırakın adamları bıraz yav.. yok oyle over yok boyle over. her classın zaman zaman over oldugu donemler oluyor bakınız hunter warlock s.pri vs.
zamanlar nerf gelecektır tabı ama bu palayı bufflamanın sacma oldugu anlamına gelmez. yav ben utanmasam 60-70 arasını holy kasacaktım o dereceydı yanı :D

efe saçma saçma konuşma

biz diger classlara gelen bufflar imbalıklar ok bi retri ezilsin mi diorus?

arcane mage warlock rogue

bunların hepsine karşı şansın var

retri stunkill yapıo daha neyi savunuosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
jonywayt said:

efe saçma saçma konuşma

savundugum sey su 4 sene boyunca ezılen bır classın 3 hafta bılemedın 1 ay hadı bılemedın 2 ay op olması olabılır. bu olay blızz bunu her zaman bır classı bufflarken yasadık.
3 sene boyunca healbot healbot yeter ama . oynamıyorum oyunu ama buff gelmıs sevındım nerfe alıstı zaten paladın cemiyeti :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Dworgian said:
jonywayt said:

efe saçma saçma konuşma

savundugum sey su 4 sene boyunca ezılen bır classın 3 hafta bılemedın 1 ay hadı bılemedın 2 ay op olması olabılır. bu olay blızz bunu her zaman bır classı bufflarken yasadık.
3 sene boyunca healbot healbot yeter ama . oynamıyorum oyunu ama buff gelmıs sevındım nerfe alıstı zaten paladın cemiyeti :D

alla alla alla alla ne garip adamsın ya lol
Sosyal ağlarda paylaş

garıp adam olmasam zaten pala oynamazdım :D sen oynasaydın 3 sene boyunca anlardın bısılerı ama anlıyamıyorsun oynamadıgından. sor sam a sor jan dı sanırım arkadasa. bu forumda en saglam paladın savunucularından bırkacı.
stuk kill mill hikaye. ben rogue da stundan cıkmadan cok oldum, warlockta feardan cıkmadan oldugum oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
benim yonua başlatan aradaşım paladindi

"sakın açma sakın!!!" dedi açmadım

açmamda :D

healbot sux dps ftw efecim

healer olmak kadar tiksindigim bi görev yok cidden

charımı silerim ama druidimi healer yapmam mesela

bende tam tersı sekerım healer ftw :D tek targıta tıklıyıp dps yapmak kolay 3-5 :D butun raidi healbot addonu olmadan tut bakayım :D eskılerı hıc saymıyorum 5 dk lık bufflar 40 kısıye cleans falan fılan :P
Sosyal ağlarda paylaş

GÖRDÜNÜZ MÜ LAN PALADİN EN BİRİNCİ CLASS.

diyebilmek sanırım amaç :p

2 ay boyunca raidlere retri girmek için yalvaran bir holy paladinimiz vardı. her allahın günü retri paladinin raide olan yararlarını sayıp duruyordu, yok %3 crit yok mana regen vs. bir grull gecesi nasıl olduysa healer fazlamız oldu, adama git bari retri ol dedik. neyse.. combatı başlattık, açtı kanatlarını yardırdı eleman, ama o da ne paladin 10. saniyede aggro alıp öldürttü kendini. bizim gülmekten gözümüzden yaş geliyor adam hala warriora "abi tps yerlerde sürünüyor ya nasıl aggro üretiyon sen. paladin tankımız olsa almazdım aggro valla, öyle deneyelim?" diyince gülme krizi katlanarak devam etti. :P
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Dworgian said:
abi benim tanıdıgım 2 3 retri var,

hepsi de çıldırıodu dps yapceeeeeeeem bırahııııın die

nieyse?

orda 1. olunca madalya?

ıste sımdıye kadar kac pala tanıdın ve bunların 2-3 tanesı dıyorsun :D bırakta yapsınlar o zaman :D

iyide efe şimdi bg ye girdin mi bak bakim kaç pala görüceksin

millet op olan neyse manyak gibi onu kasıo etraf ışıl ışıl oldu olm :)

ya druid de iyi healerdır.

ben feralim ok, bundan mutluyum. ama hiç bi zamanda (range bug hariç) ağlamadım ben fixxxxx die.

çünkü biliorum ki druidin main spec i restodur (blizz saolsun) ben side spec oynuorum kimseye de kızamam. top dps yapcam diodum lock açtım

basit

haaaa druid tank da tbc ile iyileşti wotlk ile daha iyi olcak. saolsunlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

2 ay boyunca raidlere retri girmek için yalvaran bir holy paladinimiz vardı. her allahın günü retri paladinin raide olan yararlarını sayıp duruyordu, yok %3 crit yok mana regen vs. bir grull gecesi nasıl olduysa healer fazlamız oldu, adama git bari retri ol dedik. neyse.. combatı başlattık, açtı kanatlarını yardırdı eleman, ama o da ne paladin 10. saniyede aggro alıp öldürttü kendini. bizim gülmekten gözümüzden yaş geliyor adam hala warriora "abi tps yerlerde sürünüyor ya nasıl aggro üretiyon sen. paladin tankımız olsa almazdım aggro valla, öyle deneyelim?" diyince gülme krizi katlanarak devam etti. :P

hepsi böyle abi direk yatıolar kıyamam lol lol
Sosyal ağlarda paylaş

Bogachan said:
ya 3 senedir ezildik diyonuzda bunu sadece retri için söyleyebilirsiniz paladin her zaman oyundaki en iyi single target healer olmustur.

Arena sezon 1 de warrior paladin 2 lisi dagıtıyodu ortalıgı mesela

tamam dogru dıyorsun. hybrit classlarda ornek verelım druid su son 5-6 aydır heal mı heal dps mı dps tank mı tank.
shaman heal mı heal dps mı dps melee mı meelee. palaya gelelım sade heal tankıda topladılar ama dps sıfır idi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Masquerade said:

hepsi böyle abi direk yatıolar kıyamam lol lol

sepetmıs yatan :D balon acsın ne ısı var over tps ıle :D cok gaza gelmıstır o :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Bogachan said:
ya 3 senedir ezildik diyonuzda bunu sadece retri için söyleyebilirsiniz paladin her zaman oyundaki en iyi single target healer olmustur.

tamam dogru dıyorsun. hybrit classlarda ornek verelım druid su son 5-6 aydır heal mı heal dps mı dps tank mı tank.
shaman heal mı heal dps mı dps melee mı meelee. palaya gelelım sade heal tankıda topladılar ama dps sıfır idi :D

druid hiç bi zaman süper main tank olmadı (olucak işalla)

druid hiç bi zaman süper dps olmadı (olcak diolar)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
jonywayt said:
Bogachan said:

ben palaya göre diyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Dworgian said:
jonywayt said:
Bogachan said:

ben palaya göre diyorum ;)

nie palayla karşılaştırıosun?

hybrid die mi?

manayla tanklayıp manayla dps yapan bi class ın energy ve rage gibi paso fullenen bişeyle dps ve tanklık yapandan farkı olsun dimi?

mana? melee dmg? omg
Sosyal ağlarda paylaş

quote]

nie palayla karşılaştırıosun?

hybrid die mi?

manayla tanklayıp manayla dps yapan bi class ın energy ve rage gibi paso fullenen bişeyle dps ve tanklık yapandan farkı olsun dimi?

mana? melee dmg? omg

olay mana melee dmg degıl. blızzın tanımı hybrıt ne olursa olsun hybrıt. bız sızın hıdden olayınızı ıstıyormusun dusunsene hıdden gelıyor pala sangır sungur sesle :P sızın meleenız rogue a benzetılmıs nızımksı allah kerım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...