Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG Retardins =p

Gangren

Öne çıkan mesajlar

abi adam süper QQ yapmış hahaha.

"mobları o kadar yavaş kesiyorum ki arkada pron izliyorum. mobu seçip attack butonuma basıyor ve windowsa dönüp indirdiğim videoları izliyorum. 1 dakika sonra geri dönünce saldırdıgım mob loota hazır olmuş oluyor. böylece grinding çok keyifli oluyor"

ajahahdhasfa
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
abi adam süper QQ yapmış hahaha.

"mobları o kadar yavaş kesiyorum ki arkada pron izliyorum. mobu seçip attack butonuma basıyor ve windowsa dönüp indirdiğim videoları izliyorum. 1 dakika sonra geri dönünce saldırdıgım mob loota hazır olmuş oluyor. böylece grinding çok keyifli oluyor"

ajahahdhasfa

e normal yav ben wc ye gittigimi bilirim. peder cagırırdı giderdim faln :D yazık harbı yazık bıze :P deniz aklıma geldi efe :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
jonywayt said:
Dworgian said:
efecim

çok basit

reroll druid?

alla alla :)

yok abıcım var lvl 39 druid. bılmıyorum ama o kadar char denedım. warrıor rogue druid mage hunter . ama paladan aldıgım zevkı alamıyorum. anlamadım gıttı :P

mazoşistmisin nesin :D

evet :P holy ıle hurileri cagırıp harem yapıyorum. töbe töbee. adamı yoldan cıkarırsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
Dworgian said:
abi benim tanıdıgım 2 3 retri var,

hepsi de çıldırıodu dps yapceeeeeeeem bırahııııın die

nieyse?

orda 1. olunca madalya?

ıste sımdıye kadar kac pala tanıdın ve bunların 2-3 tanesı dıyorsun :D bırakta yapsınlar o zaman :D

2 pala tanırım 1 poareq 2 jonywayt B)-
2 satır sey yazdım onuda yanlıs yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
jonywayt said:
Dworgian said:
abi benim tanıdıgım 2 3 retri var,

hepsi de çıldırıodu dps yapceeeeeeeem bırahııııın die

nieyse?

orda 1. olunca madalya?

ıste sımdıye kadar kac pala tanıdın ve bunların 2-3 tanesı dıyorsun :D bırakta yapsınlar o zaman :D

2 pala tanırım 1 poareq 2 jonywayt B)-
2 satır sey yazdım onuda yanlıs yazdım

yuru bea senı kım tutar senı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız koyduunuz posttaki adam haklı, ben de paladin altla oynarken genelde atak der sora oyunu küçültür msn chat falan yapar ya da forum okurum :)

Haa 302 haliyle dehşet saçıyolardı o ayrı. 303de nihayet biraz nerflendiler.

Ama nasıl sinir toplamışlarsa artık 20 paladin BG ye dalmayla falan, hala öldürdüğüm her paladinin cesedine /spit yaparım :) macro falan kastık inadına
Sosyal ağlarda paylaş

DPS eski halinden biraz daha az. PvE Acisinda
Burst dmg bariz bir sekilde azaltildi
PvP ye geldigimizde ise olay biraz daha degisiyor.
Artik Paladinlerin sizi stun kill yapmamasi lazim yapiyorsa geariniz yetersiz demektir.
DS de nerflendi holy degil artik ve yeni dot su anda tartisilabilcek bir konu

ha ama hala coook guclu diyorsaniz sadece altınızla öldürebilceginiz bir pala istiyorsunuzdur :p
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir kaç bg yaptım, hala pala nerf diyecek olan varsa gitsin dobisko felan oynasın single player oyunlara takılsın, tamam daha önce abartıydı ama şimdi baya bir nerflemişler bariz bir şekilde dps düşmüş.. hala palalar bizi kesiyo diye ağlayan varsa onun oynayaşında sorun var demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...