Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitap Tavsiyeleri

Drall

Öne çıkan mesajlar

bLackcha0s said:
Kafam çok rhaat bu aralar.kitap okuyabiletesim var.

Tarihi birşeyler olsun istiyorum yada birinin hayat hikayesi falan.
Hiç olmadı dan brown romanları gibi olsun.Çok şey katsın.

burak eldemin marduk`unu oku. sacma ile dogruyu ayirt edebiliyorsan cok ilginc seyleri toparlamis adam kitabinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
AthleT said:
Ahali, sürükleyici bir aşk romanına ihtiyaç var.
Fazla uzun olmazsa sevinirim. Mümkünse klasiklerden olmasın.

Saygılar efenim.

http://www.ideefixe.com/Kitap/tanim.asp?sid=SMUN4MWK5B5B465WHVA7

Yaşam öngörülerle olduğu kadar rastlantılarla örülüyor. Bir rastlantı yaşamımızın akışını değiştirebiliyor. İki eski arkadaşın, bir kadınla bir erkeğin yıllar sonra Yalova vapurunda karşılaşması her ikisinin yaşamında büyük değişikliklere yol açıyor. Ne aradığını çok iyi bilmese de hep iyi şeyler tasarlayan bir Hüseyin, onurlu bir yaşamı varlığının şaşmaz kuralı olarak belirlemiş olmakla birlikte bir tutkunun rüzgarıyla bir aşk serüvenine dalıp olumsuz bir evliliğe sürüklenmiş bir Ayşe bu rastlantıdan sonra kendileriyle hesaplaşmaya, kendilerini eleştirmeye yöneliyorlar...

İyiden iyiye kirlenmiş bir dünyada temiz kalmayı bilenlerin öyküsü...

Yağmurun çokça yağdığı şu günlerde, dinlenmek için okuyabileceğin çok ama çok güzel bir kitap. Ama kitabı okuduktan sonra "gerçek" aşka olan inancını yitirebilirsin, uyarmadı deme. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Murathan Mungan - Kadından Kentler'i bitirdim dün akşam,gayet güzeldi.Gerçi biraz fazla bölük pörçük okudum ama 16 ayrı hikayeden oluştugu için pek zorlamadı.Yeni bir kitaba başlamak isteyenler varsa şiddetle öneriyorum.Gerçi kadınların hayat hikayelerinden oluştugu için daha çok bagyan patilere hitap edeceğini düşünüyorum=b

akşamüstü ise Michael Ende - MOMO'ya başlayacagım.Bittiğinde görüşlerimi belirtmek için geri dönücem!!11bir.

saglıcakla kalın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
HaciYatmaz said:
aşk olsun, hafifden gaz versin, bana birşeylerde katabilsin.

3 ü ayrı bi kitapda da toplanabilir 1 kitap halinde de olabilir.

önerilerinizi bekliyorum.

Tuna Kiremitçi kitapları.
1- İçinde aşk var.
2- Oha ben de böyle istiyom dedirtebilir
3- Karıya kıza "ben tuna kiremitçi" okuyorum diyerek hava atabilirsin, karizmana karizma katabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Star Wars seviyorsanız Thrawn üçlemesini mutlaka okumalısınız. Hem anlatım olarak hem kurgu olarak harika bir üçleme olmuş.

Geçen gün Fahrenheit 451'i okumayı bitirdim. Kitabın arkasında yazdığı gibi hayata bakış açım falan değişmedi ama çok memnun kaldım. Özellikle psikolojik betimlemeler müthiş olmuş. Bazen sıkıcı gibi gelecektir ama biraz çaba sarf edip kendinizi olayın içine sokunca sıkılmıyorsunuz. Okumaya fazlasıyla değer bir kitap.

Geçen hafta Yeşil Yol'u okumuştum. Uzun zamandır aklımdaydı, uyarlamalarda kitabın filmden herzaman en az 1 kat güzel olacağına inanan bir insanım. Güzel, hikayesi etkileyici ve karakterler bakımından çok zengin bir kitap. Mutlaka okuyun demem ama beğenilecek bir kitap.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Herkese merhaba şimdi benim tavsiyelerim oalcakta herkesin şeysi malum ayrı olabiliyor ne okuyacağına bağlı okumak için okursan çoğu zaman benim gibi bi bk. anlamazsın şimdi

Photoshop öğreniyorum , sql server , windows server 2003 , vb .net sadsasa şakaydı bunlar :P

FRP tarzı okuyanlara Ejderha Mızrağı serisi iyi gider sanırım 1453 tane kitabı var oku oku bitmez.

Sonra Empati ,Olasılıksız , siMİTçi gibi gibi

Kişisel gelişim için son zamanların modası şunu duydum aldım bende okudum The Secret. çekim yasası muhabbeti falan hayatınızı 360 derece döndürecek kitapmış. Ben tabi hard melankolik bir kişiliğe sahip olduğumdan bana etki etmedi sanırım. Tanrının eli değmesi gerek bana...

Kişisel gelişim devamı olaraktan Duygusal Zeka - Daniel goleman , Mümin sekman - Herşey seninle başlar ( veletler için olan versiyonunu almayın sakın üstünde selena resmi olan aman.) Tekrar Mümin sekman'dan - Limitsiz siniz. Daha çok kitabı varda bu adamın ben okuyamıyorum şu sıralar kitap iş güç ders malumunuz. Devamı kafam ne zaman eserse ( çok kitap var be adamım.) .;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...