Jump to content

rahatsiz

=o=
 • Mesaj sayısı

  5.252
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

rahatsiz hakkında

 • Rütbe
  rahatsiz
 1. rahatsiz

  Komikli sakali imajlar konusu

  http://i.imgur.com/87ddR.jpg
 2. rahatsiz

  Komikli sakali imajlar konusu

 3. rahatsiz

  Gif thread

  ben yaptım.
 4. rahatsiz

  Komikli sakali imajlar konusu

  http://www.presentandcorrect.com/blog/wp-content/uploads/2011/10/films.jpg
 5. rahatsiz

  Gif thread

  sabah sabah iyilik yapasım geldi. daha yatamadım. sabahın köründe de kalkacam. gerçi bu ifade tadını yetirdi, abartıyor artık.
 6. rahatsiz

  Komikli sakali imajlar konusu

  http://www.dumpaday.com/wp-content/uploads/2010/09/skillz-22.jpg napıyo lan bu?
 7. rahatsiz

  Komikli sakali imajlar konusu

  http://main.makeuseoflimited.netdna-cdn.com/tech-fun/wp-content/uploads/2011/10/trollmedia.png
 8. rahatsiz

  Komikli sakali imajlar konusu

  http://geekisawesome.com/wp-content/uploads/2011/10/Pi.jpg
 9. rahatsiz

  24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

  yanlış olan o çoçuğu askere almak.
 10. rahatsiz

  24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

  bunu anlamam ben. şehit haberinde kimden hesap sorulacak arkadaşım? allahtan mı hesap soracağız. tabi ki tepemizdeki yöneticiden hesap soracağız. bunu ama şehit haberinde bunu yapmayın diyerek insanları trollemek ne kadar iğrenç bir davranıştır. bu kadar aşağılık olmayın.
 11. rahatsiz

  Samsung Galaxy S2

  arkadaşın iphone 4'ü de aynen böyle dağıldı. ceket cebine koyacakken yere düşürdü. edit: dokunma ve ekran çalışıyordu aynen ama kullanırken elini kesti herif o ayrı.
 12. rahatsiz

  24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

  http://gundem.milliyet.com.tr/sehit-evinin-elektrigi-borctan-kesikmis/gundem/gundemdetay/20.10.2011/1452998/default.htm lan gelde ağlama. hep gariban çoçukları gidiyor. bu çoçuğu asker yapan sistemi de eleştirmek lazım. bu evin adama, gelire ihtiyacı var belli.
 13. rahatsiz

  24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

  bu arada şu yaptığın terbiyesizlik. ege cansen'in yazdığını okuman lazım. baransu'yu geç yiğit bulut bile doğruyu göstersin onu da sen paylaş okuyalım öğrenelim. adam yanlış diye doğru söylediklerinden niye mahrum kalalım, ha nasıl yorumlayacağımız bize kalır. bunu sen de biliyorsun sanırım ama bu şekilde sıyrılmaya çalışmak hafiflik. edit: ahahaha yiğit özgür...
 14. rahatsiz

  24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

  bu arada ekonomi battı diyen kim bilmiyorum ama ben demiyorum. ekonomi batmadı ama akp, muhteşem akp, enkaz devraldı bizi nerelere getirdi demek saflık. dediğim bu. enkaz devralmadı çünkü. pert'e çıkıp kasko'dan yeilenmiş kız gibi araba aldı. tek yapması gereken kazasız sürmekti. konu farklı, terör. bunu da askeri olarak gelinebilecek en iyi noktada aldı ve sıçtı batırdı akp. bundan büyük kötülük yapamazlardı. o 2001 krizinin o kadar ertelenmesinde ki en büyük nedendi terör. önce şunu halledelim dendi. göz yumuldu bir çok şeye. bu halkın 20 senedir biriktirdiklerini yedi akp. ve bok etti.
 15. rahatsiz

  24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

  bu arada enflasyon için ito'nun 1968'i 100 baz aldığı bir endeks vardır. sadece toptan eşya ama olsun. en güvenlisi o kaldı bence. http://evds.tcmb.gov.tr/fame/webfactory/evdpw/gif/2920460.gif bak nasıl paint ötesi bir grafik =) 2001, 2008 krizlerinin etkilerini görebilirsin rahatlıkla. olmadığı söylenen 2010 krizinin etkilerini de görebilirsin.
×
×
 • Yeni Oluştur...