Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitap Tavsiyeleri

Drall

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
kitap tavsiyesi istiyorum.

diye giriş yapayım da overviewu açık olanlar güncelden görüp gelsin eheh

hürriyet gazetesi d&r'lardan alınmak şartıyla zar adam (the dice man) adlı kitaba indirim kuponu vermiş. 9,90'a geliyor kitap kuponla alındığında. ikinci el kitap aldığım yerlere gitsem onlar da yarı fiyat falan uyguluyorlardır veya korsancılarla aynı fiyattan veriyorlardır. alayım mı hazır ucuz bulmuşken? nasıl bir kitap? pleb kitabı falan gibi bir şey mi?

collective wisdomınıza (bu lafı star wars'tan öğrendim =P ) güveniyorum pati ahalisi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Kitabı yazan Sabir Rüstemhanlı Azeri ünlü şair ve yazar.
Sovyetler Birliği döneminde bile Türklüğü ve Türkçülüğü savunmuştur. 2003 seçimlerinde cumhurbaşkanlığına day olmuştur.
Ben kitabını çok beğendim. Önsözünün çok etkisinde kaldım. Bu kitabın okunmasını öneriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bone said:

sayfa sonuna denk gelmiş

http://www.chartgeek.com/wp-content/uploads/2012/04/top-sci-fi-novels.jpg

Myshkin said:

çok güzel hazırlanmış yalnız +rep

aynen..

yaa şu Jonathan Strange & Mr.Norrel nasıl muhteşem bir kitaptı..
hani bitmesin diye doz doz okuduğunuz kitaplar olur ya ama overdozla bitirirsiniz kitabı :)

okuyanınız vardır mutlaka, kitabın çoğu sayfasında romanın akışından çok dipnot vardı.. dipnotlar da bi o kadar eğlenceliydi..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
William Reich - Dinle küçük adam. Virginia Woolf'un elinin değdiği İngilizce çevirisini okuyabilene ne mutlu:) Türkçesini okuyacaksanız iyi bi çeviri olmasına dikkat edin.

+ "Süzme Felsefe". biricik felsefe, ay pardon Farsça Hocam'ın kıymetli beyninden ve ellerinden afiyetle okunası bi kitap.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...