Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 3 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Neyse dışarı çıkmam lazım geldigimde linç edilmiş olma riskine karşın bi açıklama yapmak istiyorum

Ben kaos büyücüsüyüm. Elessonun da merlin olduguna inanıyorum. Normalde bu konuşmayı merlin benim kimligimi ögrenirse yapıcaktım baya üstüne de gittim ama şimdi acelem var çıkmam lazım.

(bu konuşmayı elessonun benim kimligimi ögrendigini varsayarak yapıyorum)
Çok şükela düşüncelerime göre merlin ve büyücü şu an tam bi elmanın iki yarısı durumunda. Elessonun şu an oyunda güvenebilecegi tek kişi oldugumu düşünüyorum. hem öldürme gücüm yok, hem soksonya ve irlandaya karşı +l linç oyum var. ayrıca merlinin hayatta kalma garantisiyim.

bu saatten sonra benim oyunu kazanmam imkansız bunu herkes biliyorum. Amacım oyunda daha fazla bulunmak: ben hayatta oldugum sürece kimse merlini öldüremez. eger merlin de koruma büyüsünü sürekli bana atarsa tam bir elma oluruz.

hatta bi de şöyle maddeleyeyim:

-merlinin hayat garantisi
-+1 linç oy
-güvenebilecek tek kişiyim vs vs

şüpheniz varsa merlinin kimligimi ögrenmesinden yanayım.

out topicşimdi çıkıyorum 3.4 saat yokum
Sosyal ağlarda paylaş

normalde kimlik öğrenme hakkımı senin üzerinde kullanıcaktım ama bu konuşma üzerine vazgeçtim. senle ekip olurum olmasınada malesef irlandalı olma ihtimalinde var. kaos büyücüsü ayağına çok hoş olmayan şeyler getirebilirsin başımıza.

linç oyu:xinroth

xinroth kendi kendine açığa çıktı artık ya kaos büyücü ya anti town kendisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de yazmıştım.

Bence daha kesin veriler ile hareket edilmeli.

3 linç gerçekleşti. Normalde gerçekleşmesi gerektiği gibi ama bunun 1 tanesi inaktiflik nedeni ile gerçekleşti.

Tekrar edersek, Penth öldürüldü, saxonlar tarafından. Mulgear6 öldürüldü penth tarafından. Lidriel öldürüldü inaktiflik yüzünden yani irlandılalar katliam yapmadı.

Bence irlandalılar o arada inaktif olan ve bu nedenle 3.katliamın gerçekleşmesini engelleyen lidriel ve bonepart ikilisi idi. Lidriel öldürüldü. Bonepart'ı katletmek daha mantıklı geldi bana bir an.

Laraken konusuna gelince, tek mesajı var ve şüphe ettim. Ama kesin kimlik bilemem tabii ki, o nedenle öğrenin dedim :) Mesajıda bir garipti yani o açıdan, yoksa 1 mesaj atmış adamı katletmek hiç bişi bilmeden saçma tabi, o yüzden katletmeyi önermedim kimliğini öğrenmeyi önerdim.

Bence şu an en güçlü kanıtımız gece katliamlarının sonucu ile doğru orantılı olan Bonepart olayı. Ayrıca bakarsanız Bonepart ve Lidriel'in gece süresince online olduğu anlara, 2sinin de olmadığını ya da çok az bir süre o aralıkta online olduğunu görebilirsiniz.

Xintroth ve Elesso'ya oy vermiyorum, bi diyorlar merlinim bi diyorlar chaos büyücüsüyüm, o ikisi biraz karışık geldi bana yahu, ya doğru söylüyorlarsa ?

Linç Oyu : BonePart
Sosyal ağlarda paylaş

auhuah. Of dağıldım, özellikle çok istiyorsan kısmına.

Neyse, keselim bakalım, inşallah büyücü çıkar da kurtulmuş oluruz, gerçi pek zararlı bir karakter gibi gelmedi bana, ne bilem görev engelliyor da, katilleri engelleyebilir yararlı olabilir ? Olamaz mı ? Tam anlamadım bu büyücü işini sanırım.

Linç Oyu Geri Alma : BonePart
Linç Oyu : Xintroth
Sosyal ağlarda paylaş

Ya biraz saçmalamış olucam ama, bence Xinroth'u sonra öldürmek daha mantıklı, sonuçta gece gene irlandalılar katliam yapıcam, eğer irlandalıyı öldürürsek, 1 kişi daha az ölür bu gece.

Linç Oyu Geri Alma : Xinroth
Linç Oyu : BonePart

Bir de pardon ya, git gel oldu biraz ama, 2 gündür uyumadım bi de bugün pikniğe felan gittik, şuan " Allaaam sana geliyorum " modundayım, yatıp uyuycam 28 saat felan sanırım, hiç bir yerim tutmuyor, benim kararım, şimdilik büyücünün zararlı olmadığı yönünde.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:
basit bir townie'yim benle boşuna vakit kaybetmeyin. merlin'in kendini ortaya çıkarmasına gerek yokken birinin ortaya merlin diye çıkması çok saçma. üstelik galahad ölmüşken...

"oha townie olmasa böle basit blöf atmazdı" diye düşüneceğimizi düşünmüş de olabilirsin. sakson veya tek irlandalı olduğunu düşünüyorum. ters psikolojiyle hedef olmaktan kurtulmaya çalıştığını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bakmayalı olay pembe diziye dönmüş ya^^

Şimdi elesso nun merlin ve Xinroth un büyücü olduğu senaryoyu gerçek kabul edersek(ki şu anki durum onu gösteriyo);

Xinroth un dediğinde mantık payı var. Büyücüyü linç edersek gece merlini kesin indirirler. Atlanmayacak nokta şu ki; büyücü iki taraf için de bir tehdit. Linç etmeyip birlikte çalışırsak hainler merlini öldürmek ve ondan önceki en büyük kayıp ihtimallerini ortadan kaldırmak için büyücüyü öldürürler(ki bu da bir pro town un geceyi sağ atlatması demektir)

Bu senaryodaki kritik noktalar ise;
1)İrlandalılar veya Saksonlar köşeye sıkışırsa ve kaybedicekleri kesinleşirse oyunu pro-townlara bırakmamak için kimliği bilinen merlin i indirerek büyücüyü galip ilan edebilirler(ki büyücünün kimliğini açıklamasının ve ortak çalışma teklifinin altında bu umudun yattığını düşünüyorum)
2)Büyücünün kritik bir noktada taraf değiştirip pro town lara karşı dönmesi ihtimali.
3)elesso da Xinroth ta sakson olup birlikte çalışıyor olabilirler(bu durumda bu senaryoya uymamız malum bir organı tuttuğumuz anlamına gelir)

Açıkçası pek güvenemiyorum şu anda, ama başka bir seçenek te yok gibi. Şimdilik çekimserim.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:
Atlanmayacak nokta şu ki; büyücü iki taraf için de bir tehdit.

hayır. nasıl tehtit olabilirim ki? ben hayatta oldugum sürece merlin ölmeyecek. daha dogrusu anti-townlar öldürmeyecek. çünkü öldürürlerse oyunu ben kazanırım. ama ben linç edilirsem direk gece merlin öldürülür. ayrıca oyunda insan öldürme hakkımın olmadıgına da dikkat çekerim.

bu arada ben söylediklerime karşı bir şey söyleyin, kurdugum plan üstüne direk xinroth u linç edelim diyenler fazla anti-town duruyor.

ayrıca elesso beni öldürmenin sana bi yararını söyler misin? veya hayatta kalmamın zararını. hatta burda direk sana konuşmam yeterli. senin benim can güvenliğimi sağlaman kendi hayatını garanti altına alman demek
Sosyal ağlarda paylaş

Xinroth o cümlem tamamen senin teorini destekleyen kısımdı. Ama eksik anlatmışım, orda kastettiğim "büyücü pro town için olduğu kadar anti town için de bir tehdit" idi.
Yani anti townlar merlini öldürmek istiyorlarsa önce büyücüyü öldürmek zorundalar, ki bu da bir cinayet hakkını harcamaları demektir, bu da bir pro town ın geceyi sağ atlatması demektir.

Eğer senaryo bu şekildeyse, haklısın. Benim şüphelerim, önceki mesajımda da yazdığım kritik noktalar üzerine(özellikle 1 ve 3)

Eğer büyücünün planıyla oynayıp anti town ları köşeye sıkıştırırsak, pro town ı sabote etmek amacıyla merlini öldürerek oyunu hemen bitirmek için sana kazandırmayı seçebilirler, bu yüzden büyücünün hayatta kalması tehlikedir.
(-ki 2+1 anti town olduğu için bunu oldukça muhtemel görüyorum, özellikle irlandalının bunu yapması çok çok yüksek bir ihtimal. Ya da saksonlardan birisi takım arkadaşını kaybederse yapabilir)

Diğer kritik nokta ise elesso nun da Xinroth un da sakson olması. Birlikte çalışacaklarından foyaları ortaya çıkmayacaktır. Hele bir de gün içinde irlandalıyı temizletebilirlerse oyun biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Xinroth köşeye sıkıştırılmıştı... kaçacak hiç bir yeri yoktu. Çevresindeki herkes onun karanlık güçlerin temsilcisi olduğunu biliyordu ve üstüne üstüne geliyordu. İrlandalı bir hain mi yoksa Sakson bir köpek mi? Ölene kadar dayak yiyn Xinroth'un bedeni dayaktan sonra yok omluştu, yerinde sadece toz kalmıştı ve işte buradan anlaşılıyordu ki aslında o Karanlık güçlerin büyücüsüydü.

Xinroth linç edildi ve Kaotik büyücü olduğu ortaya çıktı.

GECE OLDU, GECE MESAJ ATACAK OLANLAR ATSIN LÜTFEN, BEKLEMEYELIM.
Sosyal ağlarda paylaş

Calistigimdan dolayi gece mesaj atamiyorum su anda gece farkindayim ama bi mesaj aticam sonra susucam.
Kaos buyucusunun nasil bize bi yarari war anlamis deilim. Arkadaslar Kaos Buyucusu doktor deil o merlin. Chaos buyucusu role blocker yane sadece bir insanin isini engellemeye yariyor merlinin birilerinin kimligini ogrenmesinide engelliyor olabilir. Irlandalilnin kim oldugunu bilmedende hic bi ise yaramaz.

Ayrica Chaos buyucusunun kazanmasi oyunu bitirmiyo ki neden onun kazanmasini istemesin Irlandalilar. Oyunda
pro town- anti town
heroes - villians diye 2 durum war.

Simdi evet merlinle galahad kazancak ama pro townin kaznamasina engel deil bu durum onu demek istiyorum yane ben yannis anamadiysam kaos buyucusunun olmesinin bize hic bi zarari yok bi tek 1 linc oyu kaybederiz ki kaos buyucusu irlandalilarla anlasir merlini oldurturse her halukarda kazancak bolede bi durum war.

Sorry sorry bu kadar mesajim
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahın ilk saatlerinde kalkan halk BALUU nun cesedini köyün hemen girişinde bulmuştu. cesedi hem Sakson tarzında kol ve bacaklar ayrılarak asılmıştı, hem de ölmeden önce kusmuştu... kustuğunu gören köy halkı zehirlendiğine kanaat getirdi ve zehirleme tekniğini İrlandalılar kullanırdı.

Zavallı BALUU hem İrlandalılar, hem de Saksonyalılar tarafından katledilmişti ve o masum bir köylüydü.

Baluu öldü.

Gündüz oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...