Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 3 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

ben merlin olduğumu itiraf ettiğimden beri bana saldıranlar 1.xinrot
2.krusty
3.knoxville

xinrothun ne kadar kaos büyücüsü olduğunu düşünsemde bana şu an tek linç oyu atan knoxville. merlin olma ihtimalimi bile bile ölmemi istemesi asıl kaos büyücüsünün o olduğunu düşünmemi sağladı, xinroth ise sadece linç edilmekten kurtulmak isteyen bi antitown gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Knoxville'i "öğren" çünkü şu anda en şüpheli gözüken o. Daha Fly linç edilmeden önce şüphelendiğimi söylemiştim, bi de Elesso Merlin çıkma ihtimali varken ona oy verdiğine göre kaos büyücüsü bile olabilir.

Elesso ya da Xinroth'dan biri yalan söylüyor ama Elesso'nun kendini ispat etmeye çalışması bir artı puan bence.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında hangisinin gerçek merlin olduğunu bulmak yerine antitownlardan birini bulmaya çalışmak daha mantıklı. ikisinden biri büyük ihtimalle merlin çıkıcak ve merlinin ölmesi şuan için çok tehlikeli.
gerçi büyücüyü öldürmezsek o zaman gece merlin ölücek. elesso gerçekten merlinsen bence çok kötü bir hareket yaptın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şöyle yapalım; ikisinin de kimliğini öğrendiğini iddia ettikleri adamları linç edelim. 4 ihtimal var (kaos büyücüsü, irlandalı, sakson ya da britanyalı) kolpa Merlin'in atıp tutturması zor. Sonuç olarak masum olsa bile o kişileri öldüreceğimiz için şüpheli kişileri sorgulatmamız daha iyi olur.

Tek bir zayıf nokta var, kolpa Merlinin sakson olması ve takım arkadaşını feda etmesi. İkisinin de doğruyu söylediği ortaya çıkarsa durum büyük ihtimalle böyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:
basit bir townie'yim benle boşuna vakit kaybetmeyin. merlin'in kendini ortaya çıkarmasına gerek yokken birinin ortaya merlin diye çıkması çok saçma. üstelik galahad ölmüşken...

Merlin'in ortaya çıkması saçma değil. Kaos büyücüsünün gece öldürme gücü yok, ancak linç yoluyla öldürülebilir. Gece öldürme gücü olan guruplar da Merlin'i öldüremez çünkü oyunu kaybederler. İkinci bir Merlin ortaya çıkmasa Elesso %100 merlindi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...