Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 3 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
Gece sessizdi... herkes evlerine çekilmişti ve uykuya dalmıştı... ve bu huzurlu uyku bölünmemişti... taa ki sabahın ilk ışıklarında birinin çığlık sesi gelene kadar.

Köyde, farklı yerlerde Mulgear VI ve Penth'in cesetleri vardı... kolları ayrılmış, bacakları koparılmış ve gözleri çıkarılmış. Mulgear'in yaban domuzu şeklinde bir kolyesi vardı ve SAKSON olduğu ortaya çıkmıştı. Penth ise Kral Banoc'un kraliyet künyesini taşıyordu... Penth aslında Galahad'di ve ölmüştü bu gece... halk tekrar meydanda toplanıp bu son gelişmeleri değerlendirdi.

farketmedikleri şey Lidriel'in de ölmüş olduğu idi... cesedi tanrılar tarafından paramparça edilmişti ve bir İrlandalı olduğu açıklanmıştı yüce güçler tarafından.

Penth - Galahad
Muglear6 - Saxon
(gece öldürüldüler)

Lidriel - İrlandalı (inaktif olduğu için cezalandırıldı)

aralarından birini seçip onun aracılığı ile öldürtmüyorlar mıydı ? Katil kim ?

Yahu bu oyun çok karıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha birileri benim tatilde olmamdan istifade ederek kendini merlin ilan etmiş. Gerçi durum şimdi acaip karışacak. Ben veya o kendisinin merlin oldugunu nasıl kanıtlayacak bilmiyorum.

Şimdi tahminlerime göre elessonun merlin olmanın aksine bir irlandalı oldugunu düşünüyorum. Çünkü lidrielin de tanrılar tarafından öldürülmesinden sonra kendisi gayet yalnız hissediyor olmalı. ÇÜNKÜ o artık oyunda kalan son irlandalı

Halkın onun kendisini birden merlin oldugunu iddia etmesine nasıl bu kadar çabuk inandı bilmiyorum. gayet bu oyun öncesi hazırlanmış bir plan olabilir. Zaten oyun başında galahad veya merlin öldürüldüğü zaman ben bu tür bi aldatma çabası olacagını başından beri biliyordum
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
2 sakson
1 irlandalı
6 britanyalı
1 büyücü
1 merlin

townieler şu an 7 kişi gözüküyor. bu durumda kimliğimi açıklamakta sakınca görmüyorum arkadaşlar merlin benim. eğer kaos büyücüsünü bulmadan gece beni katlederseniz kendi sonunuzu hazırlamış olursunuz.

bu kadar kişinin arasından büyücüyü bulmamızı istemen imkansız gibi bişi.
bence bu yaptığın sadece kendini linçten kurtarmak gibi bişeydi.
Gerçi Xinrothta kendini merlin ilan ettiğine göre ikinizden birini indirmemiz gerektiğini düşünüyorum.
Şuan için oy vermiyorum. Savunun bakalım kendinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle mulgear konusunda baluu'nun yaptığı tespit güzeldi. mulgear, Fly hata yaptığından beri destekçisi olarak beni gösterdi oysa ki kendisi çıktı. burda kendimi akladığımı düşünüyorum.

galahad'ın ölümü çok üzücü ve iki kişi merlin olduklarını savunuyor. bu hamle çok önemli sevgili britanyalılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca mulgear'ın ölümü çok ilginç. yanlış anlamadıysam gece 1 saxonlar 1 irlandalılar ve 1 de galahad adam öldürüyor. saxonlar kendi adamını öldürmüş olamaz. geriye irlandalılar ve galahad kalıyor. galahad öldürülmeden önce bu emri vermiş olabilir (sanırım bunu öğrenemiyoruz) veya mulgear'dan ilk şüphelenen baluu bir irlandalı da olabilir. ama sanıyorum önceliğimiz merlin olduğunu iddia edenlerden birini öldürmek.

benim görüşüm şu şekilde, özellikle gece galahad öldürüldükten sonra gizemli büyücü emeline çok yakın. gerçek merlin'in bu kadar çabuk kendini ortaya çıkaracağına inanmıyorum. bu yüzden,

Linç Oyu: elesso
Sosyal ağlarda paylaş

3 kez okudum sanırım 6 sayfayı da, ama BonePart'ın mesajına rastlamadım hiç, o da mı inaktif ?

Bir de gece 3 katliam olmuş, 1 tanesi inaktiflik yüzünden.

İlk olarak Penth ( Galahad )
Mulgear ( Saxon )
Lidriel ( İrlandalı inaktif )

Şimdi ilk sayfada yazana göre saxonlar adam öldürmüyor gece, ya da öldürüyor mu ? Bilmiyorum belirtilmemiş bu ilk sayfada, azmoya konu hakkında sorumu ömledim.

Şimdi Penth muhtemelen mulgear6'yı darağacına göndermiş, çünkü baktığım zaman eski mesajlara Mulgear6'nın Penth'in ortağı olduğunu o da farketmiş ve bu konudan şüphelenmiş, kararını verip mulgear6'yı darağacına yollayanın Penth olduğunu tahmin ediyorum.

Penth'in ölümü ise esas nedenim azmoya yolladığım mesajda. Eğer Saxonlar gece cinayet işleyebiliyorlar ise, muhtemelen Penth'in katliamından onlar sorumlular, henüz kim olduklarını çözemedim tabi ama yakın isimler thelegbra ve laraken gibi geldi bana. Diğerlerini hep mulgear ve fly temize çıkarmışlar mesajlarıyla ve eğer durum böyle ise yani saxonlar cinayet işleyebiliyorlar ise ve Lidriel inaktif irlandalı olarak katledildiyse, bu durumda lidriel'in irlandalı ortağı gene inaktif Bonepart olabilir gibi geldi, tabi eğer saxonlar cinayet işleyemiyorlar ise Bonepart'ın durumu tamamen temiz konumuna çıkıveriyor.

Azmo'nun cevabını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar kendimi açıklama sebebim gece merlini öldürcek kadar saf olmadığınızı düşünüyor olmam. çünkü gece beni öldürürseniz herkes için bitmiş olucak oyun.

kaos büyücüsü öldükten sonra townieler sayı bakımından üstün olucak öbür gruplara bununda rahatlığı var üstümde. ama sayı olarak üstün olmak demek garantili bi galibiyet demek değil tabi. kaos ölsünde ondan sonra townielere güveniyorum açıkçası.

şimdi asıl önemli olan ben kimliğimi açıkladıktan sonra bana cephe alanalr. biliyosunuzki 1 kişinin kimliğini heran öğrenebiliyorum. krustyninkinimi öğreniyim xinrothunkinimi sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
arkadaşlar kendimi açıklama sebebim gece merlini öldürcek kadar saf olmadığınızı düşünüyor olmam. çünkü gece beni öldürürseniz herkes için bitmiş olucak oyun.

kaos büyücüsü öldükten sonra townieler sayı bakımından üstün olucak öbür gruplara bununda rahatlığı var üstümde. ama sayı olarak üstün olmak demek garantili bi galibiyet demek değil tabi. kaos ölsünde ondan sonra townielere güveniyorum açıkçası.

şimdi asıl önemli olan ben kimliğimi açıkladıktan sonra bana cephe alanalr. biliyosunuzki 1 kişinin kimliğini heran öğrenebiliyorum. krustyninkinimi öğreniyim xinrothunkinimi sizce?

yukarda bahsettiğim kişi krusty değil knoxville. k lerden dolayı karışmış.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
aranızdan rasgele birini seçin, kimliğini tanrıdan öğrenip söyliyim. zaten kaos büyücüsü değilse kimse bana insanları provoke etme amaçıl yoo yalan söyledi demez heralde dimi?

gerçi irlandalılarda bi kişi kaldı lan nasılsa kaybetcem diyip yalanda söyleyebilir.

gayet de diyebilir. blöf yapıyor olabilirsin.

çok aktif olamadım bu aralar. deniz kumsal falan işte : )

baştan baktım, 2 saksonlu linç edilmiş, aslında kendilerini afişe etmişler sanırım. kıyamam : )

tek irlandalı kalmış. büyücü hala aktif.

humm kimliğim öğrenilmek isteniyor. baluu nun kimliğimi öğrenmeye çalışmasını anlıyorum ama aceleci geldi bana. ilgiyi başka tarafa çekmek istiyor olabilir.

tek irlandalıyı da merak etmiyor değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...