Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 3 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Fly said:
ehah yok be niye kekleyelim

benim tarihe geçecek gerzekliğim ve merlinin çok op oluşu dışında güzeldi

kendini koruyabilen bir "doktor" nerede görülmüş ??!1221!

bir cok oyunda doktorlar kendilerini koruyabiliyor. GM'e kalan birsey. Fazla mafia vardi ama cabuk dokulder o yuzden de kazandi townieler.

Tebrikler, oyun bitti :) Krusty son Saksondu.

bu arada mafiada olu olanlar da sanirim canli kalanlarla konusuyorlardi, mulgear ozellikle kimlerin olecegini biliyordu sanirim, olen insanlar oyuna karisamiyor ve mafia gece disinda birbiriyle konusamiyor. Bidaha kurallara uyulmadigini dusunursem ihlal edenleri kara listeye alirim.
Sosyal ağlarda paylaş

merlin op diosunuz da, manipulasyon yaparak merlini oldurmeniz gerekiyordu, merlin ben merlinim diye firladiginda kimse karistirmaya calismadi ortaligi... cogu insanin ilk oyunuydu o yuzden bazi bariz yapilmasi gereken seyleri yapilmadi, townieler de surekli linclerde mafia tutturucna tabi ustun kazandilar.

Krusty kendisini belli etmeseydi ve sona kalsaydi elessoyla gg hf no rmk olacakti mesela, ama olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
Merlinin kendi koruması yinede saçma olmuş bence. Bi anlamı kalmıyo ki o zaman hep kendisine kullanır. Kimseden emin olamayacağına göre niye kurtarmaya çalışsın ki birini?

Kaos buyucu dengeliyor merlini galahadla birlikte. Merlin kendisini gunduz koruyamiyor ayrica... kimse ortaligi karistirip elessoyu gume getirmedi, bu oyunu mafia "gunduzu kurtarip gece aliriz assaga 2 ser 2 ser diye oynadilar ama oyle olmaz iste.
Sosyal ağlarda paylaş

bende zaten elesso niye ölmüyor diyor linç edilmesini sağlamayı düşündüm ama bu sefer merlin çıksa ben linç edilcektim.
elesso ile teketek kalmaktan başka şansım yoktu. biraz pasif kaldık son bir kaç gün. birde diğer saksonlar çok çabuk belli etti kendilerini.

birde elesso şunu sorucam, kimliğini öğrendiğin kişi gerçekten bone miydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Sixoms said:
Merlinin kendi koruması yinede saçma olmuş bence. Bi anlamı kalmıyo ki o zaman hep kendisine kullanır. Kimseden emin olamayacağına göre niye kurtarmaya çalışsın ki birini?

Kaos buyucu dengeliyor merlini galahadla birlikte. Merlin kendisini gunduz koruyamiyor ayrica... kimse ortaligi karistirip elessoyu gume getirmedi, bu oyunu mafia "gunduzu kurtarip gece aliriz assaga 2 ser 2 ser diye oynadilar ama oyle olmaz iste.

Ortalığı karıştırıp elessoyu güme getirseler kaos büyücüsü oyunu kazanıyodu. Kaos büyücüsü öldükten sonrada elessonun merlin olduğu kesinleşti. Bundan sonra elessoyu niye öldürsünler ki? Yada elesso nasıl ölebilir? Takım oyununu biraz daha arttırmak için merlinin kendini koruması engellenmeli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...