Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 3 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Fly'ın atıfta bulunduğu isimler (Nosfe,Penth,Shadowfury) dışındakilerden biri ya da ikisi büyük ihtimalle takım arkadaşı. Şu ana kadar aktif olanlar Elesso,Mulgear,Krusty,Madmaximus,thelegbra,baluu ve knoxville.

Benim özellikle şüpheli bulduklarım:

-Mulgear6: Çünkü baştan aktif olmasına rağmen Fly itiraf ettikten hemen sonra kendini aklamak için oy kullandı. Ayrıca önceki mesajında herkes gelene kadar bekleme taraftarıydı. Pro-Town olsa diğerlerini neden beklemek istesin ki?

-Knoxville: Fly'ın hedef saptırmasına yardım ettiği için
Sosyal ağlarda paylaş

@nosfe
kendimi aklamakla bi alakası yok olayın
akfit olmalarını bekledim dedim ama nerdeyse 24 saat geçti aradan ve fly dahil 12/15 kişi aktif olmus ki bence gayet de yeterli bi sayı karar vermek için
adam itiraf etti o sırada forumda dolasıyodum gördüm oyumu verdim daha ötesi yok açıkcası kusura bakma ama hedef saptırıyosun

ona bakarsan o konusmadan sonra oy veren bi tek ben diilim
knox'da son oyu attı o da bi enteresan tabi

su an suphelendiklerim: knox, baluu,shadow (fly ı yazmıyorum zaten gg oldu o )

baluudan suphelenmemin nedeni de direk olarak oy verip sonra bi daha bişey yazmaması
ondan diilse biri gitmiş olur vs vs diye dusunmus olabilir
neyse gule gule fly
Sosyal ağlarda paylaş

Fly'in mesaji okudum simdi, adami harciyor olabiliriz gercekten epic fail yapmis olabilir ve biz atlamis olabiliriz bu olaya.

Ama bu olay da, aciklara atlamaktan ibaret zaten. Sonucta, milletin hesabina girip ozel mesajini okumadikca gorevlerini bilmemizin imkani yok. Fly bariz bi acik gosterdi, belki de biz abarttik, ama sonucta kacirilmayacak bir acik bu.

Evet belki bok yoluna gidecek, ama belki de gitmeyecek. Ikinci ihtimal agir bastigi icin, daha da dogrusu en azindan bizi boyle dusundurecek bir hata yaptigi icin, ben bu hatayi kacirmamayi tercih ediyorum. Umarim sucsuz degildir, ama benim icim verdigim karar acisindan rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

Destekler gibi göründüğüm aşikar. Ancak bunun sebebi çok bariz yapılan bi hatayı benim farketmememdir. Bunun dışında nosfe ve shadowfurynin aynı tarafta oldukları kanaatinde değilim birbirlerini destekler gibi görünse de aktif insan sayısından orantı yaparsak. en azından birinin masum olduğunu düşünüyorum.

fly ile bağlantıları olması ise şu durumda olabilir. fly çok dalgın davrandı ve ilk oy verenlerden aralarında mutlaka bu şansı değerlendirmiş insanlar olabilir. herkes gözünü dört açsın ve halkımız artık bu illetten kurtulsun.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
flyın oyu 8 i bulmuş,azmo gelip yargılar akşama.

teklifim birbirimizi yiceğimize pafilerden birini linç edelim yarın sabah. hem pasif birinden kurtulmş oluruz hemde antitownların genelde pasif takıldığını gözönüne alırsak muhtemel bi antitowndan kurtulmuş oluruz.

pafi ne abi,pasif demek istedi.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
@nosfe
kendimi aklamakla bi alakası yok olayın
akfit olmalarını bekledim dedim ama nerdeyse 24 saat geçti aradan ve fly dahil 12/15 kişi aktif olmus ki bence gayet de yeterli bi sayı karar vermek için
adam itiraf etti o sırada forumda dolasıyodum gördüm oyumu verdim daha ötesi yok açıkcası kusura bakma ama hedef saptırıyosun

ona bakarsan o konusmadan sonra oy veren bi tek ben diilim
knox'da son oyu attı o da bi enteresan tabi

su an suphelendiklerim: knox, baluu,shadow (fly ı yazmıyorum zaten gg oldu o )

baluudan suphelenmemin nedeni de direk olarak oy verip sonra bi daha bişey yazmaması
ondan diilse biri gitmiş olur vs vs diye dusunmus olabilir
neyse gule gule fly

Yazı yazmamamın nedeni basit, online değildim, bir dünya işim çıktı, pazartesi piknik buluşması yapıcaz onu organize etmeye çabalıyorum, ablam ve yiğenim geldi istanbuldan vs.. vs..
Uzar gider liste, her insanın zaman zaman online olmadığı anlar olur.

Ancak sen de dikkatimi çeken bir şey var, eminim herkesin çekmiştir. Direk Fly'ın partneri gibisin, fly'ın potundan sonraki mesajların, fly'ın bir kaç kişiye laf kondurması ama seninle ilgili hiçbirşey ortaya atmaması, senin gene artık çaresi kalmayan fly'ın karekterini belli ettikten sonraki tavrın.

Bence fly'ın ortağısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Halk Fly'ın çevresini sarmaya başlamıştı. Sabahtan beri herkes bağırıp çağırıyordu... herkes birbirini suçluyor ya da temkinli yanaşıyordu ama sonunda sinirler gerildi ve halkın arasından fırlayan 8 kişinin 6 sı FLY'i kollarından tutarken birisi de mızrağı göbeğine sokup yukarıya, yani kalbine kadar sürmüştü. Can çekişerek ölen FLY'ın cesedinden bir yaban domuzunu simgeleyen kolye ucu düştü... hain bir Saksyonyalı olan FLY halkın adaletine teslim olmuştu.

FLY SAKSONMUŞ.

Gece oldu ve konuşmak yasak. Geceleyin güçlerini kullanacak olanlar bana öm atsın ve iki mafya grubu da bana kurbanların isimleri ve bu işi gerçekleştirecek adamlarının ismini yollasın lütfen.

Gün 1 - Gece
Sosyal ağlarda paylaş

Gece sessizdi... herkes evlerine çekilmişti ve uykuya dalmıştı... ve bu huzurlu uyku bölünmemişti... taa ki sabahın ilk ışıklarında birinin çığlık sesi gelene kadar.

Köyde, farklı yerlerde Mulgear VI ve Penth'in cesetleri vardı... kolları ayrılmış, bacakları koparılmış ve gözleri çıkarılmış. Mulgear'in yaban domuzu şeklinde bir kolyesi vardı ve SAKSON olduğu ortaya çıkmıştı. Penth ise Kral Banoc'un kraliyet künyesini taşıyordu... Penth aslında Galahad'di ve ölmüştü bu gece... halk tekrar meydanda toplanıp bu son gelişmeleri değerlendirdi.

farketmedikleri şey Lidriel'in de ölmüş olduğu idi... cesedi tanrılar tarafından paramparça edilmişti ve bir İrlandalı olduğu açıklanmıştı yüce güçler tarafından.

Penth - Galahad
Muglear6 - Saxon
(gece öldürüldüler)

Lidriel - İrlandalı (inaktif olduğu için cezalandırıldı)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...