Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 3 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Krusty said:
bende zaten elesso niye ölmüyor diyor linç edilmesini sağlamayı düşündüm ama bu sefer merlin çıksa ben linç edilcektim.
elesso ile teketek kalmaktan başka şansım yoktu. biraz pasif kaldık son bir kaç gün. birde diğer saksonlar çok çabuk belli etti kendilerini.

birde elesso şunu sorucam, kimliğini öğrendiğin kişi gerçekten bone miydi ?

evet kimliğini öğrendiğim kişi bonedu,baya aklımı kurcaladı çünkü.

yav işte ben kendimi açıkladığımda kaos büyücüsünü linç etmesek,veya kaos büyücüsüde merlinmiş portresi çizmeye devam etse gece beni bloklucaktı , öbürleride beni kesicekti zate :) .

kaos büyücüsü olmayınca merlin op gibi gözüktü.
Sosyal ağlarda paylaş

koruyor kendini, şu hangi gece hatırlamıyorum da bir kişi öldürmüştün 2. ölen yoktu, ben de krusty afk idir yollamadı herhalde diye çok dikkat etmemiştim.

de yoksa hem zehirlenir hem de parçalanırdı o adam merlin kendini koruyamıyor olsa , ki zaten kurallar demiyor koruyamaz diye.

typo
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar, bu mafia oyunlarini gm kurar, hikayeyi, setup'a da o karar verir... denge olayini gmlere birakin lutfen. Eger ruleset hosunuza gitmezse bidahaki oyuna girin.

Merlinin gucu tekrar ediyorum OP falan degildi, galahad erken oldu, bir cok mafia cok cabuk olduruldu. Eger mafya cogunluk saglasaydi sirf kendi oylariyla bile merlini linc edebilirlerdi mesela.

Fazla manipulasyon yapamadi mafia, bunu da acemlige bagliyorum. Her oyun yeni bir deneyimdir, bidahakine boyle oynamazsiniz. Eminim :P

Merlin ortaya cikinca mesela kimse ortaligi karistirmadi ciddi ciddi, ne bileyim, hic manipulasyon gormedim. O asamada gerci mafia sayisi azdi, zaten zordu cevirmek ama yine de yapilabilirdi.

Oyunu kazandiran merlin degildi, townielerin cok cok isabetli bir sekilde mafiayi tutturmasiydi. Ayrica bu oyunda kendini healleyen merlin vardi ama her gece kimlik ogrenen polis yoktu, onu da hesaba katin. Merlini de koymazsak townielere yazik olacakti.

Oyun dengeliydi gayet, her oyun olen insanlarin gidisatina gore bir sure sonra kolaylasir veya zorlasir, bu oyunda galahad, wizard ve mafialar erken olunce townieler kazandi gibi gorundu ama durum oyle degildi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, merlin her gece kendini koruyorsa ve bir kere kimlik öğrenebiliyorsa nesi OP? adam ölmeyen bir townie olmuş oluyor ilk hakkını kullandıktan sonra..

ki zaten bu oyunun olayı ability kullanıp adam kesmek değil. entrika yapmak, hileyle, yalan dolanla rakiplerini ipe çekmek. onu becerip merlin gayet rahat astırılabilirdi. ki merlin'in tavırları çok şüpheciydi, kimlik öğrenme hakkını ölmüş birine kullanmış, kimse de çıkıp "lan daha güzel yalan bulamadın mı?" diye suçlamamış. üstüne bir de "merlinim, beni takip edin" tutumları bence çok şüphe çekti ama niyeyse herkes inandı. anti-town'lar oralardan saldırsa bence çok rahat milleti galeyana getirtebilirlerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:
evet, merlin her gece kendini koruyorsa ve bir kere kimlik öğrenebiliyorsa nesi OP? adam ölmeyen bir townie olmuş oluyor ilk hakkını kullandıktan sonra..

ki zaten bu oyunun olayı ability kullanıp adam kesmek değil. entrika yapmak, hileyle, yalan dolanla rakiplerini ipe çekmek. onu becerip merlin gayet rahat astırılabilirdi. ki merlin'in tavırları çok şüpheciydi, kimlik öğrenme hakkını ölmüş birine kullanmış, kimse de çıkıp "lan daha güzel yalan bulamadın mı?" diye suçlamamış. üstüne bir de "merlinim, beni takip edin" tutumları bence çok şüphe çekti ama niyeyse herkes inandı. anti-town'lar oralardan saldırsa bence çok rahat milleti galeyana getirtebilirlerdi

yav bonepart hayattaydıki ölmüş birine kullanmadım :) . la ölmüşmüydü yoksa ... çelişkiye düşürmeyin beni. eğer ölmüşse ağır malım demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...