Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

huun said:

ad3m said:

Hiç ally oynamadığım için bilemicem for teh horde!

dün bir arkadaşı gördüm de filmden sonra arkasında lavuğun birisi "gene a* koyduk horde'un" demiş, bizim elemanda hop kardeşim falan deyince özür dilemiş. özür dilemese dalacaktım diyor sdfsd

ahaha umut sarıkaya karikatürü gibi.

ana bacı sayarken bıçkın delikanlının 'hop birader ne diyon sen' çekmesi ve küfreden karakterin R yapıp 'abi benim lafım delikanlı hordelar için değil yanlış olmasın' demesi ve akabinde ağır horde fanatiği abinin 'kardeşimsin eyvallah' yapıp selam çakması...
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Aynen orta dünyadaki büyü mevzusu izbe yerlerdeki gece kondu köşelerinde muskaya parşömene falan yazılıyordu.. Neyini yanlış anlıcaz iki tane spell gösteremediler lan koskoca Lotr'da...gandalf kalkan yapıp atla koştu falan sdfs.. Şu filmin daha birincisinde milletin eli götü boş durmadı. arcaneler firelar herşey havada uçuştu.
O bile büyük bir yenilik ve atmosfer kattı yani.

Buyur kardeş dev hizmet.

https://www.youtube.com/watch?v=cGdp5_12zW0
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

huun said:

ad3m said:

Hiç ally oynamadığım için bilemicem for teh horde!

dün bir arkadaşı gördüm de filmden sonra arkasında lavuğun birisi "gene a* koyduk horde'un" demiş, bizim elemanda hop kardeşim falan deyince özür dilemiş. özür dilemese dalacaktım diyor sdfsd

ahaha umut sarıkaya karikatürü gibi.

ana bacı sayarken bıçkın delikanlının 'hop birader ne diyon sen' çekmesi ve küfreden karakterin R yapıp 'abi benim lafım delikanlı hordelar için değil yanlış olmasın' demesi ve akabinde ağır horde fanatiği abinin 'kardeşimsin eyvallah' yapıp selam çakması...

tenks for the spo..

komik hikaye olsa da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...