Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft (2016)

Llama

Öne çıkan mesajlar

Taze çıktık filmden

Acikcası onyargı ile gitmiştim filme ilk perdeyi soluksuz izledim
Warcraft ile ilgisi olmayanlarada hitap ediyo film. Benim hanım çok begendi devam filmini bekliyo ne zaman çıkar diye sormaya başladı.

Ben çok begendim. Belki karakterler üzerinde biraz daha durulabilirdi funlar için
Sosyal ağlarda paylaş

gençler, soru

Warcraft'ları oynadım ama 15 sene oluyor işte :D
WoW'u 11 sene önce 6 ay falan oynadım :D
Kitaplardan ise sadece ilk kitabı (The Well of Eternity galiba) okumuştum o da 10 yıl önce bi bok da hatırlamıyorum.

Filme gitmeden önce ne okuyayım veya izleyeyim youtube'da. illa ki vardır şöle özetimsi bişe. bi yol göstersenize.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi geldik eve..
IMAX izledik istinye park'ta..

Her saniyesini çok büyük bir keyif içinde izledik. Salonda aynı şekilde tansiyon çok iyiydi. Hiçbir şekilde sıkmayan temposu çok yerinde, gereksiz keko amerikan esprileri olmayan süper bir gidişatı vardı filmin... Oyunu oynayanlar için bilassa müthiş yansıtılmış atmosfer.. Kesinlikle müthiş bir başlangıç oldu seri için.. Beklentilerimiz yüksekti ve çok gaza gelmeyelim boşa cıkmasın diye başladık filme. Ama ben bu kadar iyi olucagını tahmin etmiyordum. Çok begendim.

Puanım 9 kanka.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Warcraft ile ilgisi olmayanlarada hitap ediyo film. Benim hanım çok begendi devam filmini bekliyo ne zaman çıkar diye sormaya başladı.

Aynısı bizde de oldu, biraz anlattım ettim medihv kimdir guardian nedir falan. Yalnız khadgar baya kötü olmuştu ya ne öyle dombik çocuk castlemişler. 2D izledim beğendim, fake 3Dlere girip baş göz ağrıtmaya gerek yokmuş.

Yalnız 9luk değildi ya şimdi film, hani iyiydi ama beni bi x-men ya da civil war kadar bağlamadı. Oyun retcongrandmaster olduğu için yeni retconlara bişey demiyorum ama Garonanın dandikliğinden plotun zayıf noktalarına ve zorlama dramalara tam oturmayan yerleri vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

vivavale said:

Aynısı bizde de oldu, biraz anlattım ettim medihv kimdir guardian nedir falan. Yalnız khadgar baya kötü olmuştu ya ne öyle dombik çocuk castlemişler. 2D izledim beğendim, fake 3Dlere girip baş göz ağrıtmaya gerek yokmuş.

Yalnız 9luk değildi ya şimdi film, hani iyiydi ama beni bi x-men ya da civil war kadar bağlamadı. Oyun retcongrandmaster olduğu için yeni retconlara bişey demiyorum ama Garonanın dandikliğinden plotun zayıf noktalarına ve zorlama dramalara tam oturmayan yerleri vardı.

Abi Imax'te çok iyiydi ya film. Orclar falan efsaneydi yani.. Kesinlikle imax izlenmeli gram baş göz agrıtmadı bizi
Sosyal ağlarda paylaş

Kent parkta izledik 21:30 seansını.Ankaranın tüm nerdleri gelmiş muhtemel.
Film başlarken arkalardan for dı horde diye böyle kedi miyavlaması gibi bişi duydum.Filmin sonunda da alkışladılar.
Alkış ne abi?
Sırf şu tipleri görmemek için o saatte gittik güya ama yine kaçamadık.
D&R önünde TBC sırası beklediğimizdeki o kalabalıkla şuradaki tipler çok farklıydı lan :(
Nereye geldim lan ben diye kahkahalara gömüldüm sdfsdf.

Herneyse sıkı bir hordeÇU olarak, abiler orcları mükemmel yapmışlar çok dalga geçiliyordu ama tam olmuş yani modeller ben çok beğendim.Atmosfer çok çok iyiydi.Aradaki göndermeler de çok iyiydi.Amaaaa Filmde gaz yoktu lan ne alliance tarafı için ne de horde için.Hani işlediği konu bakımından tam olarak bir taraf seçme mevzusu yok henüz tamam ama ne biliyim insan ister istemez o wc/wow cinematiclerinde verilen hazzın/gazın etkisiyle bişiler bekliyor.Tek doomhammer abi beni heyecanlandırıyordu her göründüğü sahnede WARREİZ ya dedim :D
Güzeldi 7.8/10 puanım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

filmi ben de beğendim ya. zaten bizim için (wow oynamış veya warcraft oynamış, kitaplarını okumuş tayfa) yapmamışlar, hiç warcraft'ı bilmeyen insanlar için yapmışlar. doğrusunu da yapmışlar. lore u da kıvırı vermişler olur o kadar uyarlamada. iyiydi sonuç olarak. benim hatun baya ilgi duydu kitaplarını falan sordu. sardı yani hikaye. önemli olan bu ki sequel yürüsün.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi tek şey biraz üzdü, warcraft dünyasının çeşitliliğini hiç aktarmamışlar.

cüceler, elfler ve diğer ırklar süs bitkisi gibi kalmış. dünyadaki ırk çeşitliliğini aktarmamışlar. tamam ilk filmin geçtiği setting zaten human-orc ağırlıklı ama en azından savaş sahnelerinde, diplomatik ilişkilerde veya kirin tor'da falan diğer ırklardan biraz da olsa serpiştirebilirlerdi. bir tek murloc gördük o da oyundan çıkmış gibiydi baya at şeyinde kelebek gibi durmuştu.

çok büyük lokma diye sindirimi zorlaştırmasın diye koymak istememişler herhalde. bir de izleyici bu ırk ne, şu ırk ne diye anlamaya çalışmasın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...