Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

Bir tuşa bastığında mı takılıyor? Öyle ise çözümü var patch yapıcaksın ya da daha kısa yolu eventmonitor (olay görüntüleyici) hizmetini kapatacaksın.

Normalde oynarken takılıyorsa onu bende çözemedim. Epsode from Liberty City acayip takılıyor GTA4'ü takılmadan oynarken bunda takılma var hemde grafikleri düşürsemde, artırsamda hiçbirşey fayda etmiyor, lagdan kurtulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne boktan Bi oyun gta4. Oynadım bitirdim ama oynarken resmen bit artık bit diye oynadım. Çok sıkıcı yapmışlar karakterle bütünleşemedim. San andreas öyle miydi? Gange katilion falan ortam harika seni icine çekiyor resmen. Burda yamama bir kuzen ve oyun sonunda zorla asık oldurtulan tipsiz Bi karı. Bu ne ya?
Ve online ise mesele ben halen rpg mod S.A. üzerine gta görmedim. Verdigim paraya yazık
Sosyal ağlarda paylaş

sonlara doğru artık hep aynıydı
romanı ara taxi çaır
dwayni ara adam çağır
taxiye bin
3 kişi mekanı bas
herkesi öldür
yeni göreve koşmadan önce bi save al

eşşek gibi para yapıyosun ne bokuma yaptığın belli değil. oyunda satın alabildiğin iş yapan tek şey silah.
kafana esip bi ev araba tekne alamıyosun
blah
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
GTA 4'ü direksiyonla oynayabilen oldu mu?

Microsoft'un Sidewinderı var bende, Xpadder fln kurdum denedim ama banamısın demiyor bu meret?

Edit: Ulan zaten verdiğim paraya lanet ettirdi Rockstar, sen git bu denli araç kullanımının ön planda olduğu bir oyun yap direksiyon desteği koyma. Nasıl bir kafa lan bu?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
multi desteği olduğunu duyunca gidip orjinal almıştım gta4 ve o diğer dlc'sini (liberty city mi ne)

ilk aldığımda yükledim, ilk görevi yaptım, biraz etrafta terör estirdim şifre yazdım bıraktım.

bu 3 kere falan oldu, bu gece yine bi heves kurdum, 2 gecedir inmesini bekliyodum, aynen üstteki gibi oldu, bırakıp silicem şimdi.

bu oyun hakkaten olmamış. bildiğin konsol oyunu yani, pc için değil bu, bir şeyler yanlış yani bariz. arayüz falan çok saçma, telefon olsun diğer öğeler olsun. bir de optimizasyon sıfır, aşırı kasıyo.

insanların verdiği tepkiler ve fizik motoru çok gerçekçi AMA gerisi için olumlu konuşamicam. san andreas değil yani bence.

oyunu açmam için önce steam account'ıma giriş yapmam gerekiyor, ardından play'e tıklıyorum, gta 4 bilmemne hesabıma giriş yapıyorum, hemen ardından windows live ne zıkkımıdır msn hesabıma giriş yapıyorum. hatta işte bu akşam girdim, her şey yüklendi, updateler tamam, ikinci loginden sonra live'a login olurken bu güncel değil güncelleme yüklicem dedi yükletmedim.

çok saçma olmuş yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
zamanında kötü port'un yol açtığı sıkıntılardan bıkıp bitmeden bırakmıştım oyunu. bu ara yeniden oynayayım dedim patch vs biraz adam etmiş dediler diye. ccc'den aa açayım dedim ama morphological antialiasing ağlatıyor ya sistemi. 20'lere düşüyor fps. benzer kalitede daha performanslı aa için ne seçmem gerekir bi bilginiz var mı? aa'sız çok kötü görünüyor. konsol alsam ilk hafta satarmışım onu anladım. =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...