Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

ha ok gördüm gördüm..

Through the Multiplayer Beta, players will experience Call of Duty: World at War’s new multiplayer features including:
Addictive class-based multiplayer action
Vehicle combat
Persistent stats
Player rankings
Upgradeable weapons
Squad-based gameplay
Customizable classes and Perks
Sosyal ağlarda paylaş

-M2 Flamethrower perki ile milleti cayır cayır yakabilecekken,
fireproof perki ile alevlerin etkisini azaltabileceğiz
-7 killstreak ile köpekleri gönderebilecez(ki helikopterden daha düzgün bir fikir, heli heli bayıodu artık çoğu modda(sd hariç), sıra falan oluodu), 5 ks ile artillery strike yapabilicez yine air ile aynı hemen hemen.
-GL ayarında rifle grenade var tekrardan :/
-El bombasının patlatmadan çat die geri atma(gördüğüm kadarı ile) perki var(bu baya ii olabilir)

cod5 mp video, hepsi ve daha fazlası için;

http://pc.ign.com/dor/objects/14222042/call-of-duty-5/videos/COD_WorldatWar_MP_102208.html
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun single player campaigni bitirince 4 player co-op zombi modu açılacakmış ve üstümüze dalga dalga gelen nazi zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacakmışız. Modun bir sonu yokmuş. Yapımcılarda en fazla 23 dalga dayanabilmişler. GametrailersTV de vardı zombi modu görüntüleri.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:
Oyunun single player campaigni bitirince 4 player co-op zombi modu açılacakmış ve üstümüze dalga dalga gelen nazi zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacakmışız. Modun bir sonu yokmuş. Yapımcılarda en fazla 23 dalga dayanabilmişler. GametrailersTV de vardı zombi modu görüntüleri.

yok artık ciddi mi bu
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
progamer said:

yok artık ciddi mi bu

[video]http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=43&ch=4&sd=0?feature=oembed" width="459">

bence cok ırkçılık nedir nazi zombiler fln ya sacmalik
Sosyal ağlarda paylaş

Sir Clexcier said:
razzRaziel said:
progamer said:

yok artık ciddi mi bu

[video]http://www.gametrailers.com/gametrailerstv_player.php?ep=43&ch=4&sd=0?feature=oembed" width="459">

bence cok ırkçılık nedir nazi zombiler fln ya sacmalik

Ne alaka ırkçılıkla ya? Adam japon zombi yapsa ırkçılık olmayacak ama nazi zombi olunca ırkçılık oluyor. Şöyle basit ilkokul mantıkları yasaklansın, öküz altında buzağı aramışsın polemik yaratmak için sırf.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:
Valla ben artik ciksin istiyorum. Level atlamak, yeni silahlari kesfetmek, en iyi silah ve upgrade'ini bulmak, perk'leri kesfetmek falan istiyorum artik.

Bu arada Xaenin, bugun COD4 oynadin mi HQ sunucusunda?

Abi ben oynamadım da oda arkadaşım benim bilgisayardan girip oynamıştır ben yokken. Noldu ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
LathspeLL said:
Valla ben artik ciksin istiyorum. Level atlamak, yeni silahlari kesfetmek, en iyi silah ve upgrade'ini bulmak, perk'leri kesfetmek falan istiyorum artik.

Bu arada Xaenin, bugun COD4 oynadin mi HQ sunucusunda?

Abi ben oynamadım da oda arkadaşım benim bilgisayardan girip oynamıştır ben yokken. Noldu ki?

Yok gordumde, sen miydin diye sorayim dedim.

Bana 3 gun once mail geldi, iste "beta key'iniz" diye. Heyecan yaptim hemen aktive ettim, bir baktim X-Box versiyonunun key'iymis.

Oyunun cikmasinada 10-11 gun kaldi zaten, beta anlamsiz artik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...