Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Bana hemen geldi nasıl bir şansa öyle bir tarihte üye olmuşum ki kasıtsız olarak Vip olmuşum ilk alanlardan biriydim birkaç sayfa önce yazdım hatta isteyen var mi diye kimse istemeyince kaldı benim Xboxum da yok alacaktım ekran kartı değiştirdiğim için alamadım şimdi de PC betaya niyetlendik beta first-come first-serve olacak dediler iyi dedik ilk gün register olalım hala ortada ne ses var ne seda.
Sosyal ağlarda paylaş

fileplanet downloader'da bitmis key bekleme geyigi, yukleme tamamlanmıs, yuklemeye basladım da, callofduty.com'dan keyinizi alın, buraya yazın diyor, oraya uyeyim zaten, xbox360 icin key geldi de, pc icin key yok, siteye giriyorum hem xbox360 hem pc icin beta "live" diyor, e beta da baslamıs o zaman, nerede key ?
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
dreagloth said:
Mike said:
COD 5 beta bugun cıktı. hayırlısı olsun

key bekliyorum yollamadılar hala :(

Çıkmadı oyun, mp betası daha başlamadı hatta. Bugün fileplanet pre-download başladı sadece.

beta cıktı
oynuyorum dıyorum.
adam nediyor halen.

Bu cümlenden nasıl anlayabilirim, oyunu oynadığını, key i beklediğini söylemişsin birde, hissetmem mi lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
dreagloth said:
Mike said:

Çıkmadı oyun, mp betası daha başlamadı hatta. Bugün fileplanet pre-download başladı sadece.

beta cıktı
oynuyorum dıyorum.
adam nediyor halen.

Key bekliyorum demişsin oynuyorum diyorsun. Sen de alemsin.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:
Mike said:
dreagloth said:
Mike said:

beta cıktı
oynuyorum dıyorum.
adam nediyor halen.

Bu cümlenden nasıl anlayabilirim, oyunu oynadığını, key i beklediğini söylemişsin birde, hissetmem mi lazım?

sabah 6 da key bekliyorm yazmışım.

aksama dogru daha cıkmadı yazmıssın? cektim key bekliyorum diyorum daha cıkmadı diyorsun bana.
demekki çekmişim oyun acılması ıcın keyi bekliyorum.
sabah 5:30da release edildi beta. ama sorunluydu
aksam 8 de yine ettiler . keylerde geldi oynuyoruz Türk serverlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

10 el falan attim, usa serverda olduğum için ping 220den aşağıda deildi ama yine tadını çıkarabildim..
full ayarda(1680*1050, 4x aa) oynadım, kasma falan olmadı. alışmak zaman alıcak, özellikle seri oyuncular için, çünkü bu biraz daha hantal. meele yine bıçak ama daha kanlı daha vahşi sevdim.. köpeklerde ve artileryde yine sıra oluşacak, perkler güzel gibi daha pek deneyemedim çoğunu.. lvl cap 44e çekilmiş betada.. bunlar ilk izlenimler ben şimdi dönüyorum bb :)

ilk ss;
http://www1.picturepush.com/photo/a/1146279/img/1146279.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

haa bide önemli bi konuyu açıklayayım, çok fazla kişide görülen bi sorun var oyun açılmadan error veriyor.. notlarda son driverleri yükleyin sorun çıkartabilir demişler, baya bi uğraştım(vista 64bit, gerçi bütün işletim sistemlerinde görülüyor bu sorun).. vga driverlerini, directxi falan hep update ettim olmadı.. eğer karşılaşırsanız sorun ses kartından kaynaklanıyor. ses kartının son driverini yükleyin çözülüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...