Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

bişi dicemde, cod2 cok bayık be... cod4 cokmu mukemmel mp olarak hayır değil. Ama cod 2 coook bayık cs den bile bayık. mp maclaırnı izlyorum aman tanrım, uyudum uyudum. Bır oyunun world championship'ini izlerken uyuyosam ben bence o oyun biraz bayıktır, veya araba yarısı veya spor oyunudur.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
tam onu dicektim, hardcore oyna o zaman..

ayrıca bi dünya perk var, adam jugger alıo olabilir fln. stopping power + ak44 ile karşıadaki adamı 2-3 kez tutturman yeterli uzak mesafelerde bile

sen hiç maç modunda oynamadın mı oyunu?

cod2 oynuyan insanalr tek atmaya alışmış oluyor. tek atıosn öldü diyip geçip gidiosn ama ölmüo işte.

yani evet bazı yönleri ile cod4 iyi ama genel olarak iyi değil.

ayrıca hardcore mode da parmak ucuna da gelse ölüosn. yazdıklarımı okumadan bişey deme be arkadaş bare. (razz bu sana değil :) )
Sosyal ağlarda paylaş

ha abi o zaman pam4 mod die belirtsen hardcore falan demezdim, çok maç yaptım zamanında tabi. ama böle cod4 mp başarısız demek haksızlık olur, sonuçta cod2 ve cod4 serverlarının ve oynuyan insanların sayısını karşılaştırmak bile anlamak için yeterli oluyor.. tabi ki mpde pek çok sorunu var ama hala zevkli ve heyecanlı(tabi cod2 ve öncesindeki dipçik olayını hiç bi şeye değişmem, cod4deki meele attack cod4 mpye ilk başladığımda aradığım ve eksikliğini uzun süre hissettiğim dipçik atma hazzı ve yeme korkusunu yok etti resmen)(ha bide mp44üm var, onuda değişmem)
Sosyal ağlarda paylaş

CoD2'yi cok uzun sure multiplayer oynamadim da, CoD2'ye gore ilk CoD ve yunaytid ofensiv'in multiplayeri cok daha zevkliydi kanimca, ahim sahim bir fark da yoktu ilk oyun ile ikinci oyun arasinda bence, mekanik vs olarak o ayri, ama ilk oyunu cok daha sevmistim ben acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
cod2 den sonra gayet kötü bi oyun bencede cod4. yani dibimde duran adamı tek kurşunla öldüremiosam mantıklı olabilir mi o oyun?

hatta 15-20 kurşun adam öldüremezken tek ayağa atılan bir bıçak darbesi bile adamı öldürebilior.

single ı güzeldi evet ama multisi başarısız.

15-20 kursun adam öldürmezkenmi o_O
2 mermi max
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
CoD2'yi cok uzun sure multiplayer oynamadim da, CoD2'ye gore ilk CoD ve yunaytid ofensiv'in multiplayeri cok daha zevkliydi kanimca, ahim sahim bir fark da yoktu ilk oyun ile ikinci oyun arasinda bence, mekanik vs olarak o ayri, ama ilk oyunu cok daha sevmistim ben acikcasi.

cod 1 en güzeli evet. benimde en sevdiğim oydu yani.
sadece bar bug ı vardı aimsiz akraşlarım god oldular filan o yüzden ahah
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Geçtiğimiz günlerde Treyarch'tan Noah Heller, İkinci Dünya Savaşı teması olarak halen iyi yansıtılmayan görevler olduğunu söylemiş ve bir sonraki "Call of Duty" oyunu için açık kapı bırakmıştı. Yeni açıklamasında Resmi Xbox dergisine konuşan Heller, "World at War'un" 2 yıldır geliştirildiğini ve klasik bir savaş olan WW2'nin sonunu göstermek istediklerini söyledi ve "Evet, bitti" diyerek "Call of Duty" serisinin "İkinci Dünya Savaşı" defterini kapattığını belirtti.

Yeni oyun için sabırsızlanmaya başladım. Umarım sci fi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce dediğin yere bi bakayım dedim de burası heralde eheh başka yoktu 20vs20 HQ..

http://www2.picturepush.com/photo/a/1123625/img/1123625.jpg

http://www3.picturepush.com/photo/a/1123626/img/1123626.jpg
aynı zamanda da hardcore, oynanmaz burda full marty, last stand, frag x3 ve en önemlisi kapıda duran n00blar :)
Sosyal ağlarda paylaş

15 v 15 benim en çok sevdiğim oyuncu eşleşmesi.

20v20 çok karmaşık, doğduğun anda 5 bomba görebiliosun üstünde falan; çok alışkın deilsen, 3 frag + martyr kullanmıyorsan gg oluyorsun.

10v10 çok az oluyor, çoğu haritada adam bulamıyorsun (öte yandan az adamda daha iyi iş yaptığım için genelde birinci oluyorum)

15v15 en dengelisi bence; 3-5 bomba görmüyorsun aynı anda, adam da eksik olmuyor falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...