Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:
Treyarch kötü ya, COD6'yı tekrar IW yapacak sanırım. Bu COD5 bayar, yine WW2 falan..

şimdi oynadım da,

off bayık oyun ya.

CoD4'te oyuncuyu senaryoya çok güzel çekiyorlardı,
şimdi "aa CoD4'teki gibi birden çok karakteri anlatalım" derken neyin ne olduğunu anlamadığınız cacık birşey ortaya çıkmış.

Oyun boyunca bombalardan kaçmak dışında birşey yaptığımı sanmıyorum.

Ne biliyim,
CoD4'ten sonra
veya
CoD5 trailerından sonra,
beklentilerim mi yüksekti,
ama CoD5 pek zevk veremedi bana.

CoD2'nin singleplayernı mı andırdı, yoksa başka bir oyunun multiplayerını mı andırdı ne bilmiyorum da, bir tuhaf (nostaljikimsi) hissettim kendimi. O ayrı.

WW2'dan sıkıldım, onu geçsek bile hikayesi yeterince etkileyici gelmedi bana.

CoD4'ten sonra çok tatsız tuzsuz geldi.

Kötü oyun değil, iyi oyun.
Ama CoD4 kadar iyi değil.

CoD4'ten örnek aldıkları "çifte karakterler" değil de, etkileyici senaryo olsaymış keşke.

Bir de şu deniz savaşında takıldım. Zero Wing'ler vurulmuyor ya. Hadi tekneleri patlatıyorum da, Zero Wing'lere isabet ettiremiyorum.
En sonunda save dosyası da patladı, bölümü baştan oynayacam herhalde.
Konsol oyunu sevdasının sonu. "Save and Quit" dışında Save seçeneği koymayınca autosave'ler bozuluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

WW2 temasi tasiyan bir oyunun beni cekebilmesi icin Wolfsenstein gibi ucuk bir temaya sahip olmasi gerek. Yok Nazi'lerin gizli arastirmalari, gizli usleri falan gibi seyler gercekci bir senaryoya yedirilirse asabilir olay.

Yani James Bond gibi bir karakter, 2. dunya savasi avrupasinda gorevden goreve kossun, gizli uslere girsin, normal bildigimiz 2. dunya savasi karakterleri ile savasirken bazi ozel dusmanlarda ciksin karsimiza.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
offfff bu ne ya.... veteran'da oynuyorum. heart of the reich bölümünü geçmek neredeyse imkansız. ilk 2 artillery'i patlattım. yok daha sonra ilerleyemiyorum. 1 kere ilerledim 3.yü patlattım, 4.yü patlatamadan öldürdüler. deliricem 1 saattir uğraşıyorum...

nette bi bakiim dedim ben de mi sorun yoksa gerçekten zor mu diye. veterean heart of reich impossible !!!!! diye forum konuları çıktı google'da :D

ekranda 6 tane el bombası işareti gördüm başka bişi demiyorum. hakkaten stres oldum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya 5 i 4 ten önce oynamıştım zor diyodumda 4 te çileymiş baya

baya zordur o reichstag ın oraya giriş, ben ilk sağdaki artilery i patlatıyorum sora panzershreckle 2.yi save i aldıktan sonra adamları yara yara ortada kapalı bi yer var oraya giriyosun diğer 2sini patlatınca yine save, sonrasıda zor baya. saçma şekilde el bombası atıyolar 5 er 5 er
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:
offfff bu ne ya.... veteran'da oynuyorum. heart of the reich bölümünü geçmek neredeyse imkansız. ilk 2 artillery'i patlattım. yok daha sonra ilerleyemiyorum. 1 kere ilerledim 3.yü patlattım, 4.yü patlatamadan öldürdüler. deliricem 1 saattir uğraşıyorum...

nette bi bakiim dedim ben de mi sorun yoksa gerçekten zor mu diye. veterean heart of reich impossible !!!!! diye forum konuları çıktı google'da :D

ekranda 6 tane el bombası işareti gördüm başka bişi demiyorum. hakkaten stres oldum ya.

1.5 saat falan deneyip geçememiştim bölümü, baymıştım 1 hafta kadar ara verdim oyuna. az önce devam ettim. üçüncü denememde geçtim orayı, oyunun kalanını da 1 saat civarında bitirdim sadece 7-8 kere ölerek. Arkadaşım "son bölüm Reich'tan bile zor 50-60 kere oynamışımdır rahat" diye korkutmuştu, bana oldukça kolay geldi valla son bölüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
25 sayfa okudum tek tek bir insan evladı xp de oynamaya çalışıp sorun yaşamadı mı oyunda?

ben giremiyorum oyuna 24bit hede hödö diyip sesle alakalı bir bok yüzünden oyunu açmıyor.

bir dolu forumda denetim masasından sese gir x seçeneğini bilmem ne yap diyorlar öyle bir seçenek yok falan..

delir geldi bana kurdum oynayamıyorum, HALP!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
artik biraz klise mi oldu bu cod singlei acaba. 2. dunya savasina farkli cepheden giriyoruz guya ama sanki bu oyunu oynamisim gibi hissettim. yani artik daha fazla ww2 falan kasilamali bence incik cincik oynadik..
ai nin aimleri biraz daha kastirilmis gibi geldi, modern warfare i veteranda oynayarak su an cod5 i hardda oynadigimdan daha kolay geciyordum. cod mw cidden cok zevkliydi o oyunu 2 kere bitirmistim yani.. bunda hic yeni bir sey yok. aliyorsun garrandi veriyorsun hetsati..ainin aiminin costurulmasi guzel olmus gerci karsi taraf gercekten kafayi gosterince otturuyor adami, hic olmeden bitirmek keyif kaciriyordu.

bu da boyle bir animdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...