Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arcanum hakkında

kingpin

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Bide evil bitireyim dedim tekno karakterle ama oyun sonu ile ilgili sanırım bi bug oldu

Spoilerımsı

Orc uprising sırasında Throggu destekledim bütün tarantı kestim, üstüne caladona gidip Fahradı öldürdüm haliyle bütün caladonu da kestim. Sonra Kan Huayla konuşup (vendigroth device ı vermeden) voide gittim, Kerghanı da kestim ve hükmetmek için arcanuma geri döndüm, ama ending slide da sadece shrouded hills ve blackroot-cumbria göründü, yaptığım başka hiç bişey görünmedi. Bunların bi slide ı var mı, yoksa bende bug falan mı oldu?

Evil spoiler

İkinci bi sorum, Bu Kan Hua ya da Min Gorad Kerghanın kim olduğunu biliyor mu? Çünkü gayet vendigroth device ı yok edip öyle banishlemek istiyor Kan. Half Orc olduğum için zaten minimum reactionla konuşuyorum herkesle, bi tane bile ek quest çözümü açamadı karakter heh.

Tekno karakter hatta gunslinger oynamak isteyenler v0.9xxx unoffical patchi kursunlar bu arada, mechanized riflela gatling gun misali milleti dümdüz etmek eğlenceli oluyor. Drochs Warbringer da shieldla kullanmak için ideal ama oyunun çok sonunda çıkıyor, boilde pollock gange katılıp ya da 6 puan firearmsa verek hand cannon alınca zaten oyunun yarısından fazlasını götürüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Tech oynamak isteyenler için oyundaki BÜTÜN schematicler ve sayısal değerleri. Konu biraz eski ama resimler kurbağa olmuştu, op yeniden düzenlemiş hepsini.

http://www.rpgcodex.net/phpBB/viewtopic.php?t=54412&postdays=0&postorder=asc&start=0

Çoğu muğlak recepieyi (mind marvel, energizer vs.), magick/tech aptitudeların stat bonuslara etkilerini falan tek tek deneyerek derlenmiş bi liste. Elixir türü itemlar için ssların altında açıklamalar var, silah ve zırhların statları sslarda ingame olarak görülüyor. Baya emek var işin içinde. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Son mesajlara bakınca bi kez daha evil bitirmem gerektiğini fark ettim, bu defa diplomat evil olmak lazım ama.

Eternity kickstarterı sırasında söz verdiği gibi arcanum lets playine başladı devam ediyor MCA. Çok acı çekiyor garibim, arka planda müzik gibi dinliyorum sızlanmalarını ahah

Pilot Bölüm (düşük kalite)
http://www.youtube.com/watch?v=aO9Qa8KbeMc

Sezon 0 Part I (3 part var)
http://www.youtube.com/watch?v=PE5Wyd6XNTM
Sosyal ağlarda paylaş

yok hacı adam bilerek yapıyor kesin. bi insan çanta nası lootlanır nası açılır 10 kere aynı şeyi tekrarlamaz ya.
inventoryde karmakarışık ocdsi olanlar delirsin diye, bildiğin ben çekiyorum sizde ekin diyor adam.

project eternity para iadesi yapıyosa direk isticem sırf bu adam yüzünden
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Hakikaten bir ikincisini yapsınlar, hala oynuyorum bir ay önce tekrar kurdum artık görevleri iyi veya kötü olarak değil çift taraflı olarak yapmaya çalışıyorum. Bates'i suikast düzenledim, appleby'la da konuşmadım böylece tarantta negatif etki toplamadım onun dışında bates'in villasını satın aldım içerisinde at koşturuyorum. Half-Ogre questinin hala tamamlanabilir bir quest olduğunu düşündüğüm için yine onun üzerinde çalışıyorum. (her ne kadar forumlarda x-files tadında bir quest deseler de) Onun dışında res'e kastım ölülerin hepsini resleyerek farklı taktikler deniyorum.

Şu en son patchi indirip deniyim, teknoloji kasarak oynamak çok zevkli ama çok zor. Yani arkadaş elimde ki silah tesla gun ancak harm kadar kolay, basit ve etkili değil.
Sosyal ağlarda paylaş

teknoloji hard mode idi oyunda zaten, "nasıl olmuş da teknoloji kullananlar büyü kullananları sindirmiş" dedirtiyordu oynarken bir yandan. :p

of şöyle source 2 motoruyla yapsalar..
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/267/370/2b5.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodlines sonrası sourcela yapmayı düşünüyorlardı 2. oyunu, adı da journey to the center of arcanum olacaktı ama nasip =/

Bu arada sierranın diğer ipleri gibi arcanum da şu anda activisiona ait, hatta bide trademark yenilemiş adamlar. İhtimal kaybetmemek için yenilemişlerdir, yoksa actiblobun arcanum dünyasıyla işi olacağını sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...