Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

mardox said:
castor dual wield eğlenceli ama ben moblarla dövüşte ayakta kalmakta zorlandığım için Lumbering Hulk ile 2H olmak zorunda kaldım.
dw için sen nasıl bi build yaptın, 3+ mobla dövüşürken neler yapıyosun?

dual wield ile çok daha çabuk öldürdüğün için pek sorun olmuyor, ama 3+ mobla dövüşürken tavsiyem herzaman tap health yapan silahlar kullanman böylece moblardan life çekiyorsun aynı zamanda ve ayakta kalman kolaylaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Castor said:
Beyler bende conq oynuyorum yaklaşık 2 haftadan beride 80 im
hatta galba 2. türk 80 im

Benim tavsiyem Carnage e gitmeniz.Her bakımdan çok iyi.
genel feetlerde de frenzy e gitmenizi tavsiye ederim ama iron skin ve cunning deflection ı açın. (Bu söylediklerim lvl 80 için geçerli lvl 80den önce nolur bilmem ama denemenizi tavsiye ederim)

Şu an için aoe grindle ayakta kalmak için brute gidiyorum, ama LvL80 de aynen dediğin gibi Carnage deneyeceğim .. Gerek çoklu mobda gerek ganklenme durumunda brute daha çok ayakta kalıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:
Vulcan_Lionheart said:
aynı anda 10 mobu alıp kendi kendilerini gebertmelerini seyretme buildi için GODS build ismi bunun .

http://www.gw.gen.tr/conqueror-la-10-t8990.html

:) onaylandı heheh

Hocam pvp açısından yararlı mı? Hoş oradaki lumber hulk pvp için çok kullanışsız ama..

pvp icinde faydali tabii ki sana damage verenler kendilerene de vermis oluyolar istedigi kadar etrafinda donsun vurdukca damage aliyor arkadas... saldiran assasinler barbarianlar falan oldu bana mesela kendilerini oldurmelerini seyrediyorum cunku retaliation damage dodge veya parry edilemiyor haliyle defanslari olmuyor kendi kendilerini gebertiyolar..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben bu lumbering hulk olayını pek çözebilmiş değilim. önce sadece pve özellik dedi millet. sonra tanıştığım yüksek level bir conq "bunu açarsan assasinler ve guardianların işi bitik" dedi. onun üzerine bende sonraki birkaç level boyunca lumbering hulk tree ye yatırdım. abandım. eywallah, pve de güzel. pvp de çok kullanma fırsatım olmadı. 6 level yüksek bi guardian la dövüşürken kullandım birkeresinde. etkisi oldumu olmadımı bilmiyorum ama maçı kazandım. adamın kelekliğinede gelmiş olabilirim. fena özellik değil, cooldownı kısa. adamın peşinden koşmak gerekince çabucak kapatabiliyorum da. Ama....

bu özellik pvp de çalışıyormu çalışmıyormu arkadaşlar? tek karizması, grup teker teker yatarken "siz kaçın ben bu elite mobları oyalarım hakkınızı helal edin" diyip, aktive edip tahtalı köy yolları taştan modumu yoksa. ona göre silicem bugün yarın.

birde banner olayı var. pek çok arkadaşın almadığını görüyorum. oyundaki conq lar çok beğeniyorlar. zira bende o skill tree yi maxlemiş durumdayım. sık sık ta kullanıyorum. siz nedersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

lumbering sırf lvl almana ettiği yardımlardan dolayı bile almak lazım, nasılsa 80'de respec edilebilir büyük dert değil. ama pvp'de adam kaçmaya karar verirse sen onu cancellayana kadar adam arayı açar, charge cd'deyse kaybettin adamı.

en büyük gıcıklığı o onay penceresi. kaç kere küfretmişimdir bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir bu Conqlardaki mutsuzluk anlamadım..

Endgamede şahsen add tanklamak,grup bufflamak,fırsatını bulunca frezy nukelemek vasıtasıyla oldukça yararlı bir sınıf..

Barbarlar addlere 2 shot olurken ben 2-3 add sololuyorum o kadar...ama Raid Boss derseniz o tabii ki imkansız..Öyle olsa guardianlar ve Dtler gitsin atlasın balkondan..

PvP kısmını ise daha hiç deneyemedim ama onda bayaa sux galiba :) amaan gidin raid yapın kardeşm ne işinize milletle sürtüşmek...
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:
Nedir bu Conqlardaki mutsuzluk anlamadım..

Endgamede şahsen add tanklamak,grup bufflamak,fırsatını bulunca frezy nukelemek vasıtasıyla oldukça yararlı bir sınıf..

Barbarlar addlere 2 shot olurken ben 2-3 add sololuyorum o kadar...ama Raid Boss derseniz o tabii ki imkansız..Öyle olsa guardianlar ve Dtler gitsin atlasın balkondan..

PvP kısmını ise daha hiç deneyemedim ama onda bayaa sux galiba :) amaan gidin raid yapın kardeşm ne işinize milletle sürtüşmek...

Raidlerde de millet ağlıyor. Eğer forumlara falan bakıyorsan, millet başlık açıyor(bizzat conqlar) millet grubuna niye conq alsın ki diye.. combat rez botluktan başka katkımız yok.. ne agroyu üzerimizde tutabiliyoruz ne de adam akıllı dps vurabiliyoruz. Çoğu stun ve diğer featler dengesiz, animasyonu 2 saniye sürüp etkisi 0.5 saniye süren stun var. Yani baya bir düzeltilmeye ihtiyacımız var. Ayrıca pvp yapmazsan ne anlamı kaldı oyunun?
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlayanlar beni pek de ilgilendirmiyor şahsen..

Conqun gözardı edilemeyecek kaç tane group buffu var saymakla bitmez, hepsinin de yeri ayrı..hem tank hem de dps grubunda gayet de istenen bir karakterim ben şu an..

Bi de combat resin sanki kötü birşeymiş gibi bahsedilmesine hastayım..cidden fighti çeviren bir yetenek ve sadece bize özgü, kıymetini bilin.Hem her pullda HoXu reslemekten kurtaıyosun healerları,az sevap değil :P

GoDS aktive ettikten sonra Conq tek mobda en başarılı aggro tutan tank bence..Ama bilinen birşey tier1 Conq seti taunt nerf yedi o yüzden craftlarla desteklemek gerekecek ileride (t1 e kadar DT eşyalarıyla kombine kullanılmalı +hate için)

DPS konusunda ise..Full Carnage ve frenzyde isen yaptığın DPSye kimse ''yetersiz'' diyemez.Imp Fireweave,Warlord ve Imp Inspire ile tartışmasız en kuvvetli buffer da bu spec..

BUnun yanında forumdakilere bakarak kesin karar verme çoğu kişi nasıl oynaması gerektiğini ve class dengesinin gerekli oldugunu bilmiyor.Yok barbar DPSte katlıyomuş yok Guardlar çok daha iyi tanklıyomuş.Böyle diyenler maalesef yanlış sınıf açmış...

Edit: PvP de senin için oyunun asıl kısmı olabilir ama benim için değil, zaten şu sıralar sistem iyice dengesiz..Yine de soldierler arasında grup pvpde en güçlüsü Conq..Bir de Guard ve DT forumlarına bak istersen onlar PvP için ne diyor? :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
lvl 80 conqum var su anda da level 62 oldu guardian alt charim .. tanklama konusunda guardianin yanina bile yaklasamaz uzgunum.. dps evet gayet iyi conqda ama asla ama`ASLA` bir main tank olamaz .. ne aggro tutma ne de ayakta kalabilme konusunda, guardian ise hem aggro tutma hemde survive edebilme konusunda conqu 5 e katlar aha buraya yaziyorum, off tank bile olamaz high end raidlerde off tank kesinlikle baska bir guardian olmali asla conq degil wipe sebebidir resmen conq yaparsaniz benden soylemesi denendi onaylandi... vistrix de off tank olayim demistim bikere butun raid tarafindan lanetlendim...
Sosyal ağlarda paylaş

ben elite moblara karşı tanklık yaptım ama raidlerde hiç bulunmadım daha bilemicem ama şu ana kadar dediklerine katılıyorum. çok amaçsız bir class gibi hissediyorum kendimi bazen. sadece two handed kullanabilsin bir class diye yapılmış gibi. ama şu an dual'e geçtim sanki daha iyi dmg verebiliyorum.

ee raidlerde ne yapıcak peki conq? oturup kenarda çay mı içiçek anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...