Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Evet warlord aldım aslında da, level 80'e göre bir build yaparsak bayağı birşeyler kaybediyorum brute'un güzel featlerinden, gerçi ilerleyen zamanlarda değişebilirim, de Hoarfrost diye birşey gördüm, silaha frost enhancement yapıyor galiba, fire weave'in tam tersi gibi, slow effect'i falan mevcutsa şükela olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hazır conquerercıları yakalamışken soralım, üstte başta görevlerden gelen isimleri mavi ile yazan kıyafetler var, oyunun kitapçığında mavi süper kalite diyodu elde de görevden gelen mavi isimli bir çift el kılınç var, sizlerde neler var, ya da dikkat etmek gerekir mi bu tarz şeylere yoksa kutulardan çıkan yüksek lvl itemleri mi giymek-takmak lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

nmn said:
ya hazır conquerercıları yakalamışken soralım, üstte başta görevlerden gelen isimleri mavi ile yazan kıyafetler var, oyunun kitapçığında mavi süper kalite diyodu elde de görevden gelen mavi isimli bir çift el kılınç var, sizlerde neler var, ya da dikkat etmek gerekir mi bu tarz şeylere yoksa kutulardan çıkan yüksek lvl itemleri mi giymek-takmak lazım?

mavileri herzaman kullanmaya çalışın gerçekten çok farkediyor mesela level 30 da heavy armor giyebiliyoruz ve cimmeriada conarch valleyde ortada hana yakın biyerde yerde yatan yaralı asker var ondan aldığım quest chain ile müthiş bir torso armor aldım mavi,gravesinger denen arkadaş veriyo chainin sonunda, ondan öncede bacaklık için wild lands deki valinin görevlerini yaptım..
Sosyal ağlarda paylaş

nmn said:
Vulcan_Lionheart verdiğin bilgiler için gerçekten çok sağol, benim eksik maviler de onlar ama lvl dan dolayı patlayabiliriz, olsun eve gidince deneyelim :)

rica ederim dostum ,şimdi birde şöyle bişey var sırf mavi diye de level 30 ken 20'de alıp kullandığın kılıcı kullanma mesela ben o mavi kılıcı satip level 30 da vendordan damage i yüksek bir level 30 req,ı olan bir kılıç aldım ,dps i çok daha fazla sonuç olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
yav su fire weave nın tam olarak espırısı nedır ne kadar vurur nasıl vurur talent vermek dogrumudur :D yardım edebılırsenız sevınırım :D

ben kullaniyorum arada sırada fire damage vuruyo karşıdakine, fena değil gibi,ama ilerde ne olur bilemem daha bişeyler söylemek için çok erken featler hakkında aslında level 80 olunca neyin ne olacağını görecez asıl
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:
ya ben direk brute gidiyorum hiç general kısmına feat puanı harcamadım hatamı yapıyorum acaba? level 33 oldum sorun yok gibi

General kısmı yok sayılacak gibi değil.. Stanceleri geliştirmesiyle hem tank hem de safi dps conquerorlar için gerekli..

Volcanic Rage ço iyi değilse ama Blessed Conquesti aldıktan sonra dalmayı düşünüyorum anca Generale...

Brute veya Carnagedan birini seçip onu Generalle hafif Hybrid yapmak gerekir...diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

cemcemilay said:
Slm herkese.. Dual wield mı yoksa two hand mi gitsem bilemiyorum. Featleri neye göre versem nasıl yapsam etsem bilemiyorum bi karar veremedim biraz yardım plz :D

duel wield az ama hızlı damage ve dot üzerine tasarlanmış ve menzili biraz kısa kalıyor aoe de fakat 2 handed bölümünde menzil fazla ve stun olayı var ve aoe range i fazla pvp ye daha yatkın gibi ama damage i sanki daha fazla duel wielda göre, ben olsam senin yerinde brute giderdim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...