Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

furious inspiration diye stacklenen bir buff, her stack %2 dmg bonus veriyor. 10 taneye kadar gidiyor, takımdaki birisi her hit yediğinde ekleniyor buna. 10 taneye ulaşınca evet random proc oluyor aoe res. pom öldü, tam sövmeye başlamıştım ki bir baktım ayağa kalkmış. o da şaşırdı. (:P)

yani öyle bir gazlanıyor ki "KALK LAN ASKERRR!!!" diye bir bağırıyorsun ölü halinden kalkıyor adam :D
Sosyal ağlarda paylaş

cakeonroof said:
abi nie kesiorsunuz nie biciyorsunuz , neden pure dps kasiyorsunuz.kesicek bicicekseniz neden conq. aciyorsunuz?

çünkü illa dps yapmak için çingene gibi görünmek istemiyorum ondan (:P) üstümde parlak zırhla savaş naraları atan ön safhalarda 2hand kılıcımla kol kafa koparan savaş naraları atan bir commander oynamak istiyorum benim rp bu napim masaüstünde de böyleydi bu oyunlarda da böyle ... böyle de olacak..
Sosyal ağlarda paylaş

frenzy stance ile gelen defansif handikap ilerde talent verilerek kapatılıyor. ama bence conqueror arms warriordan ziyade support class, hatta bi nevi paladin. auraları, damage buffları, orderları, bannerları, tacticsleri ile gruba yön veriyor. yani karakterinin kendinden çok başkasına hayrı dokunmasını isteyen kişilerin oynamak isteyeceği bir class, fakat biraz elden geçse fena olmaz tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

barbar = wow rogue'u gibi neredeyse, stun cc vs si var, dps sınıfı. dayanıklı değil pek.

conq offtank/dps gibi bişey, yukarda dendiği gibi paladin de denilebilir.

guardian da tank işte bildiğin. ha tabi bir barbar, assasin vs kadar olmasa da dps yapabiliyorsun dilersen ama dps yapması değil asıl olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fury'de lvl53 bir Conq'um var, esasen bu class PVE için yaratılmış, öyle bir serverda olsam grupta mutlaka bir conq olmasını isterdim, buffları orderları,heal ve rez yeteneği, off-tank yapabilmesi,yeterli dpsi ile son derece faydalı..

Ancak ben PVPde açtığım için onun üzerinden konuşayım,carnage featleri daha dps'e yönelik gibi görünse de bana göre pvp için ideal olan 2h brute feat ağacı..

Bu sınıfın özelliğini fazla açık etmeden ve rakiplere koz vermeden(:P) diyebilirim ki, brute feat giden bir conqun anahtar skilli GODS'tur.Conq vurdu mu oturtan bir sınıf değil kesinlikle, hatta şöyle diyelim, guardiandaki overreach gibi instant yapabileceğiniz bir combo bile yok.Heavy giyen sınıflar içinde genel dpsi en yüksek sınıf conq olunca adı dpse çıkmış.Ancak counterstrikeları, furios inspirationı, debuffları ile conq akıllı oynanırsa adamı üzer, melee olarak kesilmeniz çok zor, barbar vs. conqa daldığında kendi kendini kesiyor, conq olarak 2 sınıfı keserken zorlanırsınız birincisi guardian ikincisi healer classlar..Healerlar zaten tüm meleeler için sorun teşkil ediyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Kutadgu said:
Fury'de lvl53 bir Conq'um var, esasen bu class PVE için yaratılmış, öyle bir serverda olsam grupta mutlaka bir conq olmasını isterdim, buffları orderları,heal ve rez yeteneği, off-tank yapabilmesi,yeterli dpsi ile son derece faydalı..

Ancak ben PVPde açtığım için onun üzerinden konuşayım,carnage featleri daha dps'e yönelik gibi görünse de bana göre pvp için ideal olan 2h brute feat ağacı..

Bu sınıfın özelliğini fazla açık etmeden ve rakiplere koz vermeden(:P) diyebilirim ki, brute feat giden bir conqun anahtar skilli GODS'tur.Conq vurdu mu oturtan bir sınıf değil kesinlikle, hatta şöyle diyelim, guardiandaki overreach gibi instant yapabileceğiniz bir combo bile yok.Heavy giyen sınıflar içinde genel dpsi en yüksek sınıf conq olunca adı dpse çıkmış.Ancak counterstrikeları, furios inspirationı, debuffları ile conq akıllı oynanırsa adamı üzer, melee olarak kesilmeniz çok zor, barbar vs. conqa daldığında kendi kendini kesiyor, conq olarak 2 sınıfı keserken zorlanırsınız birincisi guardian ikincisi healer classlar..Healerlar zaten tüm meleeler için sorun teşkil ediyor..

Bende brute gidiyorum acaba önerebileceğin bir build var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:
Kutadgu said:

Bende brute gidiyorum acaba önerebileceğin bir build var mı?

bu en ideal build bence şu anda dps ve leveling için

Conqueror brute Dps Build
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...