Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
Son updatlerden sonra feat.ler bayağı değişmiş.

Size 2H leveling build önerisi getireyim.

Survivalitisi çok olan kendinizden 3 level üzeri 3 mobu rahat rahat kesmenizi sağlayacak bir build. Arada gaza gelip dual wield de deniyorum ama bence 2H daha güzel gibi.

diğer feat sitelerinde updateler yapılmamış hali duruyor. bu linkte featlerin son halini bulacaksınız

Conqueror 2H leveling and party supporting build.... Minimum thread maximum survivality.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Villa questlerini yapiyim dedim lvl 79'um. Gidiyorum giderken nobel'da bi lvl 55 barbarian daldi. Attan düstüm neyse kesicem ardından lvl 40 ve 43 olan bir necro ve assasion'de daldi. 10 saniyede kesti attılar beni ne kacabiliyosun ne kesebiliyosun . Stuna vs.. büyülere girmekten. Yahu bu nasil iş be . Bunlardan da saklana saklana mi gidicem villa questini yapmak için. Anlamiyorum conq.'a özel birşeymi bu yoksa tüm class'larda yasiyormu. Sinirlenip kapattım oyunu

5-6 tane lvl 10 gelse yine kesicekler beni heralde
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:
Ben lvl80 Necro ile Kylikki'ye kosarken, lvl40 Rannger oldurmustu. Outlook'tan assasi atlamistim yarisindan cok healtim vardi, atin ustundeydim. O vuruyor ben attan dusuyorum sonra hop atin ustune geri cikiyor. Attan inemeden olmustum.

evet böyle saçma sapan bir bug var.... pvp serverin güzellikleri işte "anlayan anladı. kör tuttuğunu hesabı"
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Villa questlerini yapiyim dedim lvl 79'um. Gidiyorum giderken nobel'da bi lvl 55 barbarian daldi. Attan düstüm neyse kesicem ardından lvl 40 ve 43 olan bir necro ve assasion'de daldi. 10 saniyede kesti attılar beni ne kacabiliyosun ne kesebiliyosun . Stuna vs.. büyülere girmekten. Yahu bu nasil iş be . Bunlardan da saklana saklana mi gidicem villa questini yapmak için. Anlamiyorum conq.'a özel birşeymi bu yoksa tüm class'larda yasiyormu. Sinirlenip kapattım oyunu

5-6 tane lvl 10 gelse yine kesicekler beni heralde

oy oy oyyyoyyyyy iyiki bıraktım bu aocyi valla. böyle bişi başıma gelse kafayı yerdim püüüü
Sosyal ağlarda paylaş

2 yada 3 tane dusuk level adam iyi oynuyorsa lvl80 adami kesebilsinler. Bence bu guzel bir sey. Ama daha once Criminal olma sorunu vardi. Dusuk lvl sana saldirinca sen criminal oluyordun. Simdi duzelttiler sanirim. Son Patch'den once ben oyunu biraktim.
Ama iste bazi bug'lar var. Attan inememe gibi. Oyunun basindan beri duzeltmediler. Bir de Wow'daki warden gibi saglam bir guvenlik sistemleri yok. Kimin ne yaptigi belli degil.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi oynuyorlarsa veya gafil avlamışlarsa kesebilirler çok normal...

Yoksa bi 80 murderer istese düşük levellara oyunu oynatmaz.Bu şeilde birkaç kişi birleşip karşı koyma şansı var.

Zaten düşük levellar sana kendi level bölgende saldıramazlar free prey olurlar.Sadece kendi level bölgelerinde böyle kesebilirler.

Eğer raid yapıyom villa yapıyom gitmem lazım dersen de epic girceksin o bölgeye tmmdır git istediğin yere 1 kişi bile görmessin çoğu zaman...

Bence şu anki sistem gayet güzel, iyi oynayan lvl70 kötü oynayan 80i kesebiliyor teke tekte.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam okumadın galiba cevabımı, o zaman bi yüksek level,field of deade gidip tanrı gibi herkesi kessin mi?

Yüksek level isen zaten invulların, defansın, comboların ve featlerin ile oldukça büyük bir avantaja sahipsin. Onlar da sana level40a vurduklarından daha az dmg vurabiliyorlar ztn.

Senin istediğin lvl40 lar bana dokunamasın ama ben istediğimde keseyim onları.Ambush yemişsin tek başına birkaç kişilik gruptan, bence kafaya çok takmaman lazım.

Ha at üstünde yakalanmak ise ayrı bir konu gerçekten, ona lafım yok buglanabiliyor zaman zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi arkadaşlar sapla samanı,wowla aoc u karıştırmayın,wow da 40 lvl paladin de 2k hp varsa 80 lvl de 20 k ya çıkabiliyo tankken geçiyoda kaldıki 2k hp li birisinin 20 k lı birisini kesmesi ayrıca elindeki silahlardanda armor v.s dende farkediyor,ama şunu unutmayın,aoc de 20 lvl 0.6 def rating olan gearın 40 lvlde 6 def rat değil en fazla 2-3 katı olması,yani 20 lvlde crit 400 çakan bir arkadaş 40 lvlde 4k çakmıyo en fazla 1k 1.5 k çakıyor buda ortaya yetenek olayını çıkartıyor,sen hiç pvp yapma gördüğün elemandan köşe bucak kaç,sonra pvpde 20*30 lvl düşük eleman seni kestiğinde otur ağla,mesele pvp yi öğrenmek wow daki arena v.s pvpsi değil age of conan pvp sini öğrenmek aralarında dünya kadar fark var,şöyle bir örnek vereyim parmakları hızlı olmayan aoc de assasin oynayamaz mesela skilleri oturtmak yerli yernde kullanmak,genelde 40 lvl e gelmeden playerler brakır assasini çünkü çok fazla skilli kombine bir şekilde kullanmak gerekir,pvp de de aynısı geçerli ama bir farkla ,mob keserken full dmg veren skiller abanmaktansa önden bi yavaşlatma,arkasından bi aldığı dmgi arttıran 15 sn lik bufflar,ve arkasından dmg çalışmak daha mantıklı,ayrıca ranger meselesine gelelim,rangerler uzaktan çalıştığında 1 pot artı pvp skillerini kullanıpda dibinde bittiğinizde kolay kesebileceği hiç bir char yok çoğu charı oynadım,çoğuyla da karşı karşıya geldim,healer chara daldığında kendini heallemek yerine stun v.s skilleri kullanıp sonra bünyeye bakmak lazım yoksa wow mantığından hareket edip bu oyunu oynıyacaksanız hiç oynamayın lich king de kuş üzerinde günde 4*5 saat mining,v.s farmına devam edin yani,aoc de yetenek herşeydir,wow da hiçbirşey,,
Sosyal ağlarda paylaş

Critical mı sorun ? Hp mi sorun ?

Tek sorun her büyüyü yemen ve yerden kalkamaman. Ben orda Evade olmalı diye söyledim zaten neyse artık tartişmanın bir anlamı yok. Sonuçta 1v1 değil bu... Ahkam kesmene gerek yok

Şimdi birşey istiycem sizden Şöyle güzel bir pvp ve pvm feat'leri söylermisiniz. Aoc armory'ye bakiyorum herşey karma karışık olmuş Kimin neye oy verdiği belli değil 6. aydan kalma feat en güzel diye kalmış . conan armory haricinde güzel bir feat sitesi varmı.

Birde Skilleri neye göre vermeliyiz. Ben hçoğunu kosarken az stamina gitmesine , climbing'e fln harcadim nasil dağıtmalıyım
Sosyal ağlarda paylaş

valla rest'teyken health ve staminayı 0 ladım ben. gereksiz.

onun yerine 250 max climbing ver. vistrix için yetio.

onun dışında taunt u fulle. koşarken stamina bitmesini fulle.

başka neleri vardı hatırlamıyorum aslında :(

bana kalırsa hızlı koşmayıda fulle.
50 filan hidinge ver. daha fazlada verebilirsn.

pvp için bunlar lazım genelde. taunt işte raidler için

ben assassinim 3k küsür hp 'm var. benim hiding dışında hide'dayken yürüme olayım var o yüzden bi 800 de ona gidio :p

edit: ayrıca o gangleyen level 40'ları tek tek yakalasam. hide'dan tek vuruşka fatality çekme olayını yapıcam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...