Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

gellidus said:
Brute Carnage ve general den giderek guzel bir feat olusturabilir..

pvp adina soyle bir feat dusunuyorum yani daha dogrusu baskasi dusunmus bana mantikli geldi..

buyrun

burda sadefe general bolumdeki sustained rage yerine countestrike stance e verilebilir..

ama dps icin super duruyor..

lacarate e 5 puan vermek mantıksız sadece dual wieldde çalışıyor o alttakileri almak için o 5 puani feda ediyosunuz yazık bence
Sosyal ağlarda paylaş

Official forumlarda herkes söylüyor, ayriyetten bizzat test ettim, two hand silah ile hiç proclamazken, dual wield takılırken offhand ile çatır çatır procladığı da oluyor, ayriyetten çok da gereksiz bir feat, boşa gidiyor. Zaten bıraktım gibi şu an oyunu açıkçası, barbarian falan mı açsam diye düşünüyorum da, ı ıh, dengeler böyleyken oynamam sanırım. Level 47'den sonra da pil bitti benim, 42 level bear shaman bana 1403 critical çakınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

Böyle bir tree ile damage yemeye çok yatkınsın, pvpde üzerler seni.. Grup pvpde healerlar ile beraber ilk dalınacak hedef class conqlar, o yüzden hemen yere düşmemen lazım, ancak arkanı kollayan çok sayıda tank varsa dps rolü üstlenirsin ki Conquererın görevi de o değil zaten..Bırakın o işleri barbar vs. yapsın.Heavy armor giyiyoruz ama damage mitigation olarak guardian-dark templar- conquerer olarak gidiyor.O yüzden tekrar etmekte fayda var conqun işi dps değil...

Ben defansif bir tree, gerektiğinde frenzy stancede dps öneririm..

Savaşçının çok vuranı değil ayakta kalanı makbul ..
Sosyal ağlarda paylaş

gellidus said:

Carnage tree dual için, brute 2h için tasarlanmış,ikisini birden oynarım dersen yukardaki tree değerlendirebilir ama hybrid bir conq olur, bana göre carnage'a verilen her skill point gereksiz..Onun yerine sadece 2h oynayıp carnage'a harcanan featleri general treede değerlendirmek lazım,zira brute tree birkaç ufak değişikliğin haricinde son derece doğru ve conqun karakteristiğine uygun bence..
Sosyal ağlarda paylaş

Kutadgu said:
Vulcan_Lionheart said:

Böyle bir tree ile damage yemeye çok yatkınsın, pvpde üzerler seni.. Grup pvpde healerlar ile beraber ilk dalınacak hedef class conqlar, o yüzden hemen yere düşmemen lazım, ancak arkanı kollayan çok sayıda tank varsa dps rolü üstlenirsin ki Conquererın görevi de o değil zaten..Bırakın o işleri barbar vs. yapsın.Heavy armor giyiyoruz ama damage mitigation olarak guardian-dark templar- conquerer olarak gidiyor.O yüzden tekrar etmekte fayda var conqun işi dps değil...

Ben defansif bir tree, gerektiğinde frenzy stancede dps öneririm..

Savaşçının çok vuranı değil ayakta kalanı makbul ..

dostum sende bir build koyda bakalım .. ben mesela dün akşam epic bir kılıç aldım ve dual wielda geçtim dps inanılmaz arttı öyle böyle değil kendimden 3 level yüksek mobları 2li hatta 3 lü alıp çok rahat yatırıyorum senden hem dual hemde 2h için bir build rica edecem tartışalım üstünde
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:

dostum sende bir build koyda bakalım .. ben mesela dün akşam epic bir kılıç aldım ve dual wielda geçtim dps inanılmaz arttı öyle böyle değil kendimden 3 level yüksek mobları 2li hatta 3 lü alıp çok rahat yatırıyorum senden hem dual hemde 2h için bir build rica edecem tartışalım üstünde

Beni ve ekibimizi kesmeye meraklı birçok arkadaşımız var burada, o yüzden feat treeyi ortaya döküp, kendimizi açık etmeyelim :)

Yeterince fikir verdiğimi düşünüyorum 2h için, önemli anahtar skilleri söyledim, senin dw ile kendinden 3 lvl yüksek 2-3 mobu kesebilmen defansını göstermiyor ne yazık ki, 53 iken 58 bossu sololuyorum, 56-57 leri 3lü gruplar halinde chain-pull ile kesiyorum, ama her mob aynı tür damage vurmuyor, kimi elemantal kimi melee vuruyor, defansının ne olduğu,featlerinin nasıl ayarlandığı önemli..

Kendine carnage tree yaparsın, alırsın eline dw gidersin bir mob kesersin güçlüce.Sonra featlerini resetler brute tree yaparsın, dw ile benzer damage sahip 2h alırsın eline, gider aynı mobu kesersin, ona göre hangisini beğeniyorsan onu oynarsın ..
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Başka bir hibrid conq feat tree daha ..

Improved frenzy stancede bile %60 oranında damage yiyorsun, bence çok yüksek.. frenzy stance CC yaparsan faydalı, adamı stun,snare,croch,kd edersin, frenzy stance geçip en kuvvetli hangi combonsa onla vurursun, bir mobu yada playerı sadece frenzyde kesmeye çalışmak intiharla eş..
Sosyal ağlarda paylaş

Kutadgu said:
gleoddyn said:

Başka bir hibrid conq feat tree daha ..

Improved frenzy stancede bile %60 oranında damage yiyorsun, bence çok yüksek.. frenzy stance CC yaparsan faydalı, adamı stun,snare,croch,kd edersin, frenzy stance geçip en kuvvetli hangi combonsa onla vurursun, bir mobu yada playerı sadece frenzyde kesmeye çalışmak intiharla eş..

Teşekkür ederim ama bir kaç sorum olucak. Hibrid olması kötü bir şey mi? Sanki öyle bir şeymiş gibi algıladım. Buarada uzun zamandır mmo oynamıyordum yeniden başladım kısaltmalara biraz yabancı kaldım. "cc" yapmak nedemek oluyor? Benim amacım über dps değil, zaten conquerer'ın ne olduğunu tamamen anladıktan sonra böyle bir gayem yok. Karakterimin dps özürlü olmadan ama ayakta kalabilecek ve partye adam akıllı buff sağlayabilcek bir şey olmasını istiyorum. eh teke tektede önüne gelenede yatmasın. Bilmiyorum imkansız bir şey mi istedim. Fikirlerinizi sunarsanız çok yardımcı olursunuz. Hele ki uzun süre ara veripte tekrardan başlayan birine.
Sosyal ağlarda paylaş

Conq'da özellikle Dual wiled'da ya da lumbering hulk olmayan bir build'te dps/survive ilişkisi bana saçma geldi.

Bir rogue sınıfı kadar dps yapmayı beklemiyorum ama yaptığım az dps'i survival ile kapatmayı bekliyorum, bu olmayınca da tadım kaçıyor. Ya da bunun olması için Lumbeing Hulk gibi "uyuz"(movement speed olarak:)) bi feat'in şart koşulması daha kötü! misal guardianı örnek vereyim dps manyağı değiller ama survival'ları sayesinde abuk subuk ölmüyorlar ya da terazinin öbür ucundaki dps manyağı aynı leveldaki barbarımı örnek veriyim conq'dan daha çok iş çıkartabiliyorum ve bunun sebebi survivalı hp veya armor bazında düşük de olsa iyi dps ve cc'lerinin olması...
belki conq sınıfını daha tam çözemedim ama benzer şekilde dps/survival ilişkisinin abuk subuk olduğunu düşünen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

PvP build yapıyorsanız Lumbering Hulk son derece gereksiz ve dezavantajı olan bir skill, movement speed azaldığı için pvpde çok sıkıntı yaratıyor, hele ki çevrenizde hoplayıp zıplıyorlarsa..

Bugünün conqlar için esas infial yaratan değişikliği şu olmuş;

"You may now use Incite the Ranks if Fire Weave is running."

İlk algılanan sanki fire weave stance açıkken ikincil ofansif bir stance daha açabilineceği şeklinde ama gerçekte öyle değil.Eğer ikisini bir arada kullanabilseydik hem fire damage hem de melee damage buff ile dpsimiz artacaktı.. Ama ingame deneyince birbirlerini replace ettiğini göreceksiniz. Funcom'daki sivriler şunu demek istemiş; bir bugdan dolayı fire stance açıkken direkt incite açamıyorduk, önce fire stance iptal etmek gerekiyordu, şimdi basınca stance direk değişiyor..

Bunun kadar basit bir bugı bu kadar kısa bir açıklamayla sanki çok önemli bir şeymiş gibi patch nota düşen Funcom'daki sivri zekalıları kutlamak lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Teşekkür ederim ama bir kaç sorum olucak. Hibrid olması kötü bir şey mi? Sanki öyle bir şeymiş gibi algıladım. Buarada uzun zamandır mmo oynamıyordum yeniden başladım kısaltmalara biraz yabancı kaldım. "cc" yapmak nedemek oluyor? Benim amacım über dps değil, zaten conquerer'ın ne olduğunu tamamen anladıktan sonra böyle bir gayem yok. Karakterimin dps özürlü olmadan ama ayakta kalabilecek ve partye adam akıllı buff sağlayabilcek bir şey olmasını istiyorum. eh teke tektede önüne gelenede yatmasın. Bilmiyorum imkansız bir şey mi istedim. Fikirlerinizi sunarsanız çok yardımcı olursunuz. Hele ki uzun süre ara veripte tekrardan başlayan birine.

Şöyle birşeyler yapmaya niyetim var ama LvL80 olalım önce,duruma bakacağız..

brute feat tree
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bende conq oynuyorum yaklaşık 2 haftadan beride 80 im
hatta galba 2. türk 80 im

Benim tavsiyem Carnage e gitmeniz.Her bakımdan çok iyi.
genel feetlerde de frenzy e gitmenizi tavsiye ederim ama iron skin ve cunning deflection ı açın. (Bu söylediklerim lvl 80 için geçerli lvl 80den önce nolur bilmem ama denemenizi tavsiye ederim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...