Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conqueror

Darksun

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:
ben elite moblara karşı tanklık yaptım ama raidlerde hiç bulunmadım daha bilemicem ama şu ana kadar dediklerine katılıyorum. çok amaçsız bir class gibi hissediyorum kendimi bazen. sadece two handed kullanabilsin bir class diye yapılmış gibi. ama şu an dual'e geçtim sanki daha iyi dmg verebiliyorum.

ee raidlerde ne yapıcak peki conq? oturup kenarda çay mı içiçek anlamadım

buff ve combat res bot + dps ve dot damage
Sosyal ağlarda paylaş

Vulcan_Lionheart said:
lvl 80 conqum var su anda da level 62 oldu guardian alt charim .. tanklama konusunda guardianin yanina bile yaklasamaz uzgunum.. dps evet gayet iyi conqda ama asla ama`ASLA` bir main tank olamaz .. ne aggro tutma ne de ayakta kalabilme konusunda, guardian ise hem aggro tutma hemde survive edebilme konusunda conqu 5 e katlar aha buraya yaziyorum, off tank bile olamaz high end raidlerde off tank kesinlikle baska bir guardian olmali asla conq degil wipe sebebidir resmen conq yaparsaniz benden soylemesi denendi onaylandi... vistrix de off tank olayim demistim bikere butun raid tarafindan lanetlendim...

Crafted ve tier gearla BRC bosslarını tutabiliyosun uzun süre Conq ile,sen neden bahsediyosun..

Çok rahat raid off tanklarsın COnq ile..Aksi halde spec,gear ya da oynama stilin faullüdür

Guard tabii ki de Conqu katlıcak ama bu hiç bi zaman Conq yerine Guard alınması manasına gelmez,her sınıfın görevi ayrı..

Biz bi MT grubunda bir de OT grubunda (benim bu da) Conq kullanıyoruz.Furious Resurgence ve Stamina buffları cidden vazgeçilemez...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu yaziyi yazmak icin uzun bir süre bekledim :p
Ne zaman bu Conqueror konusuna girsem üzülüyorum, aoc forumlarida ayni.
Herkez Conqueroru kötülüyor.
Bence PVP de de PVE de de Eğlence'de de en iyi char.
Pvp denince neden akla 1vs1 geliyor? Tamam 1vs1 de bazı karaktere üstünlük sağlayamıyor en baştada rogue charlar geliyor. POM kesemiyorum ben hiç, tabi benim pvp yeteneğiminde ne kadar başarili olduğu tartişilir :) ama demologisti rahat alirken POM hiç alamiyorum. Şimdi bu POM iyi char Demo kötü char mi demek? Ayrica PVP sadece 1vs1 olmuyor, özellikle benim oynadiğim yer Battlescar manyak bir pvp serverı her dk her sn pvp var kim kime dum duma 3vs3 6vs6 sık sık karşılaştığımız dövüşler. Orada şanssiz bir Assasin'e 2.şansi Conqueror veriyor belkide tüm partynin hayatını kurtarıyor. Ben tüm questlerimi denk levelim assasin bir arkadaşimla yapiyorum. Bazen bizde gördüğümüz bizden 5 6 yüksek levellere daliyoruz eğlencesine. Ben adamin üzerine depar atip ilk vuruşumla yere düşürdükten sonra, arkadaşim stealhten çikip vuruyor(acayip bir vuruş), ben daha sonra stun vuruyorum ve ardindan bir daha yere düşürüyorum, bizim hirçin assasin ise bildiği tüm combatlari şimşek hiziyla adamin üzerinde uyguluyor(oda devamli stun ediyor), adam bir kez daha ayağa kalktiğinda ise iki elimle tuttuğum büyük kılıcın kafasını gövdesinden ayirmak için kendisine doğru yaklaştiğini görüyor. Adama tecavüz ediyoruz! Şimdi conqueror pvp de iyi değil mi, 2vs1 de pvp değil mi? illa 1vs1 mi olmasi gerekiyor, turnuvayami katiliyoruz. Conqueror her chara çok iyi bir partner, her party de mutlaka olmasi gereken bir karakter. Ve esas Conqueror'un neler yapabildiğini lvl80 lerin guild savaşlarinda öğrenicez gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

conq yada başka bir class için iyi yada kötü olan meslek yok. tüm gathering skilleri aldığından emin ol yeter.

mesleklerde wow daki gibi (ki wow da bile yeri geliyor bazı mesleklerin recipe leri için grup quest gerekiyordu) tek başına ilerlemek kolay değil.

yani guildde her meslek için 1 kişinin seçilmesi ve tüm guildin ona malzeme sağlaması, mesleğinde yükselen kişininde tüm crafting ihtiyaçlarını karşılıyor olması ve ona göre seçilmesi en iyi çözüm. insanların tek tek meslek kasmaları zaman ve malzeme israfı.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh 2 vs 1 pvp degıl evet pvp formatında ama ona bız gank dıoruz. ovuncek bısı yok 1vs 1.5 falan yapmısınız senın conq sayesınde. conq buff ları ıyı kullanırsan cok ıyı oynanabılcegıne ınandıgım bı sınıf, ustelık 1vs 1 de ve grup pvp sınde. su an pek cok konudada balansa ıhtıyacı oldugu acık. o yuzden heder olmus durumda zavallı conan bu charla dııl kral anca madara olurdu. ılk duzenlemede bence tam pvp charı olacak potansıyel sınıf conq.

LordDv said:
Bu yaziyi yazmak icin uzun bir süre bekledim :p
Ne zaman bu Conqueror konusuna girsem üzülüyorum, aoc forumlarida ayni.
Herkez Conqueroru kötülüyor.
Bence PVP de de PVE de de Eğlence'de de en iyi char.
Pvp denince neden akla 1vs1 geliyor? Tamam 1vs1 de bazı karaktere üstünlük sağlayamıyor en baştada rogue charlar geliyor. POM kesemiyorum ben hiç, tabi benim pvp yeteneğiminde ne kadar başarili olduğu tartişilir :) ama demologisti rahat alirken POM hiç alamiyorum. Şimdi bu POM iyi char Demo kötü char mi demek? Ayrica PVP sadece 1vs1 olmuyor, özellikle benim oynadiğim yer Battlescar manyak bir pvp serverı her dk her sn pvp var kim kime dum duma 3vs3 6vs6 sık sık karşılaştığımız dövüşler. Orada şanssiz bir Assasin'e 2.şansi Conqueror veriyor belkide tüm partynin hayatını kurtarıyor. Ben tüm questlerimi denk levelim assasin bir arkadaşimla yapiyorum. Bazen bizde gördüğümüz bizden 5 6 yüksek levellere daliyoruz eğlencesine. Ben adamin üzerine depar atip ilk vuruşumla yere düşürdükten sonra, arkadaşim stealhten çikip vuruyor(acayip bir vuruş), ben daha sonra stun vuruyorum ve ardindan bir daha yere düşürüyorum, bizim hirçin assasin ise bildiği tüm combatlari şimşek hiziyla adamin üzerinde uyguluyor(oda devamli stun ediyor), adam bir kez daha ayağa kalktiğinda ise iki elimle tuttuğum büyük kılıcın kafasını gövdesinden ayirmak için kendisine doğru yaklaştiğini görüyor. Adama tecavüz ediyoruz! Şimdi conqueror pvp de iyi değil mi, 2vs1 de pvp değil mi? illa 1vs1 mi olmasi gerekiyor, turnuvayami katiliyoruz. Conqueror her chara çok iyi bir partner, her party de mutlaka olmasi gereken bir karakter. Ve esas Conqueror'un neler yapabildiğini lvl80 lerin guild savaşlarinda öğrenicez gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli POM kesemiyorum demişsin ,şimdi POM pvp de iyi demek mi? birde şunu sormak lazım POM seni kesebiliyormu? ben cevabını vereyim 'nayır nolamaz' POM kimseyi kesemez POM a kesiliyorsanız zaten bu oyunda oynayışınızda bir sorun var demektir :D
POM= Kesilemez kaçar ama kimseyide kesemez :)
Sosyal ağlarda paylaş

LvL80 conq olarak her tür feat treeye her tür off. ve def. taktikleri denedim.

Özetle bu classın PVE'si çok keyifli ama konu PvP olunca 13 sayfa yazmaya değer hiçbir özelliği yok, diyebilirim ki PvP'de en ezik class..

Conqla şöyle kesiyorum böyle kesiyorum martavalı yapacak olan varsa BS,ranger,Barbar,necro pvpsi çekip videolasın.. burst vuramadığı gibi burst ölen bir sınıf...
Sosyal ağlarda paylaş

Kutadgu said:
BiTcH_oFBaT said:
evet tek başına pvp lerde çok çaresiz kalıyorum zaten. ama 1-2 arkadaş olunca yanımda feci imbalıyorum yalnız.

gank..

tamamda daldığımız kişide 1 kişi değil be :D

dün raid vardı. 20 kişi filanız heralde kheshetta şehirde bekliyoruz. bir geldiler 15-20 kişi benim fps 0.5 oldu sanırsam. 20 sn bir görüntü değişti ve öldüğümü gördüm.

bide bu raid sırasında aslında ben quest kasıodum ve level 80 15 kişi ile karşılaştım. karşı raid grubu ve her gördüklerinde daldılar. sallamıyorum adamları ama. ne bilyim bana amaçsızlık geldi. level 72yim karşıdakiler 80. kessen ne olur kesmesen. hoş questleri vericeğim kişilere daha hızlı ulaştım dsada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...