Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

abi hala çok genç falan diyoruz

adam 21 yaşında.

rooney 17 yaşındayken man utd aldı , biz tuncayı 21 yaşına kadar a milli takıma almadık.

bırakın arıtk bu genç kısıtlamasını.

ayrıca türkiye liginden , toşakın real madridi kazıklaması gibi bi durum olmadığı sürece 20 milyon dolara falan oyuncu transfer olmaz dışarıya. 20 milyona adam transfer edebilmemiz için , türkiye ligi maçlarının %80inin dünya televizyonlarında gösterilecek kaliteye ulaşması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
abi hala çok genç falan diyoruz

adam 21 yaşında.

rooney 17 yaşındayken man utd aldı , biz tuncayı 21 yaşına kadar a milli takıma almadık.

bırakın arıtk bu genç kısıtlamasını.

ayrıca türkiye liginden , toşakın real madridi kazıklaması gibi bi durum olmadığı sürece 20 milyon dolara falan oyuncu transfer olmaz dışarıya. 20 milyona adam transfer edebilmemiz için , türkiye ligi maçlarının %80inin dünya televizyonlarında gösterilecek kaliteye ulaşması lazım.

evet, arda şu anda ingilterenin ortalama bir takımında olsaydı manu,chelsea,real,barca vs gibi takımlar milyonlarca euroları savurur, rekor sayılabılecek bır rakama alırlardı ardayı.

ayrıca baliç, realin o zamana kadar ki en pahalı transferiydi kulüp tarihinde. toshack gibi adama türkiyenin tşk etmesi lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Arda o kadar etmez ya, çok severim Arda'yı iyi ki bizde, çok da iyi topçu ama ııh. O kadar etmez işte.

arda o kadar iyi mi değil mi sorunu değil bu. vasat oyunculara bile ne kadar para dökülüyor ingiltere ve ispanyada. arda gibi bir adam orada olsaydı atıyorum boltonda oynasaydı, gs ye 2 teklıf edıolarsa onlara 3 teklıf ederlerdı ...
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Evet de 20m çok yani, değer mi Arda'ya?

ne kadar verıyorlar, ne kadar eder demiyorum ben arda için. göz önünde olma meselesinden bahsediyorum. gs de ardayı ne kadar takip edebilir scoutlar, ingilterede ne kadar takip edebilir ? juvenin scoutları holosko için 2 defa geldiler sanırım izlemeye, italyada olsa her maçlarına giderlerdi . bundan bahsetmeye calısıyorum.

bu işlerden sorumlu bir kişi olsam ve ingiltere takımı ıcın calısan bırısı olsam ardaya cok rahat 15-20 m verırım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The breakout youngster isn't who everyone thought it would be. Before the tournament, the favorites to emerge as starlets in Euro '08 included French forward Karim Benzema (20 years old), German striker Mario Gómez (22), Croatian midfielder Luka Modric (22) and Portuguese midfielder João Moutinho (21). But the standout rising star has instead been 21-year-old Turkish left-midfielder Arda Turan, who scored the last-minute game-winner against Switzerland and found the net to start the Turks' furious rally against the Czech Republic. As we learned in both games, the Galatasaray youngster won't crack under the pressure of the big moment

Bu yazı Sports Illustrated'dan vallahi Arda iyice prim yapmaya başladı, Eurosport'da en iyi 11'e koymuş. Bence 2010 Dünya Kupası'nın ardında satalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Scoutluk meselesi felan değil olay. Olay kime karşı oynadığın.

Boş kulvarda ben de çıkar efsane oynarım. Defans hatasını ben de değerlendiririm. Arda'nın yoktan var ettiği tek bir top yok ya. Yemeyin beni.

Türkiye Ligin'de rakiplerin ne kadar kaliteli ki, ardayı ölçüp biçebileceksin. Vasıfsız adamlara iki çalım atmış kraaal !!!

Yemeyin beni. Gördüm işte 2 maçta arda'yı. Balına gidiyor, 1-2 maça anlayacaz ardayı, alsın bi almanya defansını karşısına, çıksın bi hollanda karşısına, bak ayağında top mu tutuyor, teknik mi yapıyor, çalım mı atıyor.

Yavaş abicim adam yavaş. 20 M vericeksin adama 1 kere sıfıra inemeyecek. Yapamayacak arda bunları.

Gelişmesi lazım. Diğer liglerdeki adamlar şaka değil. İngiltere liginde diyorsun, adam dünya'nın en iyi defanslarını geçtiği zaman efsane olur, büyükşehir belediye spor defansını geçince değil. Yemeyin beni boş işler bunlar.

Ki fenerbahçe defansını bile geçmekten aciz Arda.

Amma abarttınız adamı ya, kral yaptınız. Yok ingiltere liginde olsa 40 M euro verirlermiş, yok 80 M euro ya gidermiş ispanya'da.

Bırakın bunları.

Değerlendirmeleri yaparken Arda'nın neye karşı nasıl oynadığını görün. Orta Düzeyde bir kanat oyuncusu Arda o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...