Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

arda feci derecede antipatik geliyordu bana açikçasi.. ama şu çek maçından sonra spikerle yaptii konuşmada.. "kaybetsek bile onurumuzla kaybedelim dedik,ikinci yarı en iyi oynumuzu ortaya koymaya çaliştik.." gibi cümleler kurunca eritti buzlarımı. eferim.. artık fb'ye gelirse 'keşke almasalardı.' deilde. iyi olmuş derim :P girdi gözüme kerata.

(dip: atlayacak olabilitileri olanlara açiklama yapiim, ardanın futboluna değildi hiç bi zaman sözüm. tipi hareketleri vs antipatik geliyodu. öyle..)
Sosyal ağlarda paylaş

ardanın gelistigi falan yok onu nerden cıkardın Baluu. gecen seneki arda dan eser bile yok.
adam gecmede basarısız orta yapma yok milli maclarda da gorduk. akıl dolu paslar atan arda oynadıgı maclarda gezdi forvet sanki 2 gol attı herkes arda demeye basladı.cıkarın ardanın golleri tüm oyunlarında vasat.
tabelacı genclik arda hastası oldu.lol.
kazım daha iyi tabiki de.
Sosyal ağlarda paylaş

Arda adam geçmede başarısız mı? Adam takır takır çalım atıyor, ortaları da gayet iyi. Tabelacılık değil adamın ceza sahasına attığı her orta tehlike yaratıyor, soldan direk giriyor, üstelik de hep doğru yerde durarak golünü de atıyor. Objektif davranabilen hiç kimse Arda'nın "tabela oyuncusu" olduğunu iddia etmez zaten.

Hele Kazım'ın ortalarını paslarını gördükten sonra Arda'dan daha iyi olduğunu nasıl iddia ediyosunuz anlamıyorum. Adam 1 tane düzgün pas veremedi. Bir, yazıyla bir tane. Her pası saçma sapan yerlere gitti. Orta desen ya auta ya taca çıktı. Kazım Türkiye'de orta sıra takımda bile anca forma şansı bulacak bir oyuncu. Tek olayı çok hızlı olması başka da bir şeyi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de geciyorum halı saha da adam.
arda 3 macta kimi gecti nereye ortaladı?

kazım'ın bi tane düzgün pası yok diyorsun.
madem izlemedin dogru düzgün izlemisler adamı bak istatistiklerine ilk 3 mactaki de oyle konus bari.
%76 total pas yüzdesinde listede.
ardanın pas yüzdesi %50 nin altında oldugu icin listeye girememis.
http://en.euro2008.uefa.com/tournament/statistics/players/typestat=PASC/page=1.html

objektif yorummus. buna ne diyeceksin? sen misin objektif?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...